norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lisek
I to po jakich golach Yamala i Fermina :)
0
@Seledynowy
Odpiszę krótko. Nie.
1
Komentarz usunięty
18
I to jest cały Rashford...
Zaliczyć asystę, by potem zniknąć do końcowego gwizdka.
Gość ma właśnie takie liczby przez momenty (zrywy) w meczu, a nie pamiętam poza Newcastle, żeby go chwalić za cały występ.
1. Wykupienie? NIE.
2. Wypożyczenie? TAK.
1
@robsesh
Weź idź już spać...
7
Jutro "fajny" mecz...
Nienawidzący Barcy Espanyol musi zdobyć pkt w walce o utrzymanie ze świadomością, że w ten sposób przyspieszą nasz tytuł :)
Pięknie się ułożyło :)
16
Ja się bałem, że doliczy aż 5, a ten dojebał 8 :D
2
Z Barcą Flicka nie może być spokojnie :)
1
8 minut? Że jak?
Za co?
3
Wielka szkoda, że Lewy i Ferran nie wskoczyli z formą 3 tygodnie temu :/
Ferran zaskoczył szybciej, ale...szkoda...
0
Molina...gość co ma młot w jodze...woooow!
0
Będzie się działo...
0
Zmywarka z Temu :)
1
@Kgorecki2500
Kotek jak zawsze rządzi :)
1
@lithotripter
Tak i bez limitu.
Jest wszystko co chcę. Dzisiaj pobrałem np "Projekt Hail Mary" :)
0
@PatrykBarca
Jacy trenerzy?
Oprócz Kloppa, to nie wiem kto jeszcze? Enrique?
1
Komentarz usunięty
3
@PatrychoO
Płacę 12 zł rocznie i mam wszystko co chcę z każdej platformy :)
3
W Realu dalej nie rozumieją, że to nie w trenerze jest problem, ale w piłkarzach ze zbyt wywalonym ego u wielu z nich (jak nie wszystkich) w jednym zespole.
Ale niech dalej w tym trwają :)
0
@VegetaPolska
Moim zdaniem też guzik zdziała, bo ostatnim razem odszedł skonfliktowany z piłkarzami Realu, więc nie wiem czy ogarnie gwiazdeczki z Realu.
0
@Aristocrate_7
Mi chodzi o zawodnika, który zrobi przewagę wśród obrońców, a nie ratować się w końcówkach wpuszczaniem Araujo na "9", bo nie mamy nikogo z odpowiednim wzrostem. Przypomnę ile pkt uratował nam Luuk de Jong za Xaviego.
Wolałbym za te pieniądze powalczyć o Haalanda, od którego inni sie odbijają i jest jak czołg.
13
Emery i Pochettino...bardzo proszę :)
Pierwszy zostałby zjedzony przez liderów, a drugi przez cała szatnię :)
1
@adi7adi8
Też bym tak wolał, ale przy tylu serialach w jednym czasie i pojawianiu się kolejnych, to bym nie ogarnął :)
W między czasie "uzbierałem" 2 sezon "The Pitt" i będzie następny w kolejce.
0
@Kamiloza91
Oooo...to muszę sprawdzić :)
EDIT: Już się pobiera :)
1
@BillyButcher
Tak wiem i go ściągam, ale poczekam aż uzbieram cały sezon, bo za dużo na raz mam tych seriali :)
0
@Aristocrate_7
Już kiedyś wywalaliśmy na "świetne" transfery takie pieniądze i wiemy jak to się skończyło.
Griezmann, Coutinho, Dembele...Świetni w swoich klubach, a potem...
My potrzebujemy prawdziwej "9" o profilu Lewego, który potrafi powalczyć w gąszczu obrońców i dobrze gra głową.
Alvarez jest dobry, ale jako "9" przy zmasowanej defensywie rywali...nie wiem czy to dobre rozwiązanie i to za takie pieniądze.
3
@Roobo
*hajs :P
2
@Kamiloza91
Jak odpalisz wieczorem, yo na jednym odcinku się nie skończy :)
Casey jest zayebisty.
1
@Kamiloza91
Jasne. Obejrzałem wszystko co z tym związane :)
1
@BillyButcher
Nie wiedziałem i to super wiadomość :)