3

Solidny argument :D


5

@Kgorecki2500
Tak powinno być.

2

@BojanKriKicz
Jakby tak każdego sprawdzać kto jest zbanowany, to by czasu zabrakło :)

2

@kanver_
Popieram, a tym bardziej, że trudno o "9" w takiej cenie, a takiej potrzebujemy, która powalczy w polu karnym.

0

@gaucho104
Dokładnie.

1

@ShawnC
A czy odpadliśmy po deklasacji?
Nie.
Zadecydowały szczegóły np takie jak Marciniak i Turpin.

0

@Hektor16
Broń biała w ręce dominującej.

1

@Bobo25
To łap:
„Trzeba to zatrzymać. Nie mogą ciągle wychodzić na swoje. Zawsze kończy się to chaosem, gdy sprawy nie idą po ich myśli; zachowują się, jakby każda słuszna decyzja sędziego musiała być na ich korzyść.
I dzisiejszej nocy nie było inaczej. Już zrobili to przeciwko nam w zeszłym sezonie, i oto jesteśmy znowu. To nie do przyjęcia i trzeba to powstrzymać. Szczerze mówiąc, to wiele mówi o tym, jak udało im się wygrać 15 Ligi Mistrzów.”

1

@AduŚ07
Casemiro mistrz :D

0

@MsBarca
Różnica byłaby taka, że to nie obrońcy dostawaliby czerwa, a Wojtek :)

1

@partymaker
No fakt :D

0

@Bobo25
Ale twitter sam tłumaczy jak wejdziesz w link :)

24

Tym się różni Barca od patologii z Madrytu...szczerym i prawdziwym uczuciem do herbu na piersi :)

0

@partymaker
No tak, ale chodzi o to, że piłkarsko to jest przepaść w porównaniu do czasów, które wymieniłem. Przecież takie staty to miał u nas chyba nawet Pedro :)

7

Brawo :)

2

@Hosh
To jest niesamowite jak niski jest obecnie poziom, że Dembele ma szansę na drugą ZP...
Ok jest w gazie, ale np w czasach Messiego, Neymara, Suareza, CR, to on nie łapałby się w takiej formie do top 10 :)

1

@mindbender84
Real nie przyciąga takich ludzi, Real ich tworzy, kiedy zakładają pierwszy raz ich koszulkę.

0

@kuz
Brać Gundogana :P

2

@RosjaninBut
Miłośnik botaniki...nie rozumiem afery.

6

Mejza ma 170 pkt karnych i zakrywa się immunitetem...
Moim zdaniem immunitet powinni mieć tylko najważniejsze osoby w państwie:
Prezydent, Premier, Marszałek, MSZ itp, a nie zwykli posłowie, którzy wykorzystują to często do własnych celów...

0

@Faro
Z penalty najlepsze :D

2

@Aequlibre
Od zawsze mam podobne zdanie i mistrzostwo LL jest też dla mnie na 1 miejscu.

2

Barca bliska bankructwa doprowadza już do 3 rewolucji w składzie Realu w ostatnich 5 latach...ale tym razem już na pewno zdominują wszystko na dekadę :)

47

I dobrze!
Nagłaśniać patologię...


3

@macio_944
Króciutko i na temat :)

0

@Kamiloza91
Dokładnie :)
Dobrze się stało :)

0

@Seledynowy
Jeżeli wygramy z Celtą, to będę spokojniejszy.

9

Rashford aż 4?
Nie kumam...

5

Piękne :)

0

@Kamiloza91
Łunin miał ja na palcach, a Tibo jest wuższy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?