La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1368 Culés

5

Lamine Yamal, Andreas Christensen, Hector Fort i Ferran Torres polecą do Arabii Saudyjskiej bez zielonego światła do gry od klubowych lekarzy. Mają je otrzymać tuż przed meczem z Athletikiem. [@fansjavimiguel] (via: BarcaInfo)

0

@Messibestplayerintheworld Yamalinho / Yameymar /Yanry albo Yamessi potrzebny od zaraz

konto usunięte

3

@Messibestplayerintheworld w końcu powrót Andreasa. Mam nadzieje, że sprawnie wróci do dyspozycji i wybiją Flickowi z głowy pomysł zatrzymania Erica.

0

@Nightraider myślę, że pomysł zatrzymania Erica jest spowodowany sytuacją Olmo i Victora.

1

@Messibestplayerintheworld W jaki sposób? To zupełnie inne pozycje

0

@partymaker w taki, że i tak są braki i tak. Pedri czy Gavi mogliby zagrać wyżej a niżej Garcia..

konto usunięte

0

@Messibestplayerintheworld to zupełnie inne pozycje. Jak rozumiem problem z napastnikiem rozwiążemy zatrzymując przykładowo 4 bramkarzy? Wraca Andreas, on tam będzie grywał co Flick testował. Victor w najlepszym wypadku będzie blokował odejście Ansu, ale Olmo nie powinien mieć wpływu na skład formacji gdzie bez niego będzie 6 piłkarzy i opcja przesunięcia Christensena. Dla mnie trzymanie Erica mając opcję zarobku jest głupotą. Szczegolnie że już mamy perspektywę rejestrowania 5 umów, gdzie będą głównie podwyżki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?