50

2 lata temu jak Real przyjechał na Camp Nou, to też miał dostać lanie, a skończyło się tym, że przerwali passę Barcelony 39 spotkań bez porażki.
W tym roku sytuacja jest bardzo podobno, więc apeluję o zachowanie spokoju i wstrzymanie się z tą przesadną pewnością.

0

Słownik i te sprawy, wiesz o co kaman:)

0

Wieczór kolego:).

0

Pierwsze 4 miejsca - LM
5 miejsce - faza grupowa LE
6 miejsce - kwalifikacje LE

0

0

Licho nie śpi:).

0

Oj chyba nie masz racji. Na wikipedii jest napisane, że po 4 zespoły z najsilniejszych lig, czyli z Hiszpanii między innymi, mają bezpośredni awans do LM. Jezeli Atletico wygra LE to i tak w LM będą 4 zespoły. Jeżeli Atletico skończyło by ligę np na 7 miejscu, to wtedy za zwycięstwo w LE idą do LM, przez co Hiszpania miałaby 5 drużyn.

0

Pierwsze 4 miejsca w Hiszpanii idą do LM. Zwycięzca LE też gra w LM

5

Kiedy patrzysz na grę Arsenalu w tym sezonie w premier league:)
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1565215303576752&id=454385234659770

20

3*3*3*3*3= 243

tak mi się wydaje

bo masz liczę 5 cyfrową XXXXX
w miejsce każdego X możesz wstawić 3 cyfry - 3,4 lub 7
to z rachunku prawdopodobienstwa

0

Byłem na jednej wycieczce z travelplanet i nie mam nic do zarzucenia

0

Czy są tu jacyś absolwenci WSB we Wrocławiu? Mam pytanko na priv

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

nc+go

1

Za tą cenę, to lepiej chyba złożyć coś konkretnego:)

0

BarcaInfo dawaj składy:)

1

https://www.facebook.com/fachowatrenerka/photos/a.806225369490262.1073741828.806220722824060/1635546426558148/?type=3&theater

za każdym razem człowiek żył nadzieją :D
na jakich stadionach myśleliście, że zagracie, a kończyło się na bocznym? :D

1

Chyba w jakiś element konstrukcji bramki, ale pewny nie jestem:)
Raczej coś metalowego, bo go poskładało konkretnie

4

https://www.facebook.com/FangolPl/videos/770019389788347/
Piękny headshot:)
A tak wgl, to w 5 sekund bramka, żółta kartka i kontuzja:)

0

Ja ostatnio na urodziny dostałem bluzę Barcelony, w której wychodzą piłkarze na mecze domowe:)

0

Zostały mu 2 spotkania, 3 to ewentualny finał:)

1

Warto dodać, że w Liverpoolu Mane i Firmino też mają po 8 bramek, więc ich atak jest bardzo groźny i na każdego trzeba uważać. Natomiast w Realu 2 najlepszy strzelec ma 2 gole

1

Żebyśmy tylko nie złapali takiego dołka jak 2 sezony temu. Przegrana z Realem, odpadnięcie z LM z Atletico, potem porażka z Valencia i Sociedad. I o mistrzostwo trzeba było walczyć do ostatniej kolejki, na szczęście ostatnie 5 kolejek wygraliśmy.

2

Wcześniej w niewymienionych przez Ciebie sezonach trafiali na Juve, Arsenal, Atletico, Real więc takie gadanie bez sensu trochę.

Tak się układa, że raz masz łatwiej raz trudniej.

Najlepszy był sezon 2014/15 jak Barcelona zbiła wszystkich mistrzów swoich krajów i bez żadnych kontrowersji zdobyła LM.

1

No bo tak trudno trafić, masz 33.3% szans, więc to bardzo dużo.

Wziąłeś tylko 2 sezony, a pozostałe 2?
Przy czym w 1 trafili na Barcelonę i odpadli, wiec

0

Na TV Puls leci kariera Nikosia Dyzmy z Pazurą
A ten link co dałem to chyba też do tego samego

0

Payeeeeeeeeeet!!!! Ale brama
Ale nie uznana, hahahaha:)

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?