3

@MesQueUnClub96 Ekspert jak się patrzy

0

Skąd tyle niechęci do Littlera?

0

@TheNekro94 Ale tu nie chodzi o ucieczkę nawet. Dostajesz wyrok, a i tak dalej otrzymujesz kase...

0

@fart Póki Giannis tam gra i wciąż jest w sile wieku to wątpię.

0

@Encore No na pewno muszą robić jakieś ruchy. Inna sprawa, że obaj mają teraz dość niską wartość przez swoją formę, a już na pewno MPJ

0

Ale to państwo jest dziurawe, że ktoś kto ma na sobie wyrok tymczasowego więzienia jako poseł i tak dalej dostaje pensje i to nie małą, bo 16k brutto i oni dopiero teraz robią ustawę naprawiającą ten absurd XD
Cyrk i tyle.

1

@Encore Ale ich odkleiło z tym LaMelo, że jest pierwszy wśród obrońców na wschodzie XD

0

@Encore Szkoda dla niego, że Nuggets tak spieprzyli mu roster i marnują jego prime.

0

@michal26 Opóźnienie w budowie stadionu to wina miasta tylko i wyłącznie.

0

@ToWinaSedziego No i druga strona medalu to dlaczego miałby robić na złość klubowi swojego życia tylko przez jakiegoś jednego grubasa?

0

@Azazel_Pazuzu To jak Tebas zmieniał zasady na bieżąco jest tylko i wyłącznie zasługą Lapcia i tego jak on kombinował i naginał reguły „gry”.

1

@ToWinaSedziego Albo robi tak specjalnie za to co zrobił Laporta i żeby mu utrudnić.

0

@Filipem A skąd ktoś ma wiedzieć czy to prawda?

2

A w lato pewnie będą jeszcze większe jaja z tymi finansami. Skończyło się pudrowanie trupa, bo nikogo już Laporta nie oszuka swoimi fejkowymi sprzedażami.

1

@BenyBlade Messi na to w pełni zasługiwał. Problemem były inne chore kontrakty i wydawanie hajsu na lewo i prawo.

0

Brat Balde wygląda jak Diddy XD

twitter.com/BarcaUniversal/status/1874251652120858891

1

@Nightraider Niestety wygra kataloński biedron

0

@mordini123 RAW jest 6 grudnia

2

Ciepłe łóżeczko. Ale mi tego było trzeba

0

Komentarz usunięty

18

Komentarz usunięty

1

Jesteśmy pod dnem i od niego pukamy. To jest aż niewyobrażalne co się stało z tym klubem. Aż mi przykro w sumie jak się o tym pomyśli tak głębiej :/

2

@PawkoFCB Zazdro, też by pograł XD

2

A co jeśli celem United jest to żeby zobaczyć w przyszłym sezonie derby Manchesteru w Championship?

3

@VegetaPolska Tam gdzie wyniki, tam i atmosfera. Ot cała tajemnica.

0

@macio_944 Niektórzy aż za bardzo się nakręcacie tym GTA. Żeby po tym niespadła na was wielka bomba zwana "rozczarowanie", bo i tak może być.
Za mało ludzi mówi o tym, jak wielu świetnych fachowców odeszło od Rockstar w ostatnich i że obecnie ta firma to bardziej firma "równouprawnienia w społeczeństwie" zamiast bycia po prostu firmą gamingową.

1

@kuz Nie wiem czy Flick w tworzenie kadry ma aż taki wpływ. Bardziej ego Laporty i jego wybraniec Deco, który musi coś robić ale nie koniecznie dobrze.

5

@kuz Rozumiem twój punkt widzenia, poniekąd masz rację. ALE czy transfer Olmo był konieczny? Absolutnie nie! I teraz jaką tego płacimy cene aby go w ogóle dalej zarejestrować? Ano musimy po taniości sprzedać jakieś miejsca VIP na kilkanaście lat i do tego wizerunkowo z dna spadamy nawet pod dno, bo to jakiś ewenement co my wyprawiamy...

1

@Faro To fakt, Balde w ogóle nie ogarnia podstaw jak chociażby gra na obieg ze skrzydłowym. Inna kwestia, to czy u nas w ogóle istnieje lewy skrzydłowy? No nie do końca i to też jest problem i to od wielu lat.

1

@Commando Świetny człowiek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?