misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@jakub1906 Odpowiadając na pytanie bez pytajnika: widzą kasę. Natomiast co do tego PSG to nie byłbym pewny. Zobaczymy, jak sobie poradzą z Arsenalem. Enrique nie wygląda, póki co jakby miał kończyć.
5
@NeroTFP1 Z tego co widzę, to wszystko dzięki dobremu startowi, dało jej to małą przewagę nad konkurencją.
1
@LeoMessiiBarcaPepa W tym sezonie mogę polecić:
- Lazarus
- Kuroshitsuji - Cloverworks dowalił z poziomem animacji w obecnie emitowanym arc-u
- Windbreaker - o dziwo shonenowe mordobicia to nie moja bajka, ale to anime ma taki dziwny vibe angażowania emocjonalnego, że dobrze się to ogląda.
2
Mało kogo, bo #anime. Rozkładówka na lato wygląda zacnie. Oczywiście w top wyczekiwanych Lord of the Mysteries. Pobieżnie przejrzałem tytuły, których w ogóle nie kojarzę i w sumie Hikaru ga Shinda Natsu jako seinen horror też wydaje się czymś, na co możliwe, że warto będzie zwrócić uwagę.
Dla większości pewnie dobra informacja, że wracają Kaiju No. 8 (to mi nie siadło) i Dan Da Dan (to jeszcze muszę spróbować).
Polecacie coś z tej listy (lub spoza niej), czemu warto dać szansę, a będzie emitowane latem?
5
@Janas11224 To jest fizycznie niemożliwe, żeby to był kleszcz z wczoraj, taki rozmiar to już musiał z kilka dni siedzieć i żreć.
2
@Bocheno1 Większość ludzi tak ma, bo przewodzenie w ośrodku kostnym wydłuża falę. Im dłuższa fala, tym niższy jej ton.
10
Ciekawostka, która trochę ryje mi beret. Beethoven używał zjawiska przewodnictwa kostnego, aby słyszeć muzykę, którą komponuje i gra. Nie wiem czemu, ale jakoś zapamiętałem, że już po utracie słuchu komponował "na głucho". Istnieje nawet coś takiego jak "Beethoven challenge", który polega na skomponowaniu utworu tylko i wyłącznie przez zapisanie go na pięciolinii bez zagrania ani jednego fragmentu i dźwięku, żeby sprawdzić jak "brzmi w praktyce". Można go zagrać dopiero po zapisaniu całości. Używa się do tego po prostu teorii muzyki + doświadczenia z poprzednich prac.
Jakby ktoś nie wiedział, czym jest przewodnictwo kostne, to doświadczamy go mimowolnie, gdy mówimy. Drgania naszych strun głosowych propagują się na kości czaszki i tak z pominięciem aparatu słuchu dźwięk propaguje się do ucha wewnętrznego. Z tego też powodu inaczej słyszymy swój głos, gdy mówimy, a inaczej np. na nagraniu, które puścimy z odtworzenia.
1
@kuz @norbo80 Po wejściu w profil nawet masz w opisie: "Fan Account/Parody."
1
@Kai0 Pogoda z borderem, to w zasadzie esencja kwietnia.
0
@Gaucho Patrząc, że przez 180 minut strzelili gola tylko po wylewie obrońcy, to im i "tenth leg" nie pomoże.
0
@michal26 A dobra, bo oryginalnie jest Łukasz Warzecha. Dobre. Kiedy pisałem te 4 punkty to miałem właśnie na myśli tego pseudopsychiatrę i jego profil (zbieżność imion). Zresztą pięknie go wyjaśnili w odpowiedzi do jego postu.
Edit. Swoją drogą ciekawe rzeczy można znaleźć o ludziach w necie - zrzeczenie się PWZ w 2014 roku ;]
https://nowa.oil.lublin.pl/law/2014/12
10
@michal26 Dobrze, że Łukasz wyjaśnił, teraz można się rozejść. Wchodzimy na profil Pana Łukasza i 4 posty od góry:
- repost z propagandówki rosyjskiego głosu w Twoim domu Visegrad
- repost z rumuńskiego profilu powołującego się na republikę i w wpolsce24
- repost z czegoś, czego nie rozumiem, bo nie znam tego języka
- repost z Winnickiego
Ziewwww... że wam się to nie nudzi.
2
@Elmati77 Corinthians jest z São Paulo.
1
@Herato Garrincha?
@Messi1992 Są z karierą juniorską: EC Pau Grande, Botafogo, Flamengo, Olaria.
1
@Michael24 kongratulejszyn from de mołtajn.
0
Drybling imienia Victora Valdesa.
1
@Astad Rzadko, w tym sezonie może z 5-6 razy.
6
Ideolo, teraz Barcelona Femení vs Sevilla, a za 2h Inter - Bayern.
1
@Adran360 Teraz sobie przeglądam gole, co wrzucałeś, bo spam był taki, że bez szans to było wyłapać i takie emocje były, że nawet nie ogarnąłem, że typ strzelił hattricka xD
I weź tu bądź mądry po meczu.
0
@F3DO Baya, drugi raz @Comentateiro mnie nie nabierze, o nie.
1
Jak strzelili na 4-1 przed podyktowanym spalonym to w głowie było oczywiście już to:
Bałem się meczu i liczyłem, że pokonamy gen przegrywu - nie wiem co myśleć. Jeżeli wygraliśmy z genem przegrywu, to jest to w pewnym sensie pyrrusowe zwycięstwo. Ważne, że jest awans, chyba tyle...
0
@ViscaelBarca2007 xD
0
Own goal, którego zabrakło w Rzymie i Liverpoolu.
1
@MesQueUnClub96 Jest jakaś część mnie, która chciałaby zobaczyć całe to zadanie ;D
2
@Mario96w @Batys Nie podpuszczam, ale ktoś powinien zrobić analogiczną serię do @Walker z latami 90'.
4
@marcin62 Za moich czasów były prawilnie kody, trainery oraz nadpisywanie stanu pamięci gry.
3
@Mario96w Trzeba wierzyć. Kręgosłup drużyny, który był odpowiedzialny za te upodlenia, odszedł, za kierownicą Herr Flick, tylko raz chyba ktoś wypuścił zaliczkę 4-0 i było to PSG z nami.
5
@macio_944 Akurat Bayern czy Juve nie stresuje. Tam byliśmy gorsi w pierwszym (lub jedynym) meczu i jak dla mnie to ok, bo można mieć gorsze okresy. Bardziej nie chciałbym powtórki Roma, Live, gdzie przegraliśmy wygrany dwumecz.
7
@FabianekMrozek Fabian, tu nie ma co ryzykować, tu trzeba odpytać modele symulacyjne.
0
@michal26 Czyli na stosunku 49-51 jest wynik w granicy błędu pomiarowego. Na 46-54 nie ma wyniku w granicy błędu pomiarowego. Jak to obliczyłeś? Albo inaczej, od jakiej wartości zmieniasz narrację i jak to obliczasz?