0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Prawda jest taka, że wciąż boli go 3:1 w finale LM, gdzie biegał za piłką jak szczeniak :)

1

@Roobo
Nie ma wpływu?
A kto blokuje pieniądze dla Ukrainy i dla Polski?
Węgry, więc wpływ mają.

10

Biedny...
Ale że wybory na Węgrzach go tak zmiotą... :D


20

Tam już w ogóle ich powaliło :D


1

@Eklerek
Patrząc na historię, to raczej racja jest po naszej stronie.

11

Tymczasem w Konfederacji...


13

Zwykły dzień w Madrycie...

8

0

@Laminedependencia
Nie wiem czemu nie zagra np na lewym skrzydle.

1

@mientusek1407
I w tym samym meczu asysta ręką Fede przy pierwszym golu.

14

Real narzeka na sędziów, ale to przecież właśnie dzięki nim zachowywali jako taki dystans do Barcelony.
W meczu z Rayo doliczył 11 minut i wygrali po golu z karnego w 100 minucie...
W meczu z Celtą nie odgwizdali faulu na zawodniku Celty przed golem po rykoszecie Valverde w 95 minucie...
Pomijam brak czerwonych kartek dla Fede, Huijsena czy Rudigera...

Powinni arbitrom jeszcze dziękować, że nie muszą walczyć o drugie miejsce.

15

Nie zawsze takie coś jest dobre dla zespołu. Mam nadzieję, że się przeliczy.

5

Pamiętajcie, że jutro wielu z nas może się rano zdziwić...

https://pbs.twimg.com/media/GojmCWPWUAAypgX?format=jpg&name=large

1

@Szczygiel06
Granie towarzysko np w Zmbabwe jednak różni się od ligowego meczu o pkt.

0

@tarantino10
1:4 chyba...

0

Nie mogli wcześniej? :)

1

Casado zayebioza!

1

@Limaker
Tak samo jak Eric. Nawet gościa nie dotknął.

0

@TR3YWAY
No i super, że się myliłem, bo lubię gościa :)

0

Gavi do bazy, bo zaraz w 10 będziemy grać.

1

@LukaszFan
Zgadza się i dlatego trzeba odskakiwać zawsze, gdy jest okazja.

0

@TR3YWAY
Dopiero jak się ostrzyże, bo odkąd zapuścił kłaki, to kopie się po czole.

1

@heniusss
I całkiem możliwe, że go zdobędą.

0

@Bykunn
Tutaj nie chodzi o starch przed Espanyolem, tylko o to, że jakby wystawił rezerwy, to moglibyśmy wtedy stracić pkt, które są bardzo ważne.

0

@MOLESTA
Brawo za ten wpis. Niektórzy myślą, że to FIFA i można sobie symulować sezon do końca przy przewadze lidze.

0

@Epean
Dalej nie zrozumiałeś...

1

@LukaszFan
Zgadzam się w pełni.
@jedrek7000
Dzisiaj przegramy, bo "odpuścimy", potem odpadamy z AM, następnie remisujemy po ciężkim meczu w LM z trudną zawsze Celtą, potem mecz z rzeźnikami w Getafe i kolejny wyjazd do Osasuny (wszystkie zespoły walczą o puchary i nie odpuszczą) i zaczyna sie nerwówka, a na horyzoncie Klasyk...

Brzmi niewiarygodnie?
To całkiem możliwy scenariusz, więc lepiej nie ryzykować...

4

Bardzo dobrze, że Flick nie zaszalał z rotacjami.
Nie można odpuścić nawet na chwilę i myśleć, że liga już wygrana, bo może to sie nam odbić czkawką.
Wielu tutaj chyba zapomina, że Real jest jak karaluch...jak nie dobijesz, to będzie do końca upierdliwy. Dlatego jak jest szansa, to nie ma co ryzykować i trzeba wykorzystać każde ich potknięcie starając się powiększyć przewagę.

1

@Kapitan hawk
Tak, to ten groźny dyktator.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?