La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1294 Culés

1

Mimo wszystko ta opcja Rashforda za 30 milionów jest spoko jako awaryjna jakby wszystkie transfery do ataku upadły, a tak jak najbardziej może być, szczególnie jeśli Deco chce po pierwsze sprowadzić Bastoniego

1

@Laminedependencia
Wywalenie 30 mln w naszej sytuacji na kogoś kto w sumie nie robi żadnej różnicy jest spoko?
Lepiej te kasę zatrzymać na jakiś konkret lub dołożyć do potrzebnego transferu.

4

@Laminedependencia to już lepiej nikogo nie brać odłożyć i za rok kupić kogoś lepszego

1

@norbi77 gość który robi 12g+13a na 2200 minuty rozegrane nie robi różnicy, ok.

0

@Laminedependencia
I gdzie ta różnica była widoczna choćby w tym roku?
Liczby nie grają, bo więcej razy zawiódł niż nam w ogólnym rozrachunku dał.
Jedyny mecz godny zapamiętania, to z Newcastle i jego dwie bramki.

0

@norbi77 w golach i asystach. ma ich w przeliczeniu na 90 minut sporo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?