0

No, jest chemia między nimi, ale czasami aż irytuje to szukanie przez Albę na siłę Messiego w polu karbym. Tym bardziej, że niejednokrotnie inny zawodnik Barcelony był co najmniej o 23% lepiej ustawiony

1

Znajdź sobie jakieś zajęcie, to od razu szybciej Ci czas popłynie.
Ja też np w pracy co godzinę robię serię pompek, parę podciągnięć na drążku i wyciskanie kettla. O wiele szybciej płynie czas od seryjki do seryjki:)

0

Dodatkowo bezpośredni pojedynek na remis, 1-1. Bilans bramkowy lepszy ma Juve, więc tak jakby mają 2 oczka przewagi. No chyba, że coś innego jest brane pod uwagę w przypadku takiej samej liczy pkt i bezpośredniego pojedynku

25

4

0

Wiadomo, wczoraj Milan przegrał że zdegradowanym już Benevento, ale i Juventus ostatnio zaliczył wpadkę remisując. No ale teoretycznie Napoli będzie miało łatwiej.
Chociaż czasami im łatwiej, tym trudniej:)

2

Jeżeli Napoli dzisiaj wygra ( w co osobiście mocno wątpię, ale życzę im tego), to doskoczy do Juve na 1 pkt. Do końca rozgrywek zostaną 4 kolejki, a terminarz będzie po stronie Napoli. Juventus czekają jeszcze wyjazdowe mecze z Interem i Romą.

2

To doskonale pokazuje jaki to skromny chłopak jest :D

0

Poza tym, co Ty pierniczysz, mówiąc, że każda bramka niesłusznie uznana jest kluczowa? Jakby wczoraj 5 bramka padła np ze spalonego, to byłaby to kluczowa sytuacja całego spotkania? Zastanów się trochę..

0

Jak niesłusznie? Karny był mocno naciągany, ale piłkarz PSG dał jakieś tam powody by go gwizdnąć. Ja bym tego nie gwizdnął osobiście.

Mi bardziej chodzi o to, że mieli jeszcze 135 minut, by dowalić Realowi, ale Emery wolał ściągać napastników i bronić wyniku.

0

Ja rozumiem, że można podciągać ich zasługi pod sędziów i kontrowersje, ale żeby mówić, że bramka w 45 minucie 1 meczu na 1-1 była kluczowa w całym dwumeczu, to trochę przesada.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Iniesta:).

2

Piłkarze Sevilli przed meczem: " chcemy przejść do historii"

Przejdziecie niewątpliwie, takie becki w finale się będzie pamiętać:)

0

Ale Pique zależy na strzeleniu gola, ciągle leci do przodu:)

0

Wiesz, że mecz jest zajebisty, jak nie ma czasu na powtórkę:)

0

A tymczasem Benevento w 10 prowadzi na San Siro z Milanem 1-0 :ooo

0

Ale Ruch Chorzów dostał oklep. Tak wiem, że czerwona kartka, ale mimo wszystko 6-0 to lanie niemilosierne. Kolejny wielki klub z tradycjami upada..

0

W ustawieniach możesz kliknąć, żeby aplikacje aktualizowały się tylko przez Wi-Fi. Wtedy bardzo mało Ci ubędzie z pakietu, jak będziesz miał zablokowany telefon.

0

Barcelona na dobrej drodze do awansu do finału młodzieżowej ligi mistrzów. W ewentualnym finale czeka już Chelsea, która po rzutach karnych pokonała FC Porto.

0

To co, City zaraz na 3-3?

1

Barcelona ponownie na prowadzeniu, ależ mecz:)

Edit: 2-2

4

Szybka odpowiedz City i mamy 1-1:(

5

1-0 dla Barcelony!:).

22

Fuenlabrada:))))))

1

Również wziąłbym remis w ciemno. Tylko nie wiem jaki, czy taki 3:3, lepszy dla widowiska, czy 0-0, lepszy dla MAtSa:)

3

A jak awansują? To wtedy będą w gazie, a tak jak już tu wiele osób pisało, ostatnio na Camp Nou ciężko nam z nimi wygrać.

50

2 lata temu jak Real przyjechał na Camp Nou, to też miał dostać lanie, a skończyło się tym, że przerwali passę Barcelony 39 spotkań bez porażki.
W tym roku sytuacja jest bardzo podobno, więc apeluję o zachowanie spokoju i wstrzymanie się z tą przesadną pewnością.

0

Słownik i te sprawy, wiesz o co kaman:)

0

Wieczór kolego:).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?