norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Bobo25
Stawka nie ma znaczenia jeżeli złamał przepisy, ale arbiter tak jak zauważył @Dari0G za bardzo się podpalił.
15
Cama dostał żółtą z trzymanie piłki, a nie za faul.
1
@sokot
To był cel Mbappe :D
7
Niby efekt końcowy taki sam, ale teraz porównać styl w jakim się odpada.
My po heroicznej walce i w dużej części dominacji w meczu.
I madrycka patologia po wylewie bramkarza, pomocy arbitra i grania lagi na pastuchów z przodu.
3
I ten brutalny faul...
1
@AssisMoreira
Wiem :)
2
Faul na Rudigerze :D
1
@AssisMoreira
Już powoli rzygam.
8
Jak widać można grać prostacką piłkę z lagą do przodu i oba kluby z Madrytu to wykorzystują, bo jakby co, to sędzia uratuje.
48
Real w pigułce:
1 gol - wylew bramkarza.
2 gol - faul widmo i ręcznik w bramce.
3 gol - faul Rudigera i kontra z golem.
Jak powiedział komentator na początku:
"W meczach Realu dzieją niewyjaśnione czary"
Jakby grała Barca, to za takie wejście Viniciusa byłoby żółtko, faul na Brahimie nieodwizdany i wolny za faul Rudigera + kartka.
Detale...
3
Finał LM:
Real - AM...chyba rzygałbym przez tydzień.
1
Komentarz usunięty
2
@Bobo25
No to mogę spokojnie iść do pracy. Dzięki :)
1
@L4ngusta
Za takie "przewinienie" zawsze warto :)
1
@MichuZ44
Ferran zagrał bardzo dobry mecz, ale trzeba się przywalić o jedną stratę?
5
Czuję, że dzisiaj w Monachium zadecyduje brak rzutu karnego dla Bayernu w Madrycie...
..to są te detale.
2
Dodam od siebie jeszcze, że w decydujących momentach ewidentne błędy na naszą niekorzyść w LM są przemilczane, ale wiadomo...wyolbrzymiony skandal i Chelsea 2009.
Np Inter za Xaviego, gdzie walczyliśmy o wyjście z grupy.
Inter rok temu. Stykowe akcje wszystkie przeciw nam i oglądacie mnóstwo meczów i ile razy po takim zagraniu jak Dumfries i Gerard (gol na 3:3) odgwizdywany był faul? 9 na 10?
Koke bez drugiej żółtej czy brak karnego.
Niby szczegóły, ale one też przyczyniły się do tego jak jest.
55
Flick przywrócił radość z oglądania Barcy, w dwa lata zdobył 5 pucharów z dużą szansą na kolejny, w Europie zaczęliśmy się liczyć i nie jesteśmy chłopakami do bicia.
W LM odpadliśmy po świetnych meczach z Interem i AM, gramy młodym składem i ktoś ma zastrzeżenia jeszcze do pracy Flicka?
Są rzeczy do poprawy, ale nic lepszego niż Flick nie mogło nas spotkać.
Podwazanie jego pracy to nie odklejenie, to powazna choroba.
2
Znajdź różnicę (poza koszulkami) :)
0
@esem91
Przecież Musso celowo jeszcze noge podnosi.
0
@karci0
Czyżby?
Zwróć uwagę, ze on celowo nogę podniósł.
2
Niech mi ktoś wytłumaczy to logicznie...
Większość mówi, że Fermin "wpadł" na Musso, a ja tu widzę celowe podniesienie nogi przez bramkarza...
9
Trudno się nie zgodzić...
0
@Derean
W zeszłym roku rewanż z BVB...oj słabo było...
1
@insp1re
Pamiętam jak narzekano na Valverde i tutaj cieszyli sie jak go wywalili...a po nim dopiero Flick stworzył drużynę, z którą każdy musi sie liczyć i to bez mega transferów.
1
@jeonek
Zgadza się. Niektórym się w głowie poprzewracało i chcą młodzikami LM zdobywać, a dla mnie sukcesem jest samo to, że w sytuacji jakiej jesteśmy, nie jesteśmy kiepami do bicia.
Poza tym skład mamy uzupełniony wypożyczeniami, bo nie stać nas na transfery.
Dlatego jestem dumny z chłopaków i mistrzostwo LL smakuje mi wyśmienicie, a LM...przyjdzie z czasem...
3
Moim zdaniem za szybko zdjął Ferrana.
1
@michal26
Tak, ale gdyby było dalej 2:0, ale gra nie wsztrzymana, to byśmy ich dobili.
Podobnie było w pierwszym meczu CdR,
1
@turhiay
Z Monaco, to akurat zasługa Ter stegena.
3
Przy czerwonej Garcii uważam, że Kounde by zdążył...