partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
3
@Encore A my wzięliśmy Olmo XD. Trzymajcie mnie...
0
Laporta jest do wyjebania
0
No i git. Liczę na niego i mocno mu kibicuję.
2
@MesQueUnClub96 No to oby jednak Haaland tu trafił. Jestem wstanie wtedy to strawić.
3
@draxidox Jesteś odklejony w tym temacie XD
0
@D10SLEO Ale to nie była tygodniówka
0
Ale gruby musiał nawywijać XD
0
@michal26 Mentzen nie przekroczy nawet 10% i zakręci się w okolicach 5 XD
1
@Aragorn33 dostaną wezwanie do gabinetu wujka Władka i będzie już po skandalu ;)
2
To po co tam szedł? Kretyn.
1
@MesQueUnClub96 Chłopie weź sobie jakiś blog załóż i tam pisz te swoje smęty i przemyślenia.
0
@mkord To nie Ameryka
0
@Kamiloza91 Trace nadzieję, że ta drużyna będzie w stanie punktować na tyle regularnie na ile trzeba. Przegraliśmy mecze których przegrać kur** nie można.
9
@AmigoBlancos To ty chyba nie rozumiesz czym jest antyfutbol. Bo leżenie pół meczu na murawie, udawanie urazu i chamskie faule nie mają nic wspólnego z futbolem jaki powinno się oglądać. Dlatego bardzo liczę, że kiedyś przyjdzie taki moment w tym sporcie gdzie będziemy mieli zatrzymywany czas gry przy każdej przerwie w grze.
0
Czyli szykuje się -6 do Atletico i -5 do Realu.
4
@Katalonik97 A Lewu potrafi przyjąć? Taka kłoda w przyjęciu piłki, że masakra. I to głównie przez Lewego nie wygraliśmy tego meczu, sam zmarnował takie dwie sety, że szok. Szczególnie ta jedna gdzie praktycznie pusta bramka, a ten w bramkarza.
3
@reloaded God of War. Mocny konkurent.
0
@tbas Dobra tebas nie zgrywaj cwaniaczka teraz
0
@Nightraider Co z tego jak bilety na mecz dostają przecież ciulesy
2
@Nightraider A na jakim kur**? Madryckim?
1
@D10SLEO Dlatego kupili Olmo, a nie Nico. The Szwagiers :D
4
Mnie najbardziej wkurza to niechlujstwo w naszej grze. Jak ja widzę czasami z jaką dokładnością Olmo posyła podanie czy Kounde to mam ochotę dosłownie rzucić czymś pod ręką w TV. I to nie tylko oni tak grają, ale ta dwójka szczególnie.
A no i jeszcze ten Balde, który nie nadaje się do niczego. Piłkarz do odpalenie przy pierwszej lepszej ofercie w lato.
1
@Peniu Olmo to zwrócić do Lipska najlepiej. Tyle z niego pożytku.
1
@macio_944 I oczywiście w tym wszystkim zawsze ty jako ten moralizator ;)
0
@parpe Uja warte jest to xG
4
Ale jestem wkurwiony, jeszcze jutro poniedziałek
4
A wy się tutaj niektórzy cieszyliście, że i tak jest okej bo mieliśmy więcej wyjazdów niż u siebie m, a my u siebie jesteśmy równie beznadziejni.
1
Czas na męską rozmowę w tej niby drużynie.
0
To jest gorsze niż ten mecz z Celticem w 2013 hahah