1

@jakub1906 Odpowiadając na pytanie bez pytajnika: widzą kasę. Natomiast co do tego PSG to nie byłbym pewny. Zobaczymy, jak sobie poradzą z Arsenalem. Enrique nie wygląda, póki co jakby miał kończyć.

5

@NeroTFP1 Z tego co widzę, to wszystko dzięki dobremu startowi, dało jej to małą przewagę nad konkurencją.

1

@LeoMessiiBarcaPepa W tym sezonie mogę polecić:
- Lazarus
- Kuroshitsuji - Cloverworks dowalił z poziomem animacji w obecnie emitowanym arc-u
- Windbreaker - o dziwo shonenowe mordobicia to nie moja bajka, ale to anime ma taki dziwny vibe angażowania emocjonalnego, że dobrze się to ogląda.

2

Mało kogo, bo #anime. Rozkładówka na lato wygląda zacnie. Oczywiście w top wyczekiwanych Lord of the Mysteries. Pobieżnie przejrzałem tytuły, których w ogóle nie kojarzę i w sumie Hikaru ga Shinda Natsu jako seinen horror też wydaje się czymś, na co możliwe, że warto będzie zwrócić uwagę.

Dla większości pewnie dobra informacja, że wracają Kaiju No. 8 (to mi nie siadło) i Dan Da Dan (to jeszcze muszę spróbować).

Polecacie coś z tej listy (lub spoza niej), czemu warto dać szansę, a będzie emitowane latem?


5

@Janas11224 To jest fizycznie niemożliwe, żeby to był kleszcz z wczoraj, taki rozmiar to już musiał z kilka dni siedzieć i żreć.

2

@Bocheno1 Większość ludzi tak ma, bo przewodzenie w ośrodku kostnym wydłuża falę. Im dłuższa fala, tym niższy jej ton.

10

Ciekawostka, która trochę ryje mi beret. Beethoven używał zjawiska przewodnictwa kostnego, aby słyszeć muzykę, którą komponuje i gra. Nie wiem czemu, ale jakoś zapamiętałem, że już po utracie słuchu komponował "na głucho". Istnieje nawet coś takiego jak "Beethoven challenge", który polega na skomponowaniu utworu tylko i wyłącznie przez zapisanie go na pięciolinii bez zagrania ani jednego fragmentu i dźwięku, żeby sprawdzić jak "brzmi w praktyce". Można go zagrać dopiero po zapisaniu całości. Używa się do tego po prostu teorii muzyki + doświadczenia z poprzednich prac.



Jakby ktoś nie wiedział, czym jest przewodnictwo kostne, to doświadczamy go mimowolnie, gdy mówimy. Drgania naszych strun głosowych propagują się na kości czaszki i tak z pominięciem aparatu słuchu dźwięk propaguje się do ucha wewnętrznego. Z tego też powodu inaczej słyszymy swój głos, gdy mówimy, a inaczej np. na nagraniu, które puścimy z odtworzenia.

1

@kuz @norbo80 Po wejściu w profil nawet masz w opisie: "Fan Account/Parody."

1

@Kai0 Pogoda z borderem, to w zasadzie esencja kwietnia.

0

@Gaucho Patrząc, że przez 180 minut strzelili gola tylko po wylewie obrońcy, to im i "tenth leg" nie pomoże.

0

@michal26 A dobra, bo oryginalnie jest Łukasz Warzecha. Dobre. Kiedy pisałem te 4 punkty to miałem właśnie na myśli tego pseudopsychiatrę i jego profil (zbieżność imion). Zresztą pięknie go wyjaśnili w odpowiedzi do jego postu.

Edit. Swoją drogą ciekawe rzeczy można znaleźć o ludziach w necie - zrzeczenie się PWZ w 2014 roku ;]
https://nowa.oil.lublin.pl/law/2014/12

10

@michal26 Dobrze, że Łukasz wyjaśnił, teraz można się rozejść. Wchodzimy na profil Pana Łukasza i 4 posty od góry:
- repost z propagandówki rosyjskiego głosu w Twoim domu Visegrad
- repost z rumuńskiego profilu powołującego się na republikę i w wpolsce24
- repost z czegoś, czego nie rozumiem, bo nie znam tego języka
- repost z Winnickiego

Ziewwww... że wam się to nie nudzi.

2

@Elmati77 Corinthians jest z São Paulo.

1

@Herato Garrincha?

@Messi1992 Są z karierą juniorską: EC Pau Grande, Botafogo, Flamengo, Olaria.

1

@Michael24 kongratulejszyn from de mołtajn.

0

Drybling imienia Victora Valdesa.

1

@Astad Rzadko, w tym sezonie może z 5-6 razy.

6

Ideolo, teraz Barcelona Femení vs Sevilla, a za 2h Inter - Bayern.

1

@Adran360 Teraz sobie przeglądam gole, co wrzucałeś, bo spam był taki, że bez szans to było wyłapać i takie emocje były, że nawet nie ogarnąłem, że typ strzelił hattricka xD
I weź tu bądź mądry po meczu.

0

@F3DO Baya, drugi raz @Comentateiro mnie nie nabierze, o nie.

1

Jak strzelili na 4-1 przed podyktowanym spalonym to w głowie było oczywiście już to:



Bałem się meczu i liczyłem, że pokonamy gen przegrywu - nie wiem co myśleć. Jeżeli wygraliśmy z genem przegrywu, to jest to w pewnym sensie pyrrusowe zwycięstwo. Ważne, że jest awans, chyba tyle...

0

0

Own goal, którego zabrakło w Rzymie i Liverpoolu.

1

@MesQueUnClub96 Jest jakaś część mnie, która chciałaby zobaczyć całe to zadanie ;D

2

@Mario96w @Batys Nie podpuszczam, ale ktoś powinien zrobić analogiczną serię do @Walker z latami 90'.

4

@marcin62 Za moich czasów były prawilnie kody, trainery oraz nadpisywanie stanu pamięci gry.

3

@Mario96w Trzeba wierzyć. Kręgosłup drużyny, który był odpowiedzialny za te upodlenia, odszedł, za kierownicą Herr Flick, tylko raz chyba ktoś wypuścił zaliczkę 4-0 i było to PSG z nami.

5

@macio_944 Akurat Bayern czy Juve nie stresuje. Tam byliśmy gorsi w pierwszym (lub jedynym) meczu i jak dla mnie to ok, bo można mieć gorsze okresy. Bardziej nie chciałbym powtórki Roma, Live, gdzie przegraliśmy wygrany dwumecz.

7

@FabianekMrozek Fabian, tu nie ma co ryzykować, tu trzeba odpytać modele symulacyjne.

0

@michal26 Czyli na stosunku 49-51 jest wynik w granicy błędu pomiarowego. Na 46-54 nie ma wyniku w granicy błędu pomiarowego. Jak to obliczyłeś? Albo inaczej, od jakiej wartości zmieniasz narrację i jak to obliczasz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?