0

@mcsarna Człowieku my musimy w końcu przełknąć i wygrać mecz. Żaden Fermin tylko Yamal od początku i tak samo Olmo jeśli będzie mógł grać.

0

@ranger3120 Taki coin, powoli bym tam shorta szukał.

1

Ja nie wiem, w tej Barcelonie to wszystko wiecznie się musi opierać na atmosferze? Nawet Niemiec już pęka? Przecież ta nasza sytuacja z bramkarzem to jedna wielka patologia.

4

Zlituj się chłopie…
Ale te szwaby uparte są

14

Beznadziejny transfer. Najgorsze, że można było się spodziewać tego, ale i tak się człowiek łudził. Piłkarz styropian.

1

Ja pierdziele on ma te mięśnia z galarety czy co? Jak można być aż tak szklanym?

1

@Rust_Cohle A największe problemy sprawi Southampton XD

1

@Kidd Arsenal wchodzi na dobre obroty, szczególnie że Odegaard wrócił.

0

@Szmulek No był, to nie la liga.

0

@Eric_Abidal_22 No tak lepsi, że dalej bez choćby strzału na bramkę.

0

@QUNJ Jeju przecież nie o to mi chodzi, że pójdzie tam tylko dla kasy. Wiadomo, że będzie się o niego starać kilka klubów gdzie projekt jest ciekawy, ale City potrzebuje takiego gracza na zabój więc nie będą mu też pewnie żałowali zer na kontrakcie i to będzie na pewno jakiś atut.

0

@Pawlak1992 No bo z nim tak jest. Gra mecz, żeby 3 pauzować mniej więcej.

0

City 0 strzałów na bramkę, ale marazm.

0

Ale Liverpool marnuje, jeszcze jakimś cudem się tu 1-1 zrobi.

0

@Cukson Pewniak, że o niego będą walczyć i pewnie go przekupią kontraktem.

0

@ViscaelBarca2007 Przecież tam w lato pójdzie 400 baniek lekką ręką. Wirtz to pewniak.

0

City na takiej karuzeli, że zaraz będą rzygać

0

@A4ron Akurat Ederson odwala takie wylewy, że głowa mała

3

@okiemtypera_lucaxx95 No ale Yamal w tym wieku jest lepszy niż Messi był gdy miał 16-17 lat, to fakt.

0

@Pawlak1992 No nie był właśnie w 100%, miał dolegliwości i woleli nie ryzykować. Hansi o tym mówił.

1

@Pawlak1992 Olmo to niech pierw w ogóle będzie dostępny na mecz, a potem zaczniemy się martwić gdzie może zagrać.

0

@Encore Niestety na swój sposób przyczyniło się to do tego, że dziś NBA się ciężko ogląda i każdy gra tak samo.

Teraz 7 czy tam 8 drużyn rzuca ponad 40 trójek na mecz, a Boston nawet 50. Chore.

12

Czasami mam wrażenie, że dla nas im trudniej tym lepiej, jak na przykład w październiku, który był genialny w porównaniu do tragicznego listopada. Jestem dobrej myśli. Vamos!

3

@MalanFCB A kto obecnie w City gra dobrze? Zespół przeżywa kryzys całościowo. Od bramkarza po napastnika. Każdy tam obniżył loty.

0

@Kamiloza91 tebas jak zawsze na tropie czegoś byle ponarzekać

0

@Criss18Barca Niesamowite!

9

Niby człowiek wiedział, a jednak się trochę łudził ehhh. Co za pożytek z zawodnika jak on gra 1 mecz a potem przez 3 jest kontuzjowany? Nawet jeśli strzela? Dalej wybierając jego a Gundo wybieram Gundo, bo on był cały czas dostępny i do tego wciąż gwarantował jakość.

0

@arasz1819 Ale to wiadomo od dawna XD

0

@arasz1819 W polskiej polityce niestety liderom się nie odmawia dla własnego dobra

0

@arasz1819 Pewnie decyzja z góry tak tbh
Wątpię że sam dobrowolnie by wpadł na taki pomysł XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?