partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mcsarna Człowieku my musimy w końcu przełknąć i wygrać mecz. Żaden Fermin tylko Yamal od początku i tak samo Olmo jeśli będzie mógł grać.
0
@ranger3120 Taki coin, powoli bym tam shorta szukał.
1
Ja nie wiem, w tej Barcelonie to wszystko wiecznie się musi opierać na atmosferze? Nawet Niemiec już pęka? Przecież ta nasza sytuacja z bramkarzem to jedna wielka patologia.
4
Zlituj się chłopie…
Ale te szwaby uparte są
14
Beznadziejny transfer. Najgorsze, że można było się spodziewać tego, ale i tak się człowiek łudził. Piłkarz styropian.
1
Ja pierdziele on ma te mięśnia z galarety czy co? Jak można być aż tak szklanym?
1
@Rust_Cohle A największe problemy sprawi Southampton XD
1
@Kidd Arsenal wchodzi na dobre obroty, szczególnie że Odegaard wrócił.
0
@Szmulek No był, to nie la liga.
0
@Eric_Abidal_22 No tak lepsi, że dalej bez choćby strzału na bramkę.
0
@QUNJ Jeju przecież nie o to mi chodzi, że pójdzie tam tylko dla kasy. Wiadomo, że będzie się o niego starać kilka klubów gdzie projekt jest ciekawy, ale City potrzebuje takiego gracza na zabój więc nie będą mu też pewnie żałowali zer na kontrakcie i to będzie na pewno jakiś atut.
0
@Pawlak1992 No bo z nim tak jest. Gra mecz, żeby 3 pauzować mniej więcej.
0
City 0 strzałów na bramkę, ale marazm.
0
Ale Liverpool marnuje, jeszcze jakimś cudem się tu 1-1 zrobi.
0
@Cukson Pewniak, że o niego będą walczyć i pewnie go przekupią kontraktem.
0
@ViscaelBarca2007 Przecież tam w lato pójdzie 400 baniek lekką ręką. Wirtz to pewniak.
0
City na takiej karuzeli, że zaraz będą rzygać
0
@A4ron Akurat Ederson odwala takie wylewy, że głowa mała
3
@okiemtypera_lucaxx95 No ale Yamal w tym wieku jest lepszy niż Messi był gdy miał 16-17 lat, to fakt.
0
@Pawlak1992 No nie był właśnie w 100%, miał dolegliwości i woleli nie ryzykować. Hansi o tym mówił.
1
@Pawlak1992 Olmo to niech pierw w ogóle będzie dostępny na mecz, a potem zaczniemy się martwić gdzie może zagrać.
0
@Encore Niestety na swój sposób przyczyniło się to do tego, że dziś NBA się ciężko ogląda i każdy gra tak samo.
Teraz 7 czy tam 8 drużyn rzuca ponad 40 trójek na mecz, a Boston nawet 50. Chore.
12
Czasami mam wrażenie, że dla nas im trudniej tym lepiej, jak na przykład w październiku, który był genialny w porównaniu do tragicznego listopada. Jestem dobrej myśli. Vamos!
3
@MalanFCB A kto obecnie w City gra dobrze? Zespół przeżywa kryzys całościowo. Od bramkarza po napastnika. Każdy tam obniżył loty.
0
@Kamiloza91 tebas jak zawsze na tropie czegoś byle ponarzekać
0
@Criss18Barca Niesamowite!
9
Niby człowiek wiedział, a jednak się trochę łudził ehhh. Co za pożytek z zawodnika jak on gra 1 mecz a potem przez 3 jest kontuzjowany? Nawet jeśli strzela? Dalej wybierając jego a Gundo wybieram Gundo, bo on był cały czas dostępny i do tego wciąż gwarantował jakość.
0
@arasz1819 Ale to wiadomo od dawna XD
0
@arasz1819 W polskiej polityce niestety liderom się nie odmawia dla własnego dobra
0
@arasz1819 Pewnie decyzja z góry tak tbh
Wątpię że sam dobrowolnie by wpadł na taki pomysł XD