1

https://www.facebook.com/fachowatrenerka/photos/a.806225369490262.1073741828.806220722824060/1635546426558148/?type=3&theater

za każdym razem człowiek żył nadzieją :D
na jakich stadionach myśleliście, że zagracie, a kończyło się na bocznym? :D

1

Chyba w jakiś element konstrukcji bramki, ale pewny nie jestem:)
Raczej coś metalowego, bo go poskładało konkretnie

4

https://www.facebook.com/FangolPl/videos/770019389788347/
Piękny headshot:)
A tak wgl, to w 5 sekund bramka, żółta kartka i kontuzja:)

0

Ja ostatnio na urodziny dostałem bluzę Barcelony, w której wychodzą piłkarze na mecze domowe:)

0

Zostały mu 2 spotkania, 3 to ewentualny finał:)

1

Warto dodać, że w Liverpoolu Mane i Firmino też mają po 8 bramek, więc ich atak jest bardzo groźny i na każdego trzeba uważać. Natomiast w Realu 2 najlepszy strzelec ma 2 gole

1

Żebyśmy tylko nie złapali takiego dołka jak 2 sezony temu. Przegrana z Realem, odpadnięcie z LM z Atletico, potem porażka z Valencia i Sociedad. I o mistrzostwo trzeba było walczyć do ostatniej kolejki, na szczęście ostatnie 5 kolejek wygraliśmy.

2

Wcześniej w niewymienionych przez Ciebie sezonach trafiali na Juve, Arsenal, Atletico, Real więc takie gadanie bez sensu trochę.

Tak się układa, że raz masz łatwiej raz trudniej.

Najlepszy był sezon 2014/15 jak Barcelona zbiła wszystkich mistrzów swoich krajów i bez żadnych kontrowersji zdobyła LM.

1

No bo tak trudno trafić, masz 33.3% szans, więc to bardzo dużo.

Wziąłeś tylko 2 sezony, a pozostałe 2?
Przy czym w 1 trafili na Barcelonę i odpadli, wiec

0

Na TV Puls leci kariera Nikosia Dyzmy z Pazurą
A ten link co dałem to chyba też do tego samego

0

Payeeeeeeeeeet!!!! Ale brama
Ale nie uznana, hahahaha:)

1

0

1.

0

No nie wiem:) 2-1 już

0

Kolega niżej pisał, że właśnie leci na TV Puls

5

Stoi babka przede mną w kolejce i gada z koleżanką, że miała ostatnio wypadek, ale taki delikatny, że jechała w miarę powoli to nic się nie stało. Ma tylko "złamany bok w aucie"

Typowa kobieta:)

11

No, Coutinho na pewno zagra na defensywnym lepiej niż Gomes. Odpuść to sobie takie komentarze, a najlepiej kibicowanie z takim podejściem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dobrze napisał, Atletico, chodziło o Madryt, nie Bilbao

0

No niestety. Mam tylko nadzieję że Real nie wygra tej LM. Bardzo chciałbym Liverpool

0

Ale już w końcówce Juve siadło, więc w dogrywce całkiem by spuchli, jak Atletico w finale LM. Za dużo zdrowia zostawili na boisku. Takie moje zdanie

2

No szkoda, ale nawet jakby obronił, to Juve w dogrywce nie miałoby szans w 10

3

2 wieczory pod rząd tak spieprzone, to się nawet fizjologom nie śniło

0

A co miał powiedzieć?:)

0

Nie przed własną publicznością, przy wyniku 0-3, gdzie tydzień temu naprawdę zagrał dobrze. Po tej przewrotce mógł ściągnąć koszulkę i się pompować

16

Gość gra piach cały mecz, przewraca się ciągle próbując wymusić karnego, a później strzeli z jednej z najprostszych możliwych sytuacji gola i go tak celebruje, jakby mistrzostwo świata zdobył. Rozumiem niech się cieszy, ale to ściąganie koszulki, pompowanie się to tylko pokazuje jakim jest paja......

2

Nie ważne już czy był karny czy nie, ale dopuścić do sytuacji, w której gość stoi sam na 5 metrze i ma czas sobie przyjąć piłkę, w 93 minucie, to jest niepojęte

0

Może, gdyby Juve grało u siebie, to trochę by kurs skoczył, a tak, to nie ma się co łudzić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?