3

Zwykła rodzinna rozmowa :D


1

@Eric_Abidal_22
Ja nie widziałem, żeby trafił go w nogi :D

0

Nie mógł 5 minut doliczyć? :(

6

Nasi muszą pamiętać, że po oddanym strzale można zayebać rywalowi kopa niby w walce o piłkę.

5

No oczywiście panie Laboga, Arbeloa olał La Ligę i pewnie dlatego po każdej stracie pkt strzelał z dupy :D

4

Pomylić Huijsena z Tchouamenim, to trzeba być mistrzem :D

2

Laboga:
"Gra Realu przypadła nam do gustu"
Marne oczekiwania mają madryciaki od swojego zespołu.

2

Jako zagorzały kibic Deportivo Alaves wiem, że chłopaki coś strzelą...oby tylko obrona dała radę :)
VAMOS!

9

I bardzo k... dobrze :)

1

@Kgorecki2500
To fakt...być prawie na końcu i odpuścić? Nie potrafiłbym.

1

@Kgorecki2500
Bo może kilku nie dokończyło gry?

5

Mistrz drugiego planu :)


1

Bo w LL nie ma Marciniaka, więc trudniej, ale są inni i robili co można, żeby Real już w lutym nie stracił szans na mistrza.

0

@Krzysztof1987
Nie, akcja była kontynuowana.
Arbiter uznał, że nic nie było.

0

@Kgorecki2500
Ma ręczne zapisy, ale odnośnie trofeów nie jest tak łatwo, bo to jakoś inaczej postępy zapisuje "w domyśle"...Nie wiem jak to działa. W niektórych grach jak np "Cyberpunk" zakończenia robiłem z ostatniego sejwa i było spoko, ale w innych grach tak nie ma.
Np "Dead Space" czy "The Last of Us" trzeba przejść parę razy, żeby wbić platynę, to samo "Horizon Zero Dawn"...

0

@Krzysztof1987
Nic nie dostało, bo nie było faulu :)

1

@Kgorecki2500
Witaj w świecie konsol :)
My, konsolowcy nie mamy tak łatwo z platynowaniem, bo nie da się w większości gier korzystać z wcześniejszych zapisów :)

22

I niech mi ktoś napisze, że nas nie dymają :)






2

@Szenszej
Niżej o tym właśnie pisałem.

2

@ViscaelBarca2007
Mnie Arsenal zachwycił za czasów Henry'ego, Bergkampa, Piresa czy Ljunberga, a potem za van Persiego czy Rosicky'ego i im kibicowałem...ale teraz...rzyg.

1

@Eto'o9 R10
Praktycznie się już zesrał...chyba, że MC też się posra :P

4

No nie wiem...przyglądam się uważnie na walkę obrońców (ostatni) z napastnikami i widzę szarpanie, przepychanie się i arbitrzy nie widzą przewinień, a w meczu Barcy z AM po wątpliwym kontakcie nasz piłkarz wylatuje z boiska...no kuźwa!

0

City lubi tracić gole w ostatnich minutach...

3

Warto zastosować :)


0

@Foton
A sam najwięcej naciskał i szantażował o miejsce nr 1 w repce :)

0

@Foton
Dobry, ale mimo wszystko...krótki róg...i ta jego poza :P

1

@shinthps
Noooo...to jest całkowicie zyebane :D

5

W punkt...

1

@Laminedependencia
Dzięki...jakoś mi się zjadło :)

0

@Laminedependencia
I gdzie ta różnica była widoczna choćby w tym roku?
Liczby nie grają, bo więcej razy zawiódł niż nam w ogólnym rozrachunku dał.
Jedyny mecz godny zapamiętania, to z Newcastle i jego dwie bramki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?