norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Solidny argument :D
5
@Kgorecki2500
Tak powinno być.
2
@BojanKriKicz
Jakby tak każdego sprawdzać kto jest zbanowany, to by czasu zabrakło :)
2
@kanver_
Popieram, a tym bardziej, że trudno o "9" w takiej cenie, a takiej potrzebujemy, która powalczy w polu karnym.
0
@gaucho104
Dokładnie.
1
@ShawnC
A czy odpadliśmy po deklasacji?
Nie.
Zadecydowały szczegóły np takie jak Marciniak i Turpin.
0
@Hektor16
Broń biała w ręce dominującej.
1
@Bobo25
To łap:
„Trzeba to zatrzymać. Nie mogą ciągle wychodzić na swoje. Zawsze kończy się to chaosem, gdy sprawy nie idą po ich myśli; zachowują się, jakby każda słuszna decyzja sędziego musiała być na ich korzyść.
I dzisiejszej nocy nie było inaczej. Już zrobili to przeciwko nam w zeszłym sezonie, i oto jesteśmy znowu. To nie do przyjęcia i trzeba to powstrzymać. Szczerze mówiąc, to wiele mówi o tym, jak udało im się wygrać 15 Ligi Mistrzów.”
1
@AduŚ07
Casemiro mistrz :D
0
@MsBarca
Różnica byłaby taka, że to nie obrońcy dostawaliby czerwa, a Wojtek :)
1
@partymaker
No fakt :D
0
@Bobo25
Ale twitter sam tłumaczy jak wejdziesz w link :)
24
Tym się różni Barca od patologii z Madrytu...szczerym i prawdziwym uczuciem do herbu na piersi :)
0
@partymaker
No tak, ale chodzi o to, że piłkarsko to jest przepaść w porównaniu do czasów, które wymieniłem. Przecież takie staty to miał u nas chyba nawet Pedro :)
7
Brawo :)
2
@Hosh
To jest niesamowite jak niski jest obecnie poziom, że Dembele ma szansę na drugą ZP...
Ok jest w gazie, ale np w czasach Messiego, Neymara, Suareza, CR, to on nie łapałby się w takiej formie do top 10 :)
1
@mindbender84
Real nie przyciąga takich ludzi, Real ich tworzy, kiedy zakładają pierwszy raz ich koszulkę.
0
@kuz
Brać Gundogana :P
2
@RosjaninBut
Miłośnik botaniki...nie rozumiem afery.
6
Mejza ma 170 pkt karnych i zakrywa się immunitetem...
Moim zdaniem immunitet powinni mieć tylko najważniejsze osoby w państwie:
Prezydent, Premier, Marszałek, MSZ itp, a nie zwykli posłowie, którzy wykorzystują to często do własnych celów...
0
@Faro
Z penalty najlepsze :D
2
@Aequlibre
Od zawsze mam podobne zdanie i mistrzostwo LL jest też dla mnie na 1 miejscu.
2
Barca bliska bankructwa doprowadza już do 3 rewolucji w składzie Realu w ostatnich 5 latach...ale tym razem już na pewno zdominują wszystko na dekadę :)
47
I dobrze!
Nagłaśniać patologię...
3
@macio_944
Króciutko i na temat :)
0
@Kamiloza91
Dokładnie :)
Dobrze się stało :)
0
@Seledynowy
Jeżeli wygramy z Celtą, to będę spokojniejszy.
9
Rashford aż 4?
Nie kumam...
5
Piękne :)
0
@Kamiloza91
Łunin miał ja na palcach, a Tibo jest wuższy.