mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jest tu podział ludzi na zwolenników Suareza i tych, którzy uwazaja, że powinniśmy go sprzedać. Można o nim mówić wiele, ale jego zwolennicy bronią go liczbami jakie wykręca. Powiem tak, moim skromnym zdaniem, każdy lepszy napastnik (np. Lewy, Cavani, Immobile, Aguero itp.) wykrecalby te same liczby albo i lepsze. Przecież w Barcelonie przy takich graczach jak Messi, Neymar, Iniesta zdobywanie bramek jest dużo prostsze. A od dłuższego czasu Suarez się kopię po czole. Na 5 meczy jeden zagra dobrze. Do tego dochodzi jego zachowanie na boisku, które jest karygodne.
Ktoś niżej ładnie przedstawił statystykę, że w LM w ciągu 2 lat zdobył 5 bramek.
0
Nie, a nie ma wzoru na necie?
W sumie mam kumpli co prawo studiują to może się dogadacie
2
Strzelam, Wojewódzki sąd administracyjny
0
No fajnie, tylko że system oceniania jest z góry ustalony. W takim przypadku jeżeli Cou był najlepszy, to powinien dostać najwyższą ocenę ale niższą i konsekwentnie cały zespół niższe oceny.
0
"Poza El Clasico gra ostatnio w stylu ex-dziewczyny, która chce pokazać swojemu byłemu "zobacz, co tracisz". Posłał dwie kapitalne piłki (do Digne'a przy bramce na 2:0 i do Leo przy 3:0) - absolutny majstersztyk. Ogólnie bardzo dobrze współpracował z Leo (w 58' świetna dwójkowa akcja). Jeśli tak ma się żegnać, to będzie piękne pożegnanie." - ocena 8
"Wiele strat (8', 30', 36', 48', 55', 80'). Plus za wygranie pojedynku 1 na 1 na skrzydle w 1'. W 5' zepsuł akcję, łamiąc do środka - nie mógł skorzystać z prawej nogi. Z drugiej strony zaliczył hat - tricka, który dał nadzieję na remis. Musiał czuć duży niedosyt. Nie dość, że Cou grał ogólnie słabo, to jeszcze po strzeleniu trzech bramek jego drużyna przegrała. Mimo wszystko - zawodnik meczu." - ocena 8
Widzisz różnicę, czy Ci tłumaczyć językiem dla ułomnych?
0
Hahaha, "ogólnie zagrał słabo" ale ocena 8
Sami sobie przeczycie redakcjo:)
1
Szczerze? Sralem i mi się nudziło:)
0
Nie żebym się czepiał, ale 539 słów, to nie "kilka" :)
7
Dzisiejszy finał LE na Canal + skomentuje Rafał Dembiński i Kazimierz Węgrzyn. Natomiast na TVP 1 mecz skomentują: Jacek Laskowski i Marcin Żewłakow.
Eurosport nie podał komentatorów, a dość sporo szukałem.
4
Eurosport, TVP 1, Canal +
0
No dobra, to w drugą stronę. Celtics na 5 męczy w play offach na wyjeździe, przegrało 4
Pozdro :)
0
Czas pokaże, mi to tam lata kto wygra, ale widziałem, że Cavs u siebie w play offach przegrali tylko raz na 6 męczy, a teraz coraz większa stawka no i nóż na gardle mają
5
Wystarczy czytać główną stronę
0
Teraz rywalizacja przenosi się do Cleveland, więc pewnie będzie 2-2
0
Atletico w swoim stylu rozniesie dzisiaj Marsylię 1-0
1
A ja nie mam żadnego żalu, dla mnie najważniejsze było mistrzostwo, szkoda rekordu, ale wolę wygrywać trofea niż nic nie dające rekordy.
To napisałem dla beki.
21
Sarkazm.
37
Mam nadzieję, że dzisiaj zagramy w najsilniejszym składzie i dopiszemy kolejne bardzo ważne 3 punkty.
1
Tam też Ronaldinho zagrał niezłego no look passa na 20-25 metrów :)
1
Skrót meczu Mamelodi Sundowns - FC Barcelona:
https://www.facebook.com/fcbarcelona/videos/10156797919434305/
Ronaldinho < 3
39
Już jest Twoja, nie spier*** tego! :)
21
Nosacz Janusz na dziś:)
https://zapodaj.net/e6ab58a39ea0a.jpg.html
4
Ooooo, widzę kolega jednak na trening nie poszedł, kara za tą 1 z matmy?:)
0
Wątpię
Barcelona B nadal walczy o utrzymanie
0
Cała drużyna podobno leci, po treningu.
1
My już z kumplami kombinujemy, żeby jakiś telewizor w pracy zamontować i oglądać ile się da:)
0
Nad Bednarkiem bym się zastanowił.
Co do pomocników, to chyba masz rację, mają już większe doświadczenie, które na takich turniejach odgrywa bardzo ważną rolę.
Kownas za Wilczka, ale z tym Jedzą to poleciales:)
4
Mnie Wilczek w ogóle nie przekonuje. Nie kojarzę jego dobrego meczu w reprezentacji.
3
Szanuję decyzję i to, że trzyma się tego, żeby nigdy nie zagrać przeciwko ukochanemu klubowi, który dał mu wszystko. Mimo to, jak przypomnę sobie jak zagrał w finale CdR to nie rozumiem tej decyzji, bo nawet w tym wieku daje o wiele więcej niż inni.
0
To też nieźle.
Chodzi mi o to, co sobie myśli rodzina, wiem, że hospicjum to już ostatni etap, że to tylko próba ukojenia bólu, ale mimo wszystko, jedziesz tam i widzisz taką reklamę