mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
https://www.facebook.com/fachowatrenerka/photos/a.806225369490262.1073741828.806220722824060/1635546426558148/?type=3&theater
za każdym razem człowiek żył nadzieją :D
na jakich stadionach myśleliście, że zagracie, a kończyło się na bocznym? :D
1
Chyba w jakiś element konstrukcji bramki, ale pewny nie jestem:)
Raczej coś metalowego, bo go poskładało konkretnie
4
https://www.facebook.com/FangolPl/videos/770019389788347/
Piękny headshot:)
A tak wgl, to w 5 sekund bramka, żółta kartka i kontuzja:)
0
Ja ostatnio na urodziny dostałem bluzę Barcelony, w której wychodzą piłkarze na mecze domowe:)
8
https://www.facebook.com/FangolPl/videos/769610623162557/
0
Zostały mu 2 spotkania, 3 to ewentualny finał:)
1
Warto dodać, że w Liverpoolu Mane i Firmino też mają po 8 bramek, więc ich atak jest bardzo groźny i na każdego trzeba uważać. Natomiast w Realu 2 najlepszy strzelec ma 2 gole
1
Żebyśmy tylko nie złapali takiego dołka jak 2 sezony temu. Przegrana z Realem, odpadnięcie z LM z Atletico, potem porażka z Valencia i Sociedad. I o mistrzostwo trzeba było walczyć do ostatniej kolejki, na szczęście ostatnie 5 kolejek wygraliśmy.
2
Wcześniej w niewymienionych przez Ciebie sezonach trafiali na Juve, Arsenal, Atletico, Real więc takie gadanie bez sensu trochę.
Tak się układa, że raz masz łatwiej raz trudniej.
Najlepszy był sezon 2014/15 jak Barcelona zbiła wszystkich mistrzów swoich krajów i bez żadnych kontrowersji zdobyła LM.
1
No bo tak trudno trafić, masz 33.3% szans, więc to bardzo dużo.
Wziąłeś tylko 2 sezony, a pozostałe 2?
Przy czym w 1 trafili na Barcelonę i odpadli, wiec
0
Na TV Puls leci kariera Nikosia Dyzmy z Pazurą
A ten link co dałem to chyba też do tego samego
0
https://www.facebook.com/o.madera24/posts/968846876627008:5
0
Payeeeeeeeeeet!!!! Ale brama
Ale nie uznana, hahahaha:)
1
https://www.cda.pl/video/912956c4/vfilm
0
1.
0
No nie wiem:) 2-1 już
0
Kolega niżej pisał, że właśnie leci na TV Puls
5
Stoi babka przede mną w kolejce i gada z koleżanką, że miała ostatnio wypadek, ale taki delikatny, że jechała w miarę powoli to nic się nie stało. Ma tylko "złamany bok w aucie"
Typowa kobieta:)
11
No, Coutinho na pewno zagra na defensywnym lepiej niż Gomes. Odpuść to sobie takie komentarze, a najlepiej kibicowanie z takim podejściem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dobrze napisał, Atletico, chodziło o Madryt, nie Bilbao
0
No niestety. Mam tylko nadzieję że Real nie wygra tej LM. Bardzo chciałbym Liverpool
0
Ale już w końcówce Juve siadło, więc w dogrywce całkiem by spuchli, jak Atletico w finale LM. Za dużo zdrowia zostawili na boisku. Takie moje zdanie
2
No szkoda, ale nawet jakby obronił, to Juve w dogrywce nie miałoby szans w 10
3
2 wieczory pod rząd tak spieprzone, to się nawet fizjologom nie śniło
0
A co miał powiedzieć?:)
0
Nie przed własną publicznością, przy wyniku 0-3, gdzie tydzień temu naprawdę zagrał dobrze. Po tej przewrotce mógł ściągnąć koszulkę i się pompować
16
Gość gra piach cały mecz, przewraca się ciągle próbując wymusić karnego, a później strzeli z jednej z najprostszych możliwych sytuacji gola i go tak celebruje, jakby mistrzostwo świata zdobył. Rozumiem niech się cieszy, ale to ściąganie koszulki, pompowanie się to tylko pokazuje jakim jest paja......
2
Nie ważne już czy był karny czy nie, ale dopuścić do sytuacji, w której gość stoi sam na 5 metrze i ma czas sobie przyjąć piłkę, w 93 minucie, to jest niepojęte
0
Może, gdyby Juve grało u siebie, to trochę by kurs skoczył, a tak, to nie ma się co łudzić.