partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jeśli telewizja Realu chciałaby dobrze i walczyłaby z tymi leszczami z gwizdkiem to oprócz błędów na niekorzyść Realu pokazywała by też błędy na korzyść Realu i błędy sędziowskie w całej lidze, również w naszych meczach. Tak to wyglądają i brzmią żałośnie, a mało tego zamiast pomagać tylko szkodzą, bo tworzą jeszcze większe negatywne napięcie.
0
Grubas na każdym kroku stara się powtarzam ile to znaczy ten klub dla Katalończyków i że jest ich dumą i odniesieniem m, a prowadzi z nimi gierkę i wojenki. Żałosne
0
@vangoor Myślę, że po wydarzeniach z powodzi i za to że im pomógł nie będą tak nastawieni bardzo przeciwko niemu.
4
@Comentateiro A na koniec sezonu jak prawie zwykle zostaną z niczym.
1
@macio_944 Nie trzeba robić tego w tak chamski i żałosny sposób jak ta ich śmieszna telewizja
7
Zobaczcie jaki dym u nich już ledwo po zakończeniu meczu. U nas? Jak na przykład mecz z Sociedad? W porównaniu do nich to lekki pierd, a tam nas wręcz oszukano okrutnie i to tylko przykład jeden z wielu. Według mnie klub robi zbyt mało w tej materii jak i nasza prasa, która bardziej woli uderzać w piłkarzy aniżeli dbać o dobro klubu.
0
@Sysia11 Skin już kupiony?
0
@Rupert_Haubica To przypomnij sobie Monaco xd
2
@Kapitan hawk Łysy uratował
0
@cules100pro No tak i nie, bo gdyby Real wygrywał wszystko do końca i my też to moglibyśmy jedynie ich przegonić dopiero w meczu bezpośrednim na wiosnę. Tak to my mamy te przewage i komfort.
1
Znów zależni tylko od siebie. Mam nadzieję, że nie oddamy tego lidera od początku ligi do jej końca. Pora znów odpalić tryb turbo jak w październiku i Vamos!
0
Lepszy remis niż w dupe wiadomo co
0
Można iść grać w POE
0
Ehhhh cały Valverde...
0
Real hahaha XDD
Swoją drogą zajebistą nutkę po bramce mają XD
3
@Pedri16Future "jeżeli chodzi o ostatnie 20-30 dni, chyba najlepszy na świecie."
Zapomniałeś o Salahu.
2
Mam wrażenie jakby ten łysy w Rayo grał już tam naście lat XD
0
@Kamiloza91 Z nami też. Niewygodna ekipa.
1
Wejdzie Vinicus w drugiej i to wygrają
0
@blakkudium A on tam już nie pracuje?
0
@FCB_dimiC Przecież większość komentarzy i to tych polajkowanych sporo uważa jak @Kinginiesta
0
@HypeR Niby czemu świetna?
0
@Mario96w Toussaint kolorowe, ale finał? Smutny dość i ponury.
3
@KamQiX Sory, ale z tą kolorystyka i że „kolorowa, wesoła gra” gadasz głupoty. Widać, że nie grałeś i pewnie na jakiś urywkach się opierasz.
I tak mechanika jest dość prosta, ale na pewno nie toporna. To też jakiś odlot.
1
Pamiętam jak Viniciusowi cofnęli czerwoną kartkę dosłownie po dniu?
0
@TheNekro94 Zatrzymywany zegar! Tylko tyle i aż tyle.
2
@macio_944 Obyś miał rację. Mimo wszystko redzi potrafili w kolejnych częściach pominąć bardzo ważne wątki jak to, że przecież w 1 mogliśmy wystawić Talara na wyrok, w 3 kompletnie zapomniano o Scoiatel i to, że mogliśmy wybrać ich zamiast Vernona.
1
@macio_944 Jedyne co to dla mnie Ciri jest zbyt potężną postacią sama w sobie do po prostu grania nią, szczególnie względem Geralta czy po prostu zwykłego przeciętnego Wiedźmina. Nie mniej jednak wiadomo, że jak ta gra już wyjdzie to jestem offline na kilka dni XD
8
@Ojciec5tkidzieci Brawa dla ambasady!
2
@Safrani A co ty francuski piesek?