partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Nightraider Nie bierz na poważnie tego typa. On to jakaś alfa i Omega. Próbuje być oryginalny i najmądrzejszy. A zna się tyle co nic.
1
Raphinha tragedia dziś.
1
De Jong ty zerze
1
Jeden wielki chaos. Ale lepsza skuteczność i byłby inny mecz. Lewy absolutna tragedia.
0
@Mroziu Kto pytał?
1
To co on tam robił na tej pustyni? XD
Ale dobrze, Vamos WOJTEK!
4
Tak zwane combo dobrych wieści XD
https://zapodaj.net/plik-oQmQLp3KyH
0
@KrwawiaceoczyVEB Tylko we Włoszech mają mniejszy podatek.
0
Kompletnie nie widzę sensu żeby Araujo miał iść do Juve. Sportowo to krok w tył, zarobić też tam zarobi mniej i liga też gorsza i mniej atrakcyjna.
0
@lucas/catalan Po prostu to Raw było słabiutke. I jeszcze ta wygrana Punka co po 5 minutach nie ma sił już w ringu i ledwo się rusza XD
0
Gruba pijesz???
3
@Lionel_Messi10 Ta gra na PS4, a PS5 to niebo a ziemia.
0
To na stronie Realu artykuł, że ten cały sąd nam pozwoli jednak na rejestrację Olmo i Victora a tutaj nic? Aha
1
Ale Newcastle ostatnio odpalił.
0
@Arden Jakoś nie widzę żeby on tam rzucał dużo hajsu jak ten od Chelsea.
2
Komentarz usunięty
3
Haha, ale gruby się zagotował po słowach Raphy. Aż musiał z nim pogadać i widać po twarzy, że aż paruje od niego XD
0
Ciekawe czy w tym klubie wrócimy kiedyś do normalności
5
Chyba wiadomo, że zwycięzcą może zostać tylko szef zakładu @Luciano99
2
@FCB24 Haha, dobre.
0
Plus taki, że w końcu ktoś zauważył gdzie mamy największe braki.
0
@LionelM95 Podobno ma być mega shitem. Przecież ta firma upada. Spodziewałbym się zbugowanej gry.
0
@Ojciec5tkidzieci Jak to żadne święto. Pracujący dzień
0
@4drian0 A co ja mam powiedzieć jak składałem kompa w pandemię i nawet kart nie było? I za jakąś starą rocznikowo dałem ponad 2k? Na samą myśl o tym aż mnie coś bierze.
12
No i gitara. Zawsze Milan>>>Inter
4
Dlaczego niby Vinicius gra jak dostał czerwo? Na puchar z ligi to nie obowiązuje?
0
@zadafcb Fajnie jakby Austin się pojawił, ale wątpie w to
1
@Messibestplayerintheworld W jaki sposób? To zupełnie inne pozycje
0
@tbas A to nie jest tak, że do tego FFP La Ligi liczy się bilans ostatnich 4 sezonów i nam zaraz wypadnie ten sezon z tymi ogromnymi przychodami za dźwignię? A potem kolejne sezony to był albo lekki plus albo lekki minus.
0
@Nightraider Holendarska piłka to od dawna jest mocno przereklamowana