mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Real nie istnieje, najgorsze jak po przerwie strzelą jakiegoś farfocla na 2-0
1
https://www.facebook.com/FangolPl/videos/761712423952377/
1
Ja byłem teraz na meczu z Chelsea, było spokojnie. Dzieci może jakieś były, ale większość to pełnoletnie osoby.
Jest pewnie mało kibiców Romy, więc większość to będą kibice Barcelony. No i może nie być zbyt dużo ludzi, bo inne mecze na papierze zapowiadają się o wiele lepiej
0
Nic się nie nauczą Jamusze:)
5
Ech, mecz po przerwie reprezentacyjnej, gdzie wielu naszych piłkarzy grało sporo, do tego długie podróże, lekkie urazy a tu płacz, że jak trafimy na Bayern itp to nas zmiotą. Serio? Gramy tak tragicznie z ćwierćfinalistą LM a mimo to remisujemy mecz. Taki wynik wziął bym przed meczem w ciemno. Gra może nie zachwyca, ale wyniki są dobre, więc nie rozumiem lamentu. Dodatkowo zawsze po przerwie gramy słabo, nie ważne czy z Sevillą czy z Malaga, czy u siebie czy na wyjeździe.
Jeszcze się nie przyzwyczailiście, że piękny futbol zszedł na drugi plan? Dla Ernesto najważniejsze są wyniki. Więcej wiary w ta drużynę!
6
Widzieliście bramkę Zlatana w debiucie w MLS?
To bramka na 3:3
W 91imucie ustalił wynik, zdobywając bramkę na 4:3
1
Panowie, święta są, po co ten język nienawiści?
Moglibyście wziąć przykład z bohaterów tego posta, dać sobie po jednym i po kłopocie:)
8
Nie oglądałem meczu, ale obejrzałem dość obszerny skrót, z którego wywnioskował 2 rzeczy:
- dawno nie widziałem tak słabej obrony Barcelony, jak np Umtiti nie wybił piłki, czy tam któryś z zawodników Sevilli ja delikatnie tracił i Navas wyszedł sam na sam, to nasz drugi stoper był od całej akcji jakieś 20 metrów,
- idealne widowisko dla naturalnego kibica, który od święta ogląda mecze, a pewnie dzisiaj takich było trochę
Wesołego Alleluja! :)
1
Spoko, rozumiem. Ale to samo można powiedzieć o każdym sporcie a nawet naszej wyrachowanej Barcelonie, jak np pojechała do Turynu i mecz na 0-0, który miał być wielkim hitem:)
0
Za duża stawką pojedynku, żeby się rzucili na siebie jak wariaty.
W każdym sporcie są bardziej lub mniej widowiskowe mecze/pojedynki/walki itp.
Nie każdemu się to musi podobać, ale takie wnioski po jednej walce chyba zbyt pochopne.
Poza tym, to nie piłka nożna, że możesz odrobić stratę gola, czy inne błędy. Tutaj jeden błąd może Cię kosztować nawet życie.
17
Tylko Winiary
0
Akurat na wyjazdach Napoli zdobyło więcej punktów niż u siebie:)
1
Mi nie, na szczęście skończyłem z tym syfem:)
1
Był moment, że było 94% do 6 :)
5
- Ile za ten kalendarzyk?
- Pincet złotych piękny kawalerze
0
Może to było posiadanie w pierwszym kwadransie 2 połowy?
1
Spoko, sam ostatnio 2 babole zasadziłem:)
0
Kolegom, kolego:)
3
Milik z przewrotki w poprzeczkę:o
5
Weź ją do kina na mecz z Romą:)
2
Chyba tak, ale pewny nie jestem, bo z geografii byłem słaby.
3
Dokładnie 20 lat temu, Ronaldinho strzelił swojego pierwszego gola w profesjonalnej karierze, co było potem, wszyscy wiemy:)
Źródło: fangol
0
Statystycznie ja i mój pies mamy po 3 łapy, dlatego statystyki nie grają, fajne są jako ciekawostki, ale jak ktos np przed dzisiejszym meczem mówi, że zgodnie ze statystykami dzisiaj wygramy z Sevillą to trochę śmieszy:)
0
Przecież on był tylko pionkiem, padło na najmłodszego w zespole i się to za nim ciągnie teraz.
Piękne słowa przy przedłużeniu kontraktu ostatnio o nim powiedział prezydent Borussi
6
Piszczka chyba nie da się nie lubić. Nie chodzi mi teraz o tą akcję, ale za całokształt. Mega sympatyczny i skromny chłopak. Dodatkowo bardzo ambitny, przegrywają 3-0 ale nikt mu po meczu nie powie, że nie walczył i że mu nie zależało.
0
Guilherme:)
No w 10 na Lazio, nice
0
A co z tym AJ, że prawda zupełnie inna? Pytam z ciekawości, możesz coś konkretniej napisać?
P.s gość 3 krotnie kładł na deski Kliczkę, gdzie nie wielu się udało położyć go chociaż raz. Więc nie wiem czy taki przeceniony. Jest jeszcze młody bardzo, a najlepsze lata bokserskie ma chyba dopiero przed sobą.
1
Każda aktywność fizyczna na propsie u mnie:)
0
Dzięki chłopaki
Lubię życie na krawędzi, ale ban na LR to byłby dla mnie za duży cios.
0
No nie wiem, nie wiem. 10 przysiadów za karę