2

@Nightraider Nie bierz na poważnie tego typa. On to jakaś alfa i Omega. Próbuje być oryginalny i najmądrzejszy. A zna się tyle co nic.

1

Raphinha tragedia dziś.

1

De Jong ty zerze

1

Jeden wielki chaos. Ale lepsza skuteczność i byłby inny mecz. Lewy absolutna tragedia.

0

@Mroziu Kto pytał?

1

To co on tam robił na tej pustyni? XD
Ale dobrze, Vamos WOJTEK!

4

Tak zwane combo dobrych wieści XD
https://zapodaj.net/plik-oQmQLp3KyH

0

@KrwawiaceoczyVEB Tylko we Włoszech mają mniejszy podatek.

0

Kompletnie nie widzę sensu żeby Araujo miał iść do Juve. Sportowo to krok w tył, zarobić też tam zarobi mniej i liga też gorsza i mniej atrakcyjna.

0

@lucas/catalan Po prostu to Raw było słabiutke. I jeszcze ta wygrana Punka co po 5 minutach nie ma sił już w ringu i ledwo się rusza XD

0

Gruba pijesz???

3

@Lionel_Messi10 Ta gra na PS4, a PS5 to niebo a ziemia.

0

To na stronie Realu artykuł, że ten cały sąd nam pozwoli jednak na rejestrację Olmo i Victora a tutaj nic? Aha

1

Ale Newcastle ostatnio odpalił.

0

@Arden Jakoś nie widzę żeby on tam rzucał dużo hajsu jak ten od Chelsea.

2

Komentarz usunięty

3

Haha, ale gruby się zagotował po słowach Raphy. Aż musiał z nim pogadać i widać po twarzy, że aż paruje od niego XD

0

Ciekawe czy w tym klubie wrócimy kiedyś do normalności

5

Chyba wiadomo, że zwycięzcą może zostać tylko szef zakładu @Luciano99

2

@FCB24 Haha, dobre.

0

Plus taki, że w końcu ktoś zauważył gdzie mamy największe braki.

0

@LionelM95 Podobno ma być mega shitem. Przecież ta firma upada. Spodziewałbym się zbugowanej gry.

0

@Ojciec5tkidzieci Jak to żadne święto. Pracujący dzień

0

@4drian0 A co ja mam powiedzieć jak składałem kompa w pandemię i nawet kart nie było? I za jakąś starą rocznikowo dałem ponad 2k? Na samą myśl o tym aż mnie coś bierze.

12

No i gitara. Zawsze Milan>>>Inter

4

Dlaczego niby Vinicius gra jak dostał czerwo? Na puchar z ligi to nie obowiązuje?

0

@zadafcb Fajnie jakby Austin się pojawił, ale wątpie w to

1

@Messibestplayerintheworld W jaki sposób? To zupełnie inne pozycje

0

@tbas A to nie jest tak, że do tego FFP La Ligi liczy się bilans ostatnich 4 sezonów i nam zaraz wypadnie ten sezon z tymi ogromnymi przychodami za dźwignię? A potem kolejne sezony to był albo lekki plus albo lekki minus.

0

@Nightraider Holendarska piłka to od dawna jest mocno przereklamowana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?