partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze Xavi wrócił na ławkę
0
De Jong co za kaczkodan
4
Olmo od kilku spotkań jest bezużyteczny
0
Jedyne co bym zmienił w naszym składzie to Kounde, bo jest ewidentnie bez formy. Ale nie ma co narzekać. Vamos po 3 punkty.
2
@Filipem Niektórzy to myślą, że piłkarz powinien grać co drugi mecz XD
7
@Criss18Barca Zawsze uwielbiam ten kwik pazernych „guroli”.
0
@okiemtypera_lucaxx95 To zmień kolejność
2
@okiemtypera_lucaxx95 Że niby ten hindus? Dobre XD
2
@Bocheno1 Najwybitniejszy sportowiec w historii.
0
@barcanawieki Ale co boli? XD Przecież to durna wypowiedź tego buca z Holandii XD
1
@Kgorecki2500 Masz se postać, expisz, jakieś kampanie itd. Do tego świetna firma, która troszczy się o graczy i gra nie jest pay2win
0
Ale mnie kusi ten early access do poe2
1
A Vinicus już na LM ma wrócić. I tyle z jego "długiej" pauzy XD
0
@Bajson Przecież to standard. Piłkarze są mało tutaj doceniani za swoje występy.
0
Komentarz usunięty
0
@4Fabregas4 Tak dotkną mnie, szczególnie że nawet w to nie gram. Mnie po prostu bawi, że wszystkich wrzucasz do jednego wora i myślisz, że cro źródło problemu które należy wytępić.
0
@Bobo25 Okej, czyli zostałem wprowadzony w błąd i nie sprawdziłem tego. Dzięki.
4
@Coutinho007 Na uj go tu wrzucacie i dajecie mu atencję? Nie czaję tego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@4drian0 Jak dostać dostęp do tego? Da się jeszcze?
1
Komentarz usunięty
0
@Eklerek Bellingham, Valverde.
0
@jedrek7000 No mógłby jak Henry w Arsenalu lub Lampard w City
5
@Matheu12 A czego się spodziewałeś po serialu inspirowanym gangsterami z lat 90?
0
@4Fabregas4 Człowieku na podstawie jakiegoś jednego przypadku dorabiasz ideologię do całego tego świata. Tak jakby „psychole” nie wykluwali się z innych rzeczy które dla 99% społeczeństwa są normalnością.
Przypadek który opisujesz jest specyficzny, dzieciak może był już chory od dawna, a z wiekiem się tylko pogarszało?
0
@4Fabregas4 A gdzie byli w tym wszystkim jego rodzice?
3
@Culer9002 Co tu robi Enrique? Na pewno brakuje też Wengera.
0
@Kazragore Btw. Da się pograć w poe na PS5? czy lepiej zdecydowanie PC?
1
@norbi77 Z rządzenia 0, jak i ludzkie 0.
0
@LOPEZ16 Połowa z karnego