norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Zwykła rodzinna rozmowa :D
1
@Eric_Abidal_22
Ja nie widziałem, żeby trafił go w nogi :D
0
Nie mógł 5 minut doliczyć? :(
6
Nasi muszą pamiętać, że po oddanym strzale można zayebać rywalowi kopa niby w walce o piłkę.
5
No oczywiście panie Laboga, Arbeloa olał La Ligę i pewnie dlatego po każdej stracie pkt strzelał z dupy :D
4
Pomylić Huijsena z Tchouamenim, to trzeba być mistrzem :D
2
Laboga:
"Gra Realu przypadła nam do gustu"
Marne oczekiwania mają madryciaki od swojego zespołu.
2
Jako zagorzały kibic Deportivo Alaves wiem, że chłopaki coś strzelą...oby tylko obrona dała radę :)
VAMOS!
9
I bardzo k... dobrze :)
1
@Kgorecki2500
To fakt...być prawie na końcu i odpuścić? Nie potrafiłbym.
1
@Kgorecki2500
Bo może kilku nie dokończyło gry?
5
Mistrz drugiego planu :)
1
Bo w LL nie ma Marciniaka, więc trudniej, ale są inni i robili co można, żeby Real już w lutym nie stracił szans na mistrza.
0
@Krzysztof1987
Nie, akcja była kontynuowana.
Arbiter uznał, że nic nie było.
0
@Kgorecki2500
Ma ręczne zapisy, ale odnośnie trofeów nie jest tak łatwo, bo to jakoś inaczej postępy zapisuje "w domyśle"...Nie wiem jak to działa. W niektórych grach jak np "Cyberpunk" zakończenia robiłem z ostatniego sejwa i było spoko, ale w innych grach tak nie ma.
Np "Dead Space" czy "The Last of Us" trzeba przejść parę razy, żeby wbić platynę, to samo "Horizon Zero Dawn"...
0
@Krzysztof1987
Nic nie dostało, bo nie było faulu :)
1
@Kgorecki2500
Witaj w świecie konsol :)
My, konsolowcy nie mamy tak łatwo z platynowaniem, bo nie da się w większości gier korzystać z wcześniejszych zapisów :)
22
I niech mi ktoś napisze, że nas nie dymają :)
2
@Szenszej
Niżej o tym właśnie pisałem.
2
@ViscaelBarca2007
Mnie Arsenal zachwycił za czasów Henry'ego, Bergkampa, Piresa czy Ljunberga, a potem za van Persiego czy Rosicky'ego i im kibicowałem...ale teraz...rzyg.
1
@Eto'o9 R10
Praktycznie się już zesrał...chyba, że MC też się posra :P
4
No nie wiem...przyglądam się uważnie na walkę obrońców (ostatni) z napastnikami i widzę szarpanie, przepychanie się i arbitrzy nie widzą przewinień, a w meczu Barcy z AM po wątpliwym kontakcie nasz piłkarz wylatuje z boiska...no kuźwa!
0
City lubi tracić gole w ostatnich minutach...
3
Warto zastosować :)
0
@Foton
A sam najwięcej naciskał i szantażował o miejsce nr 1 w repce :)
0
@Foton
Dobry, ale mimo wszystko...krótki róg...i ta jego poza :P
1
@shinthps
Noooo...to jest całkowicie zyebane :D
5
W punkt...
1
@Laminedependencia
Dzięki...jakoś mi się zjadło :)
0
@Laminedependencia
I gdzie ta różnica była widoczna choćby w tym roku?
Liczby nie grają, bo więcej razy zawiódł niż nam w ogólnym rozrachunku dał.
Jedyny mecz godny zapamiętania, to z Newcastle i jego dwie bramki.