misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Beztroskii To w takim razie dużo tego bullshitu. Dzięki.
https://www.bouldersportsclinic.com/blog-1/corestrength
https://www.researchgate.net/publication/309885300_Abdominal_Crunches_AreAre_Not_a_Safe_and_Effective_Exercise
0
@Roobo Ale to nie mi tłumacz, tylko @michal26
Ja doskonale rozumiem, że gdyby było 10-90, 20-80, to można powiedzieć, że under-dog w obu przypadkach ma szansę bliską zeru na wygraną (co ciekawe matematycznie nie jest ona zerowa). Natomiast jak masz, powiedzmy: 49-51, 45-55, to możesz mówić, że ten pierwszy ma większą szansę od drugiego, ale to nie jest liniowe tak jak liczba procentów, która na niego głosuje - w sensie nie przekłada się to prawdopodobieństwo w stosunku 1:1.
Edit. Dla Michała jednak jak rozumiem z poprzednich dyskusji, to ten z niższym poparciem nie ma szans wygrać (nie zależnie czy ma 49-51, czy 45-55), tylko niżej przegrać. Logika dziwna, ale nie zamierzam go wyprowadzać z błędu, bo i po co?
0
@michal26 Czyli kłamie Mentzen.
@July_6_BcN Zdania ekspertów podzielone.
1
@Kondziubarca Ale @michal26 twierdzi, że "Sławomir Mentzen ma największe szanse, by najniżej przegrać". Ktoś z nich kłamie.
1
@Gronek Jeśli chcesz coś robić na brzuch, to brzuszki są jednym z gorszych ćwiczeń, bo strasznie trudno zrobić je poprawnie i żeby były efektywne.
https://www.fizjofit.pl/2020/10/12/czy-warto-cwiczyc-brzuszki/
1
@Kgorecki2500 W sumie zaraz święta. Nie mogę się doczekać, ale będzie jatka.
0
@lithotripter Ja mam wrażenie, że ludzie nie rozumieją podstawowej kwestii. Nikt się nie leczy "w NFZ" a "na NFZ". Gdziekolwiek się idzie, to są w zasadzie prywatne placówki, tylko mają one podpisane kontrakty z NFZ na świadczenie usług objętych refundacją. NFZ jednak nie jest bez dna, więc mówi takiej placówce, że zwróci, za powiedzmy maks 1000 zabiegów w miesiącu. No więc jak się zgłosi 4000 ludzi, to robi się 4-miesięczna kolejka, a z każdym miesiącem może się nawarstwiać, bo co jeśli co miesiąc będzie zgłaszać się 4000 ludzi.
Nie rozumiem jak podział tej kasy miedzy 3 podmioty ma jakkolwiek pomóc, bo zabiegi od tego nie stanieją.
0
@Katalonik97 Oby. Mam już dość genu frajerstwa i przegrywania wygranych dwumeczy. Wierzę, że Flick to odwróci dziś.
2
Mało kogo, bo #anime. Lazarus to złoto tego sezonu, czuć vibe Cowboya Bebopa, polecam. Przeglądając twittera natrafiłem jednak na ciekawe porównanie, z którego wygląda, że wersja japońska została jeszcze poprawiona pod względem liczby klatek kluczowych. To w oczywisty sposób wydłuża sekwencje animacji, ale dzięki temu są one dokładniejsze i płynniejsze. Przez różnice w czasie trzeba jednak nagrać od nowa dialogi, bo się one po prostu rozjadą. Wygląda na to, że dla wersji angielskiej zdecydowano się tego nie zrobić i zostawiono wersję niepoprawioną... w sumie wyjaśnia to ze strategicznego punktu decyzję o miesięcznym przesunięciu. Szkopuł w tym, że oglądając wersję en, dostaje się w sumie wybrakowany produkt...
2
@clyde Ale przecież przy takiej koalicji nie ma znaczenia, kto z PiS głosował najrzadziej, tylko z kim zgodnie najczęściej głosowała Konfederacja i to od tej strony należy wyjść jeżeli Konfederacja będzie potencjalnie 3 siłą, to będą mieli do wyboru zejść się z jednymi albo drugimi. A zejdą się raczej z tymi, z którymi głosują bardziej zgodnie, nawet jeśli są najmniej zgodni z całej reszty. Przecież teraz według tej statystyki pewnie wyjdzie, że najczęściej głosuje PiS z PO, to co będzie koalicja PiS-u z PO?
