mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No, jest chemia między nimi, ale czasami aż irytuje to szukanie przez Albę na siłę Messiego w polu karbym. Tym bardziej, że niejednokrotnie inny zawodnik Barcelony był co najmniej o 23% lepiej ustawiony
1
Znajdź sobie jakieś zajęcie, to od razu szybciej Ci czas popłynie.
Ja też np w pracy co godzinę robię serię pompek, parę podciągnięć na drążku i wyciskanie kettla. O wiele szybciej płynie czas od seryjki do seryjki:)
0
Dodatkowo bezpośredni pojedynek na remis, 1-1. Bilans bramkowy lepszy ma Juve, więc tak jakby mają 2 oczka przewagi. No chyba, że coś innego jest brane pod uwagę w przypadku takiej samej liczy pkt i bezpośredniego pojedynku
25
Jedna z szatni na MŚ w Rosji
https://www.facebook.com/FangolPl/posts/774652782658341
4
Pan Piłkarz Iniesta. Klasa!
https://www.facebook.com/FangolPl/posts/774618725995080
0
Wiadomo, wczoraj Milan przegrał że zdegradowanym już Benevento, ale i Juventus ostatnio zaliczył wpadkę remisując. No ale teoretycznie Napoli będzie miało łatwiej.
Chociaż czasami im łatwiej, tym trudniej:)
2
Jeżeli Napoli dzisiaj wygra ( w co osobiście mocno wątpię, ale życzę im tego), to doskoczy do Juve na 1 pkt. Do końca rozgrywek zostaną 4 kolejki, a terminarz będzie po stronie Napoli. Juventus czekają jeszcze wyjazdowe mecze z Interem i Romą.
2
To doskonale pokazuje jaki to skromny chłopak jest :D
0
Poza tym, co Ty pierniczysz, mówiąc, że każda bramka niesłusznie uznana jest kluczowa? Jakby wczoraj 5 bramka padła np ze spalonego, to byłaby to kluczowa sytuacja całego spotkania? Zastanów się trochę..
0
Jak niesłusznie? Karny był mocno naciągany, ale piłkarz PSG dał jakieś tam powody by go gwizdnąć. Ja bym tego nie gwizdnął osobiście.
Mi bardziej chodzi o to, że mieli jeszcze 135 minut, by dowalić Realowi, ale Emery wolał ściągać napastników i bronić wyniku.
0
Ja rozumiem, że można podciągać ich zasługi pod sędziów i kontrowersje, ale żeby mówić, że bramka w 45 minucie 1 meczu na 1-1 była kluczowa w całym dwumeczu, to trochę przesada.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Iniesta:).
2
Piłkarze Sevilli przed meczem: " chcemy przejść do historii"
Przejdziecie niewątpliwie, takie becki w finale się będzie pamiętać:)
0
Ale Pique zależy na strzeleniu gola, ciągle leci do przodu:)
0
Wiesz, że mecz jest zajebisty, jak nie ma czasu na powtórkę:)
0
A tymczasem Benevento w 10 prowadzi na San Siro z Milanem 1-0 :ooo
0
Ale Ruch Chorzów dostał oklep. Tak wiem, że czerwona kartka, ale mimo wszystko 6-0 to lanie niemilosierne. Kolejny wielki klub z tradycjami upada..
0
W ustawieniach możesz kliknąć, żeby aplikacje aktualizowały się tylko przez Wi-Fi. Wtedy bardzo mało Ci ubędzie z pakietu, jak będziesz miał zablokowany telefon.
0
Barcelona na dobrej drodze do awansu do finału młodzieżowej ligi mistrzów. W ewentualnym finale czeka już Chelsea, która po rzutach karnych pokonała FC Porto.
0
To co, City zaraz na 3-3?
1
Barcelona ponownie na prowadzeniu, ależ mecz:)
Edit: 2-2
4
Szybka odpowiedz City i mamy 1-1:(
5
1-0 dla Barcelony!:).
22
Fuenlabrada:))))))
1
Również wziąłbym remis w ciemno. Tylko nie wiem jaki, czy taki 3:3, lepszy dla widowiska, czy 0-0, lepszy dla MAtSa:)
3
A jak awansują? To wtedy będą w gazie, a tak jak już tu wiele osób pisało, ostatnio na Camp Nou ciężko nam z nimi wygrać.
50
2 lata temu jak Real przyjechał na Camp Nou, to też miał dostać lanie, a skończyło się tym, że przerwali passę Barcelony 39 spotkań bez porażki.
W tym roku sytuacja jest bardzo podobno, więc apeluję o zachowanie spokoju i wstrzymanie się z tą przesadną pewnością.
0
Słownik i te sprawy, wiesz o co kaman:)
0
Wieczór kolego:).