4

Jak nie jak tak?

1

@esem91
Tak. To powinien być faul, ale potem Bayern przejął na chwilę piłkę i dlatego VAR nie wkroczył.

2

@Dari0G
Odkąd odszedł Modrić, to dla mnie nie ma w Realu już nikogo kogo bym mógł polubić.

7

Najzabawniejsze jest to, że Mbappe zdobył w Realu dwa trofea, które zaliczane są za sezon, w którym on jeszcze u nich nie grał :)

13

Marciniak załamany, bo wie, że po odpadnięciu Realu z LM, ma już wolne.

2

@esem91
Drugi gol też nie powinien być uznany dla Realu.

2

@Ilka
Ale podarować Realowi dwa gole, to arbiter już może?

1

@Dari0G
I od tylu lat o tym piszę :)
Pomyliłem się co do Tchuameniego, bo też sądziłem, że to będzie zwykły przecinak, ale jednak stał się mocnym filarem.

1

Chciałbym teraz podyskutować z tymi, którzy się ze mną wykłócali i próbowali mnie przekonać, że Camavinga to zawodnik z topu i wzmocnienie Realu na lata...
...ja uważałem, że skończy jak Drenthe w jakimś średniaku...

1

@Adran360
Nedved z Juve nie zdobył?

1

@ZwyklyKibicBarcy04
PSG - Bayern powinien być finałem...szkoda.

0

@AmigoBlancos
Dokładnie i te 1:0 dowoziliśmy jakimś cudem...

5

Piękne porównanie :)

2

@AmigoBlancos
Mi nie chodzi o poszczególnych zawodników, bo w Realu indywidualności na wysokim poziomie nie brakuje, ale o to, że oni nie wiedzą co maja grać, a bazowanie tylko na męczenniku czy Mbappe lub Fede to chyba za mało jak na taki klub.
Szczerze, to wstydziłbym sie za taka gre mojego klubu. Tak miałem za Xaviego, kiedy zdobył mistrzostwo, które mnie nie cieszyło, bo na grę nie można było patrzeć.

15

Arbiter podarował im dwie bramki, ale są pokrzywdzeni, bo dostali czerwoną, być może pochopną, ale do wybronienia.
I taki jest właśnie Real...paskudny i obrzydliwy.

0

@AmigoBlancos
Real w ogóle nie ma własnego stylu i ile można grać lage na Viniciusa czy Mbappe?

1

@Kapitan hawk
Oczywiście, że tak. RSSS to bierze.

1

Bayern ewidentnie wygrał dla Tuska...wiadomo...Fur Dutschland :)

0

@Piorun
Ok, ale z powodu pressingu Yamala, a nie podanie pod nogi, gdy nikt Cię nie atakuje.

1

@Dari0G
Mi akurat murowanie się i posyłanie dzid do przodu się nie podoba i nie uważam, że grali dobrze.

3

@Bobo25
Stawka nie ma znaczenia jeżeli złamał przepisy, ale arbiter tak jak zauważył @Dari0G za bardzo się podpalił.

15

Cama dostał żółtą z trzymanie piłki, a nie za faul.

1

@sokot
To był cel Mbappe :D

7

Niby efekt końcowy taki sam, ale teraz porównać styl w jakim się odpada.

My po heroicznej walce i w dużej części dominacji w meczu.

I madrycka patologia po wylewie bramkarza, pomocy arbitra i grania lagi na pastuchów z przodu.

3

I ten brutalny faul...


1

@AssisMoreira
Wiem :)

2

Faul na Rudigerze :D

1

@AssisMoreira
Już powoli rzygam.

8

Jak widać można grać prostacką piłkę z lagą do przodu i oba kluby z Madrytu to wykorzystują, bo jakby co, to sędzia uratuje.

48

Real w pigułce:
1 gol - wylew bramkarza.
2 gol - faul widmo i ręcznik w bramce.
3 gol - faul Rudigera i kontra z golem.

Jak powiedział komentator na początku:
"W meczach Realu dzieją niewyjaśnione czary"

Jakby grała Barca, to za takie wejście Viniciusa byłoby żółtko, faul na Brahimie nieodwizdany i wolny za faul Rudigera + kartka.

Detale...


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?