1

@Terroriser
Zamach? Dziwnie piszesz "ustawka".

1

@AduŚ07
On im zakomunikował, że obiecuje im 3 lata bez trofeów, ale to dopiero początek ;)

27

Ciekawe czy ktoś z moderacji odpowie za wrzucanie fejków, bo prawda o tym zajściu wyglądała tak:

0

@Kgorecki2500
Kulinaria na La Ramblii?
Ooooo...przepisy Magdy Gessler wchodziłyby jak w masło i ilu ekspertów mielibyśmy na jednej stronie :)

1

@Kgorecki2500
Oglądałem też dzisiaj na temat tej gry i przyznam, że zapowiada się ciekawie, ale nie wydam tyle kasy na remake, mimo, że sporo zmian :)
Stanieje, to kupię jak na typowego Janusza przystało :)


8

Myślę, że się wściekł, bo podyktowany karny nie był dla Realu Madryt...i na bank walczył z rasizmem.

4

Szczęsny jaki "wkurw" :D


0

@FcPortoFan1999
Raczej to nie powinno mieć znaczenia. Może przegraliby i tak sromotnie, ale też, może wyciągnęliby remis lub więcej. To jest piłka...

0

@takisobiektos
Ważne, bo ta decyzja mimo wszystko ustawiła mecz.

1

@Remi70
Dałem wyżej i też jestem zaskoczony...

2

@Dawid66
To zależy od choroby...

1

No dobra, ostry wślizg, ale czemu na bezpośrednią czerwoną? :/


0

@MOLESTA
Ale gdzie masz widoczny ten kontakt? Na tej pikselozie? XD

0

@MOLESTA
W którym momencie niby był faul? :)

0

Dla mnie to niezły wałek :)
Dla mnie nie było karnego...
Jak to możliwe, że obraz z kamery za bramką jest tak fatalnej jakości?

https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/2048399211561939285

0

1

@PatrychoO
Z małpami...w punkt :)

2

@Sulimo
No...to był świetny deal :)
...ale ostatnio wkradła się w jego grę nonszalancja. Być może się czepiam, ale są zachowania bramkarzy, które mnie irytują (też byłem bramkarzem) i może jestem wyczulony na pewne sytuacje jak np jego czekanie ze złapaniem piłki aż rywal do niego podbiegnie, podskakiwanie na piłce, kiedy ją prowadzi czy lekceważenie w jego kierunku podań od naszych zawodników...Dzisiaj było blisko, ale obyło się bez strat, ale np z AM tyle szczęścia nie miał.

Żeby nie było!!!
Jestem przeszczęśliwy, że gra dla nas i jestem z niego zadowolony, ale pewne mankamenty ma. Jest młody, to jeszcze to ogarnie :)

0

@Chada
Brawo!!!
Popieram takie działania i takie prezenty...

1

@Karzel
Zgadza się...to chore.

2

@ArcziArtt
Dla mnie te kwoty/prezenty są chore...Wielkie wydarzenie, jakim jest przyjęcie Komunii Św. zeszło już całkiem na poziom żenady.
Kiedyś Komunia była prawdziwym świętem dla dziecka i rodziny. Najważniejsze było to, żeby do niej przystąpić i kluczowymi rzeczami dla dziecka była biblia i medalik, które miały być duchowym symbolem przypominającym znaczenie tego dnia. Zegarek był kolejna rzeczą, która w jakimś stopniu "naznaczała" zmianę w życiu dziecka i jego rozwój.
A teraz quady, komputery, skutery itd...to nie ma nic wspólnego z religią, to tylko wyścig o wizerunek w oczach innych i "uznanie" w socjal mediach...
Ile z tych pieniędzy trafi do dziecka? Przecież ta kasa, to nic innego jak "spłata" wydatków rodziców na tę uroczystość...
Dzieci zamiast skupić się na uroczystości przyjęcia pierwszej Komunii Św., to myślą tylko o prezentach, a reszta schodzi na dalszy plan.

Jestem niewierzący, ale podchodziłem do Komunii, bo nie miałem jako gówniak wyboru i pamiętam, że Komunia była prawdziwym świętem, a nie lansowaniem się, żeby pokazać się ludziom.

Osobiście pieniędzy bym nie dał, tylko kupił coś wartościowego związanego z tym wydarzeniem.

Dla krytykujących moje zdanie...to tylko MOJA OPINIA.

1

@Epean
Oni na notatniku nawiązują do słów Pereza, który nie robił transferów nawet przy kontuzjach i mówił: "Kadrę mamy kompletną" i oni teraz to wyśmiewają.

7

Tak wielu narzeka na wysoką linię obrony i tracenie bramek...a mamy ich w lidze straconych najmniej...dziwne :P

4

Cytat z notatnika i przyznam, że mnie rozbawił :)
"Może i nie mamy tytułów w tym sezonie ale za to mamy kompletną kadrę" .

3

Jak to było po dwóch/trzech tygodniach jego pracy?

"Arbeloa odzyskał szatnię"
"Arbeloa znalazł sposób"
"Arbeloa przywrócił entuzjazm"
"Arbeloa odbudował Real"

Wczoraj:
"Arbeloa nie był rozwiązaniem"

Aż się prosi:


3

Zawodnicy Realu po meczu Barcy z Getafe :)

https://pbs.twimg.com/media/HGwdWIGagAEI9_r?format=jpg&name=large

1

@Dieselzor
W sumie w Getafe i Madrycie światła już pogaszone.

2

@Gibbon_FCB
Jak już Laboga krzyczał o karnym, to musiał być :)

0

@Bocheno1
W czym przepaść? Że piłka może pójść pod nogą?
W meczu z AM przez takie zagranie straciliśmy gola na 1:0...dzisiaj mało brakowało i byłoby to samo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?