misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 a na co to komu, jak są elektryki? Relikt braku technologii.
1
@Salchent Gdyby nie Gündoğan, to okno 9/10.
0
@Spacedragon limity są bardziej wyśrubowane, ale czy słyszałeś o innych klubach w La liga skąd odchodzi 3 graczy, a nie mogą zarejestrować jednego? Więc jak wcześniej, to złożenie dwóch czynników, ale imho drugi przeważa.
2
@norbi77 podstawowe pytanie brzmi, czy 30 minut coś zmienia w temperaturze. Zakładając że tak, to odpowiadając natomiast na Twoje, można by się tu kierować rozszerzonym dylematem wagonika. Czy jeżeli wagonik przejedzie 5 osób, sprawiedliwym będzie skierować go na drugi tor, aby nie zabił 5 kolejnych?
https://www.reddit.com/media?url=https%3A%2F%2Fpreview.redd.it%2Fthe-fairness-problem-v0-0b4b6mxuscab1.png%3Fwidth%3D1080%26crop%3Dsmart%26auto%3Dwebp%26s%3Df62352444b755ec33f3b721c7cf06173ce747d7f
Lub bardziej wprost: no tak tamci mają gorąco, inni też muszą?
0
@partymaker ja to bym się martwił czemu dwóch gości co zajmowali się kasą w tym jeden ewidentnie wałkowymi dźwigniami. Żeby to nie był początek wybijania szamba z kibla.
0
@Kgorecki2500 Mi się już przejadł, ale lepiej to wychodzi, kiedy osoba jest naturalnie "awkward".
0
@tristan87 Z tych co widziałem, to jedno z lepszych, ale ten format się "przejadł w 24h".
2
@macio_944 parafrazując klasyka: jesteś tak kluczowy jak Twój ostatni tydzień.
0
@Blantozaur Tak masz rację w obu przypadkach. Dzięki za sprostowanie odnośnie czerwonego olbrzyma i wcześniejszego wyczerpania się wodoru.
1
@Szklaner To jeszcze 4,5 mld lat. Patrząc jaki postęp ludzkość dokonała choćby w ciągu 2000 lat, to jak dla mnie scenariusz w którym ludzkość wymiera na skutek zużycia wodoru na Słońcu jest nierealny. Albo nastąpi to dużo wcześniej, albo dużo później.
21
Ciekawostka na dziś. W kosmosie nie ma obiektów, które byłby w absolutnym bezruchu. Dlatego też model ruchu Układu Słonecznego (US), który każdemu przyjdzie na myśl w pierwszej kolejności, nieco zniekształca obraz faktycznej trajektorii ruchu na rzecz jego uproszczenia.
Cały układ Słoneczny porusza się między innymi w okół centrum Drogi Mlecznej (DM) ze średnią liniową prędkością około 828000 km/h (230km/s).
Dzięki temu można też odmierzać czas w latach galaktycznych, czyli czasie potrzebnym, aby US wykonał jeden pełny obieg w okół centrum DM, który trwa pomiędzy 225-250 mln lat. Z tej perspektywy Ziemia ma już około 20 lat (galaktycznych) i szacuje się, że zostało jej mniej więcej drugie tyle nim zostanie pochłonięta w wyniku supernowy, gdy Słońce będzie kończyć swój żywot.
2
@Aragorn33 Mi się wydaje, że nie którzy (może nawet większość) przyczepiają się o osiem gwiazdek dla przyczepiania, a największą jednak wtopą było, że chyba podał ten film jakiś polityk i tutaj krytykę rozumiem.
4
Jako iż istnieje poważne podejrzenie, że Berkowicz pomylił foldery z materiałami AV pod swoim ostatnim postem, ktoś na X to skorygował. Teraz jest perfekcja.
5
@Jakchcesz ale 1:1 jest już tuż za rogiem xP
1
@Kidd Jeżeli @Szklaner nie lata do siorki na drugi kontynent, to wysuwa go na czoło w tym wyścigu. Dostępność lepsza.
2
@BulaKG Musiałem 5 razy sprawdzić, czy to nie jakiś fejur xD. Ładnie go zaorali w komentarzach.
11
@kanver_ rozdwojenie jaźni wymyśliliście Wy, użytkownicy.
35
@dafik85 nie, nie masz racji.
35
@dafik85 tak, masz rację.
1
@adi7adi8 tak, oby to się poprawiło (długofalowo). Fizyczność to był niestety od kilku sezonów żart.
1
Takimi wynikami, wygrywa się mistrza.
0
Cytując klasyka: Yamal usiądź mi na twarzy.
2
@Kamiloza91 rejestrować można chyba do końca okienka, ale nie wiem kiedy się kończy.
1
@Katalończyk 99 Laporta wywiera presję na Tebasie.
1
@Safrani u mnie starszy brat miał Amigę, a potem przesiadka na PC-ta z 95 na komunię. Z ms-dos (a dokładniej z nakładką Norton Commander) miałem styczność, tylko dla tego, że był w szkole. "Informatyka" z tamtych czasów to stan umysłu. Z 3.0, czy 3.11 nie miałem styczności.
5
Ciekawostka. Dziś mija 29 lat od kiedy Microsoft wydał Windowsa 95. Kto jeszcze pamięta pecety z przyciskiem turbo?
0
@KonopaaEagle Suaby plan, bo jego nierozłączną częścią jest obudzenie się i posprzątanie łóżka.
0
@jacobFCB Grieza to w sumie zwróciliśmy, trochę inna sytuacja.
@PatrykBarca właśnie sobie wyobraziłem jak Langlet zostaje murem nie do przejścia.
0
@thorin mamy 2024, a ludzie dalej nie ogarniają, że gracz nie musi chcieć do Ciebie przejść. Zwłaszcza, że ma internet w telefonie i z doniesień medialnych widzi, że rozkładają pensję na 20 lat i ogólnie to jest stabilnie jak na statku w czasie sztormu.
2
@marcin62 Nie wchodzę, zgaduje. Kiedyś to było, teraz to nie ma? Na dobre mi to wyszło?