5

Real gra tak prostacki futbol, że ręce opadają.
Chwalą się "świetnymi" zawodnikami i grają gorszy paździerz niż w sławnych defensywnych latach AM...tyle, że są skuteczni do bólu.

2

Kane jest dzisiaj beznadziejny. Mota się na boisku, jakby nie wiedział co ma grać.

0

Nie wierzę...to sa jakieś jaja...
Real z tego ma 3 gole.

4

Kolejny mecz na Bernabeu i zawodnicy się ślizgają.

0

To za chwilę 1:0.

1

@LAMC_10
Nie nie nie :)
Często noszona, ale kiedyś jak coś robili firmowego, to porządnie, a adidas zawsze najwyższa półka :)

6

Żewłakow:
"Oba kluby lubią utrzymywać się przy piłce"...hahahahahhahaha...
No...Real na pewno, szczególnie z silnymi zespołami :D

0

Prawie 20 lat temu kupiłem bluzę Bajernu Munszen i do tej pory wygląda świetnie, więc chyba mogę nazwać się wiernym kibicem Bawarczyków...przynajmniej na te 90 minut.

6

Widzę, że rtg płuc na jutro mogę olać, bo Trump tak mnie napromieni podczas zagłady świata, że płuca same mi wyjdą.

20

Czyli lodówka dla arbitrów za mecz z AM, a po CdR trafili, bo nie pamiętam?

1

@BezglutenowyPedri
Kierowca ma i to najważniejsze.
Reszta pasażerów to tylko statystyka :)

1

@RozowaPantera
Nie zasnę w nocy po tej historii.

0

@Szmulek
Rany... :D

34

Samokrytyka?
Noo...zaskoczył mnie :)

https://x.com/KlaryRadek/status/2041251748619198826

3

UEFA jak co roku nie zawodzi...
Dwa mecze 1/4 jednego dnia, to zamiast dać jeden np o 18, a drugi o 21 (jak w poprzedniej rundzie), żeby można było obejrzeć oba spotkania, to nie bo po co?

0

@Ryoumen
To jeszcze raz...
W obecnym sezonie były narzekania, że mamy pełno pomocników, a tu nagle wypadł Pedri, Bernal, Fermin, de Jong i nie było kim grać...
Chodzi mi o to, że wiem, iż potrzebujemy kasy na transfery i trzeba kogoś upłynnić, ale nie ma sensu szaleć, bo potem okaże się ,że mamy np 3 pomocników do gry w pierwszym składzie i kilku z Barcy B, a potem zaskoczenie, że nie sprostaliśmy w półfinale LM, bo za dużo niedoświadczonych graczy było.

Jeżeli pojawi się naprawdę dobra oferta, to wtedy można rozważyć, a znając nasze zdolności to oddamy za paczkę śliwek i kupimy talent "no name" z Brazylii.

0

@Ojciec5tkidzieci
No właśnie...znaleźć zastępstwo, które od razu podniesie poziom, ale gwarancji nie ma, a Barca w obecnej sytuacji finansowej nie ma pola do ryzyka. Myślisz, że ktoś przyjdzie za pensję Casado czy Balde?
O de Jongu nie wspominam, bo to sie nie wydarzy.

0

@Chimera
Sprzedamy Ferrana, Casado czy Gaviego i kto za taką pensję do nas przyjdzie?
Znowu wynalazki typu Vitor Roque?

0

@BORO_12
Młodzi dostają szansę, ale jaka pewność, że wypalą?
Bernal non stop łapie urazy po długiej kontuzji, nie wiemy co z Gavim będzie i czy wróci do pełnej sprawności...to jest wróżenie z fusów.
Co do Ferrana, to inna sytuacja, bo jeśli dostaniemy jakiegoś młodego wszechstronnego atakującego, to ok, ale to też trzeba brać pod uwagę wiele czynników. Nowy nie znaczy lepszy i czy się wpasuje.
Wolałbym nie szaleć ze sprzedażami, a sprowadzać nowych, którzy mogliby pokazać swoją wartość i przydatność.
A jak nie mamy kasy i musimy kogoś sprzedać. to po co zastanawiamy się nad wykupieniem Rashforda? Dla mnie to kasa w błoto.

2

@BORO_12
Wam to się w łbach poprzewracało...
Goście mają obniżkę formy, Casado pokazał, że potrafi grać w piłkę, Ferran też swoje zrobił, a Wy chcecie od razu ich sprzedać, a w zamian kto?
Tak samo było już Ferminem, Gavim i Kounde, którzy zaliczali spadek formy i od razu mieli iść na sprzedaż.
Z Martinem było to samo. Nie tak dawno nawet Bernal był na wylocie.
Przypomnę też sytuację z tak bardzo krytykowanym Balde, który w zeszłym sezonie był kluczowy i jaki był lament, że wypadł pod koniec sezonu...
Macie pamięć bardzo krótką.
Osobiście rozważyłbym sprzedaż dopiero w połowie przyszłego sezonu, jeśli nic się u nich nie zmieni, a z Casado 2 x bym się zastanowił.

4

@arasz1819
Ale pogroził palcem "tvnowcowi" i go zaorał! Prawdziwy wódz Polski!

0

@kanver_
Skoro chodziła po kolejne napoje do Lidla, to przed wejściem mogła zdać puste i od razu kasę odebrać, a nie czekać uj wie na co :)

4

@maroon @Comentateiro
Wizerunek top? :D
Gościu wali pod dziąsło na każdym kroku, drze mordę przy każdej możliwej publicznej wypowiedzi, "tuli się" się z typami ze świata przestępczego, za granicą nie potrafi się zachować tylko chodzi jak na ustawce i nikt konkretny nawet nie chce z nim gadać...no wizerunek zayebisty :)

11

@arasz1819
Cóż...


0

@Katalończyk 99
Coś za coś...ale trudno o połączeni z czymś czego się nie ma :P

0

Ale się narobiło!!!

Vinicius nauczył się nowego słowa!
"Połączenie" :D
Konferencja z nim ma chyba takiego sponsora, że tak często używa tego słowa :P

2

Negreira :D





Żeby nie był to, gol na 2:0 padł przy pomocy zagrania ręką (teraz uznano by to za bark :)

1

@NeroTFP1
Chłopie...w USA pewien Dżordż został pochowany w złotej trumnie :P

1

3

@Kgorecki2500
Dodam, że coś dużo wie i szczegółowo w tym temacie, więc może sam podpalił? :)

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?