1

Komentarz usunięty

3

@Encore A my wzięliśmy Olmo XD. Trzymajcie mnie...

0

Laporta jest do wyjebania

0

No i git. Liczę na niego i mocno mu kibicuję.

2

@MesQueUnClub96 No to oby jednak Haaland tu trafił. Jestem wstanie wtedy to strawić.

3

@draxidox Jesteś odklejony w tym temacie XD

0

@D10SLEO Ale to nie była tygodniówka

0

Ale gruby musiał nawywijać XD

0

@michal26 Mentzen nie przekroczy nawet 10% i zakręci się w okolicach 5 XD

1

@Aragorn33 dostaną wezwanie do gabinetu wujka Władka i będzie już po skandalu ;)

2

To po co tam szedł? Kretyn.

1

@MesQueUnClub96 Chłopie weź sobie jakiś blog załóż i tam pisz te swoje smęty i przemyślenia.

0

@mkord To nie Ameryka

0

@Kamiloza91 Trace nadzieję, że ta drużyna będzie w stanie punktować na tyle regularnie na ile trzeba. Przegraliśmy mecze których przegrać kur** nie można.

9

@AmigoBlancos To ty chyba nie rozumiesz czym jest antyfutbol. Bo leżenie pół meczu na murawie, udawanie urazu i chamskie faule nie mają nic wspólnego z futbolem jaki powinno się oglądać. Dlatego bardzo liczę, że kiedyś przyjdzie taki moment w tym sporcie gdzie będziemy mieli zatrzymywany czas gry przy każdej przerwie w grze.

0

Czyli szykuje się -6 do Atletico i -5 do Realu.

4

@Katalonik97 A Lewu potrafi przyjąć? Taka kłoda w przyjęciu piłki, że masakra. I to głównie przez Lewego nie wygraliśmy tego meczu, sam zmarnował takie dwie sety, że szok. Szczególnie ta jedna gdzie praktycznie pusta bramka, a ten w bramkarza.

3

@reloaded God of War. Mocny konkurent.

0

@tbas Dobra tebas nie zgrywaj cwaniaczka teraz

0

@Nightraider Co z tego jak bilety na mecz dostają przecież ciulesy

2

@Nightraider A na jakim kur**? Madryckim?

1

@D10SLEO Dlatego kupili Olmo, a nie Nico. The Szwagiers :D

4

Mnie najbardziej wkurza to niechlujstwo w naszej grze. Jak ja widzę czasami z jaką dokładnością Olmo posyła podanie czy Kounde to mam ochotę dosłownie rzucić czymś pod ręką w TV. I to nie tylko oni tak grają, ale ta dwójka szczególnie.
A no i jeszcze ten Balde, który nie nadaje się do niczego. Piłkarz do odpalenie przy pierwszej lepszej ofercie w lato.

1

@Peniu Olmo to zwrócić do Lipska najlepiej. Tyle z niego pożytku.

1

@macio_944 I oczywiście w tym wszystkim zawsze ty jako ten moralizator ;)

0

@parpe Uja warte jest to xG

4

Ale jestem wkurwiony, jeszcze jutro poniedziałek

4

A wy się tutaj niektórzy cieszyliście, że i tak jest okej bo mieliśmy więcej wyjazdów niż u siebie m, a my u siebie jesteśmy równie beznadziejni.

1

Czas na męską rozmowę w tej niby drużynie.

0

To jest gorsze niż ten mecz z Celticem w 2013 hahah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?