2
@Kgorecki2500 Podziwiam za up-time. Żeby tak im prądu i neta przez blisko półtora roku nie wywaliło?
2
@Hosh @fart Ej poczekajcie, kurde... to ona się podnosi?
1
@Kgorecki2500 Było coś o klonowaniu zwierząt i by nie bawić się w Boga. Ale może to nie byłeś Ty.
1
@Kgorecki2500 Możemy tylko odnaleźć jego dna i go sklonować, ale z tego co pamiętam ostatnio byłeś przeciwko ;P
3
@Luciano99 To chyba jest to mityczne odpowiedzialne picie alkoholu.
2
Atletico jeszcze nie rzuciło ostatniego słowa @macio_944 ;]
Oby walka z Realem o drugie miejsce, bo jest szansa przy tym terminarzu, tylko muszą wszystko wygrać.
2
@blakkudium Mizeria, to jest to, co tutaj się wyprawia. W sumie tematycznie.
1
Oby do maja.
6
@Arden Oho, wyciąganie takich serii zawsze źle zwiastuje.
6
Ktoś odtworzył "Świat według Ludwiczka". Ciekawe czy to też był wynik kłótni o kilka centymetrów trawnika.
0
@chavez 4 punkty różnicy, 2x starta to przy wygranych +6 punktów, czyli 10 punktów różnicy. Klasyk jest na 4 mecze do końca, a więc zapewnienie sobie wygranej przed klasykiem wymaga 13 punktów.
3
@lucca87 To taki żart, bo Real nie powinien przejść Celty w Pucharze, gdyby sędzia wyniku nie wypaczył.
2
@Safrani Oczywiście, że bez rodzynek i jest ku temu racjonalny powód, tak samo jak z kierunkiem wieszania papieru, czy kolejnością płatki/mleko.
Ktoś zadał sobie trud, żeby wysuszyć winogrona, a ktoś inny moczy je w wodzie, żeby dodać do sernika. Gdzie tu sens?
0
@stool Tak, możecie mnie już nie oznaczać, widzę to. Zinterpretowałem, że chodzi o szyję/kark, bo w ostatniej sekundzie filmiku Alba łapie się za nią, a nie widzę, żeby Suarez w kark go ugryzł, tylko mu założył duszenie. Faktycznie koło 6 sekundy się do niego wyszczerza w kierunku palca/dłoni.
1
@Starrk A po 6 sekundzie chyba chodzi o palec, którym Alba trafia go w policzek. Skupiłem się też na karku i wyglądało to tak, jakby faktycznie można zinterpretować, że chodzi o kark.
5
@NeroTFP1 Ja może jestem niewidomy, ale gdzie on go na tym filmiku niby próbuje ugryźć?
0
@CLS63AMG Real nie zrobi szpaleru, oni nie pojechali odebrać nagrody dla trenera roku, bo ich piłkarz zajął drugie miejsce w subiektywnym plebiscycie ZP. To myślisz, że oni szpaler zrobią? xD
Edit. Zresztą to jest w ogóle abstrakcyjna dywagacja na 4 mecze do końca mieć już zapewnionego mistrza - bez szans.
1
@dafik85 Zwiększyła się liczba drużyn w LM ze względu na format ligowy.
Edit. miało być do dafika.
1
@Kgorecki2500 Ale teraz doznałem efektu Mandeli. Aż musiałem zgooglać, o co chodzi.
"Blask królewskiej korony towarzyszył księciu już od ćwierć wieku, odkąd na pamiętnym Zjeździe Gnieźnieńskim w roku 1000 cesarz Otto III symbolicznie nałożył mu na skronie swój własny diadem, co późniejsza polska tradycja interpretowała jako właściwy moment koronacji."
44
Przypomnę tylko, co już pisałem ostatnio. Samobóje autobusów cieszą podwójnie.