norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26
Martin na lewej, a Araujo do środka.
0
@michal26
Nie ma takiej opcji, bo wtedy rywale będą mieć autostradę na skrzydłach. My z 4 obrońców mamy z tym kłopot, a tylko z 3 tym bardziej.
6
Na Getafe obowiązkowo w pomocy 4 - Fermin, Gavi, Pedri i de Jong. Musimy jak najwięcej piłek przejmować i z tego korzystać.
7
Nie uznał prawidłowej bramki Ferrana, ale we wszechświecie wszystko sie wyrównuje i w piątek uznają gola po ewidentnym spalonym madrylom.
Także luzik...
0
Co do Yamala, to poczekajmy na oficjalkę, bo spekulacje dziennikarzy są tak samo wiarygodne jak diagnozy na La Ramblii...
8
I pomyśleć, że wielu chciało, żeby ligowy mecz z AM odpuścić, bo "liga już wygrana"...
No...nie wiem czy byłby powód do optymizmu, gdyby było "tylko" 6 pkt przewagi, a gramy jeszcze:
- Getafe (W)
- Osasuna (W)
- Real (D)
- Alaves (W)
- Betis (D)
- Valencia (W)
Czyli 6 trudnych meczów.
Dodam, że 2 następne mecze będą idealne do wałków, żebyśmy pkt stracili.
3
Bardzo dobre wejście de Jonga.
7
Niech Betis yebnie Real w piątek i będzie spokój.
4
Porównanie tego meczu do czasów Xaviego jest trochę na wyrost, bo za Xaviego to rywale mieli multum okazji, ale dupę nam ratował często Ter Stegen czy Araujo i inne zespoły marnowały setki na potęgę.
3
VAR w meczach Barcy...
3
Wszystko na styku dla Celty...
0
@RomanGroza
Dokładnie to część ciała, którą można strzelić gola.
3
Tebas:
"Barca nie wygra wszystkich meczów"
LaLiga...loading...
4
Że jak? Ręka na spalonym? Hhahahahahahahha!
10
Spalony na styku i zadziwiająco szybko stwierdzili pozycję spaloną.
0
Beznadziejny arbiter.
1
@AssisMoreira
Chyba Osasuna, a nie San Sebastian.
0
Cocu - jeden z Holendrów, który w Barcelonie nie zawiódł.
0
Mam nadzieję, że u Yamala będzie tylko stłuczenie uda po faulu...łudzę się, że strach ma wielkie oczy.
2
Mam jakieś deja vu z jesieni przed Klasykiem, do którego przystąpiliśmy ze składem "z łapanki"...
0
@Barca_bwo
Zawsze mnie to w*urwia.
Powinni wprowadzić zasadę, że karny tylko w płynnym i ciągłym biegu...tak jak kiedyś strzelali.
0
@Jersi1
Dlatego napisałem, bo grałem w piłkę i każdy kto grał wie, że płynność przy JAKIMKOLWIEK zagraniu jest mnie ryzykowna niż nagłe obciążenie.
To raczej logiczne.
0
@ProMILs
Wołałbym Twoją opcję.
0
@ProMILs
Pod pośladkiem się łapał.
1
Wystarczyłby zwykły rozbieg i być może uniknąłby urazu. Zwróćcie uwagę jaki ciężar po naskoku przeniósł po strzale na prawą nogę.
1
@Martwy
I pewnie za jakieś gówno.
0
Nie rozumiem braku upomnienia po faulu na Ferranie. Przecież żółta za takie wejście uspakaja też arbitrowi prowadzenie spotkania.
Pamiętacie brutalne faule AM w pierwszym meczu CdR i bez kartek? I potem grali jeszcze bardziej agresywniej i sędzia po czasie przestał kontrolować mecz.
8
I właśnie taką jedną decyzją jak brak żółtej sędzia nakreśla dalszy przebieg tego meczu.
1
@Zoker
W tej chwili 7.
Do Klasyku może być tylko 3 pkt lub w ogóle, jeżeli dzisiaj nie wygramy. Potem ciężkie mecze w Getafe i Osasunie, a potem już Klasyk. Dlatego dzisiaj te 3 pkt są bardzo ważne.
0
Dzisiejszy mecz moim zdaniem jest kluczowy i najtrudniejszy do Klasyku, mimo, że będziemy mieli wyjazdowe mecze z Getafe i Osasuną, bo wygrana z Celtą da nam spokój i poczucie pewności oraz pogodzenie się z losem Realu...strata pkt spowoduje nerwowość i nadzieję w Madrycie, która może ich napędzić.