partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas I link do artykułu z 2021 ;)
9
Jak to? Przecież zawsze panuje optymizm XD
0
@MesQueUnClub_87 Nie psuj kolejarzowi narracji
2
@LeoMessiiBarcaPepa Może dlatego, że Chelsea ma prywatnego właściciela który jest multi miliarderem? No i przede wszystkim w Premier League panują inne zasady i liga sama w sobie jest znacznie bogatsza?
1
@Sysia11 Z całym szacunkiem, ale De Paul to wciąż nie jest jakiś niewiadomo jaki topowy piłkarz. Bardzo dobry zadaniowiec i tyle.
2
Liverpool nie ma konkurencji w tym sezonie póki co.
0
@ViscaelBarca2007 @pt9 Chodzi mi o to, że w normalnej sytuacji sami bylibyśmy zainteresowani takim Trentem na 100% i pewnie wtedy wybrałby nas.
5
@Criss18Barca A to nie wina tego, że ktoś jest absolutnym debilem? I takie rzeczy jak przede wszystkim alkohol nie są dla niego?
2
No niestety fakty są takie, że u Lewego kuleje obecnie absolutnie każdy aspekt piłkarski zaczynając od prostego podania i kończąc na prostym przyjęciu piłki.
2
Jesteśmy na takim dnie, że nawet zawodnik który się kiedyś deklarował jako nasz kibic i tak pójdzie grać do Madrytu gdzie już teraz gra w topowym klubie i jest jego wychowankiem.
12
@ziomal88 A ty się chyba jej zbyt dużo nawciągałeś.
0
Do tego ile wydajemy na pensje wliczają się też zaległe pensje? Nawet dla zawodników których już w kadrze tu nie ma?
0
@szymonekk Bo wciąż są zaległe pensje do wypłacenia, chociażby nawet dla samego Messiego i to się chyba wlicza.
6
Miało być 200, jest 100 XD. Świetny deal, nie ma co XD
0
@FCB_dimiC Nowa forma atencji
0
@Ryoumen Ale to małe zabki. Ja sobie nie wyobrażam dużego marketu bez człowieka w nim. Jest to wręcz niemożliwe.
0
Mimo wszystko jakoś tego Olmo zarejestrują. Pytanie tylko jakim kosztem tym razem i co gruby wymyślił?
0
@Nightraider Tylko zarejestrować trzeba do 31 grudnia
1
Prawda jest taka, że każdy prezydent Barcelony od wielu lat to zwykły krętacz, oszust i często nieudacznik. Widać Hiszpanie mają to we krwi.
0
@barteq Bo napisał tak gość ze Sportu?
1
@Gaz Font sam się skreślił kiedy był gotowy podpisać CVC i uważał to za świetny układ.
0
@Szreko Ale to oczywiste, że sukces zawsze bardziej przyciąga kibiców i to w każdym klubie.
0
@Gaz To polecam sobie przypomnieć formę jaką prezentował Neymar między sezonami. Nic nie bierze się z niczego, tak jak się prowadził tak skończył, czyli dramatycznie. Salah w porównaniu do niego wygląda sylwetkowo jak terminator 365 dni na rok.
1
@marcin62 Tacy ludzie mają przegrane po tysiące godzin żeby to wszystko wymasterowac i mieć obcykane.
0
@NeroTFP1 Oklepany „żart”. Nieraz słyszałem głośniejsze Etihad aniżeli wielki „teatr marzeń” Old Traford.
0
@Arden Raczej tam to atencjusz
0
Mocno mu kibicuje.
0
@kanver_ Diuna jest zbyt mała pod serial. To świetne uniwersum na film.
0
@Hosh I też zrobione perfekcyjnie.
0
@DonCarletto No zepsuli, ale to co stworzyli na podstawie książki to jest absolutna topka. Potem działali już na własną rękę i się pogubili.