0

@DonCarletto No zepsuli, ale to co stworzyli na podstawie książki to jest absolutna topka. Potem działali już na własną rękę i się pogubili.

0

Czy jest jakiś serial za który wzięło się HBO korzystając już ze stworzonego uniwersum na przykład na podstawie książek i nie tylko i go zepsuło? Gra o Tron? Potężny sukces. Pingwin? Sukces. The Last of US? Sukces. Jaka wielka szkoda, że to nie oni robili naszego Wieśka ehhh

0

@barcelonaLM Coś biała ta pustynia.

0

Nie dość, że jest przeciętny to jeszcze co chwilę mięśniówki łapie.

1

@FCB24 No marzenie, fajną biba tam jest i atmosfera do niepodrobienia.

1

3:6 XD co za mecz. Liverpool jest szalony

1

A co jeśli Ledri jest przeklęty? I zawsze po jego genialnym podaniu ktoś musi zepsuć setkę i dlatego też ma tak mało asyst, a powinien mieć znacznieeeeee więcej, co wczorajszy mecz jeszcze bardziej uwypuklił.

0

@BulaKG Słabiutki transfer. Jakie Olmo ma atuty piłkarskie? Dobrze ułożona stopa i tyle. W kreacji nic nie daje bo nie umie, w obronie też jest kiepski bo tyle nie pracuje.

1

@Kamiloza91 Z jednej strony tak, z drugiej może trochę odpoczynku się przyda. Czasami te mecze przeżywam aż za bardzo XD, a w Anglii grają cały czas to można tam coś rzucić okiem tak czy siak. Oby od nowego roku wrócili odmienieni i przede wszystkim skuteczni.

1

Obóz cygana już beczy XD. Typowe haha

1

@Eklerek Roy Jones w prime, najlepszy bokser do oglądania ahhh. Gość był maszyną.

0

@kanver_ A potem znowu posucha.

0

@ViscaelBarca2007 Wembley czeka

1

@Cwaniak4 To po uj oglądasz i narzekasz? XD

1

116-112, miałem tak samo. Brawo Usyk.

1

@Eklerek Usyk też słabiej, ale zrobił wystarczająco.

2

Rozczarował mnie Fury. Nie wyglądał na 3 miesiące przygotowań tylko 3 tygodnie XD

1

@arasz1819 Technicznie Usyk to jeden z najwybitniejszych w historii tego sportu. Dla mnie pokonać by go mogli Ali, Foreman, Lewis i ewentualnie Holyfield. Ale to tylko moje zdanie.

1

@arasz1819 Bo on też by większość z nich poskładał.

1

@arasz1819 I większość tych czarnych by poskładał.

1

No nie wiem kto wymyślił taktyke cyganowi, ale ewidentnie nie trafili. Wygląda gorzej, przez to że się ulał jest zbyt wolny. A Usyka kondycyjnie i tak nie zmęczy tymi klinczami.

4

1 walka była mimo wszystko dużo lepsza, więcej dramaturgii.

1

Fury już słabnie i jest zbyt wolny. Póki co 4-3 Usyk w rundach według mnie i może budować przewagę od teraz jeszcze bardziej.

1

@tbas On tu jest na wakacjach i zarabia przy tym krocie.

0

@Cwaniak4 Tak, tak. Od razu w 2.

0

@Cwaniak4 Przy 1 walce 17 kg różnicy, dziś 25. Spora różnica.

0

Fury chyba za bardzo się ulał do tej walki. Nie wiem czy dobra taktyka.

0

My dalej jako kibice widzimy nasz klub jako ten topowy zespół, a my topowi nie jesteśmy od lat i nie będziemy dopóki finanse nie będą zdrowe.

0

@sevs A czy ja pisze o las palmas jakimś? Z nimi graliśmy dziś? Gość zmaścił dwie setki, dał podanie na 1:2

0

@Gaz Akurat Suarez to sam marnował milion okazji

Sanchez? Haha, ale masz krótką pamięć. Przeciez jego wygryzł Tello ze składu, bo gość nic nie trafiał na początku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?