0

Jeszcze Xavi wrócił na ławkę

0

De Jong co za kaczkodan

4

Olmo od kilku spotkań jest bezużyteczny

0

Jedyne co bym zmienił w naszym składzie to Kounde, bo jest ewidentnie bez formy. Ale nie ma co narzekać. Vamos po 3 punkty.

2

@Filipem Niektórzy to myślą, że piłkarz powinien grać co drugi mecz XD

7

@Criss18Barca Zawsze uwielbiam ten kwik pazernych „guroli”.

0

@okiemtypera_lucaxx95 To zmień kolejność

2

@okiemtypera_lucaxx95 Że niby ten hindus? Dobre XD

2

@Bocheno1 Najwybitniejszy sportowiec w historii.

0

@barcanawieki Ale co boli? XD Przecież to durna wypowiedź tego buca z Holandii XD

1

@Kgorecki2500 Masz se postać, expisz, jakieś kampanie itd. Do tego świetna firma, która troszczy się o graczy i gra nie jest pay2win

0

Ale mnie kusi ten early access do poe2

1

A Vinicus już na LM ma wrócić. I tyle z jego "długiej" pauzy XD

0

@Bajson Przecież to standard. Piłkarze są mało tutaj doceniani za swoje występy.

0

Komentarz usunięty

0

@4Fabregas4 Tak dotkną mnie, szczególnie że nawet w to nie gram. Mnie po prostu bawi, że wszystkich wrzucasz do jednego wora i myślisz, że cro źródło problemu które należy wytępić.

0

@Bobo25 Okej, czyli zostałem wprowadzony w błąd i nie sprawdziłem tego. Dzięki.

4

@Coutinho007 Na uj go tu wrzucacie i dajecie mu atencję? Nie czaję tego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@4drian0 Jak dostać dostęp do tego? Da się jeszcze?

1

Komentarz usunięty

0

@Eklerek Bellingham, Valverde.

0

@jedrek7000 No mógłby jak Henry w Arsenalu lub Lampard w City

5

@Matheu12 A czego się spodziewałeś po serialu inspirowanym gangsterami z lat 90?

0

@4Fabregas4 Człowieku na podstawie jakiegoś jednego przypadku dorabiasz ideologię do całego tego świata. Tak jakby „psychole” nie wykluwali się z innych rzeczy które dla 99% społeczeństwa są normalnością.
Przypadek który opisujesz jest specyficzny, dzieciak może był już chory od dawna, a z wiekiem się tylko pogarszało?

0

@4Fabregas4 A gdzie byli w tym wszystkim jego rodzice?

3

@Culer9002 Co tu robi Enrique? Na pewno brakuje też Wengera.

0

@Kazragore Btw. Da się pograć w poe na PS5? czy lepiej zdecydowanie PC?

1

@norbi77 Z rządzenia 0, jak i ludzkie 0.

0

@LOPEZ16 Połowa z karnego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?