partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MesQueUnClub96 Ekspert jak się patrzy
0
Skąd tyle niechęci do Littlera?
0
@TheNekro94 Ale tu nie chodzi o ucieczkę nawet. Dostajesz wyrok, a i tak dalej otrzymujesz kase...
0
@fart Póki Giannis tam gra i wciąż jest w sile wieku to wątpię.
0
@Encore No na pewno muszą robić jakieś ruchy. Inna sprawa, że obaj mają teraz dość niską wartość przez swoją formę, a już na pewno MPJ
0
Ale to państwo jest dziurawe, że ktoś kto ma na sobie wyrok tymczasowego więzienia jako poseł i tak dalej dostaje pensje i to nie małą, bo 16k brutto i oni dopiero teraz robią ustawę naprawiającą ten absurd XD
Cyrk i tyle.
1
@Encore Ale ich odkleiło z tym LaMelo, że jest pierwszy wśród obrońców na wschodzie XD
0
@Encore Szkoda dla niego, że Nuggets tak spieprzyli mu roster i marnują jego prime.
0
@michal26 Opóźnienie w budowie stadionu to wina miasta tylko i wyłącznie.
0
@ToWinaSedziego No i druga strona medalu to dlaczego miałby robić na złość klubowi swojego życia tylko przez jakiegoś jednego grubasa?
0
@Azazel_Pazuzu To jak Tebas zmieniał zasady na bieżąco jest tylko i wyłącznie zasługą Lapcia i tego jak on kombinował i naginał reguły „gry”.
1
@ToWinaSedziego Albo robi tak specjalnie za to co zrobił Laporta i żeby mu utrudnić.
0
@Filipem A skąd ktoś ma wiedzieć czy to prawda?
2
A w lato pewnie będą jeszcze większe jaja z tymi finansami. Skończyło się pudrowanie trupa, bo nikogo już Laporta nie oszuka swoimi fejkowymi sprzedażami.
1
@BenyBlade Messi na to w pełni zasługiwał. Problemem były inne chore kontrakty i wydawanie hajsu na lewo i prawo.
0
Brat Balde wygląda jak Diddy XD
twitter.com/BarcaUniversal/status/1874251652120858891
1
@Nightraider Niestety wygra kataloński biedron
0
@mordini123 RAW jest 6 grudnia
2
Ciepłe łóżeczko. Ale mi tego było trzeba
0
Komentarz usunięty
18
Komentarz usunięty
1
Jesteśmy pod dnem i od niego pukamy. To jest aż niewyobrażalne co się stało z tym klubem. Aż mi przykro w sumie jak się o tym pomyśli tak głębiej :/
2
@PawkoFCB Zazdro, też by pograł XD
2
A co jeśli celem United jest to żeby zobaczyć w przyszłym sezonie derby Manchesteru w Championship?
3
@VegetaPolska Tam gdzie wyniki, tam i atmosfera. Ot cała tajemnica.
0
@macio_944 Niektórzy aż za bardzo się nakręcacie tym GTA. Żeby po tym niespadła na was wielka bomba zwana "rozczarowanie", bo i tak może być.
Za mało ludzi mówi o tym, jak wielu świetnych fachowców odeszło od Rockstar w ostatnich i że obecnie ta firma to bardziej firma "równouprawnienia w społeczeństwie" zamiast bycia po prostu firmą gamingową.
1
@kuz Nie wiem czy Flick w tworzenie kadry ma aż taki wpływ. Bardziej ego Laporty i jego wybraniec Deco, który musi coś robić ale nie koniecznie dobrze.
5
@kuz Rozumiem twój punkt widzenia, poniekąd masz rację. ALE czy transfer Olmo był konieczny? Absolutnie nie! I teraz jaką tego płacimy cene aby go w ogóle dalej zarejestrować? Ano musimy po taniości sprzedać jakieś miejsca VIP na kilkanaście lat i do tego wizerunkowo z dna spadamy nawet pod dno, bo to jakiś ewenement co my wyprawiamy...
1
@Faro To fakt, Balde w ogóle nie ogarnia podstaw jak chociażby gra na obieg ze skrzydłowym. Inna kwestia, to czy u nas w ogóle istnieje lewy skrzydłowy? No nie do końca i to też jest problem i to od wielu lat.
1
@Commando Świetny człowiek