mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@joloskyy
myslalem, ze chodzi Ci o inny teleskop. Nie pomogę
1
Tak szczerze jaby na srodku obrony gral Eric i Christensen bylbym duzo spokojniejszy. 2 najlepszych obroncow do tego zdrowy Balde i nie dzialyby sie takie rzeczy
0
@Derean
mieli z 3 sytuacje gdzie gol musial pasc a w 1 nie bylo takiej ani jednej
1
W drugiej polowie gra wygladala dobrze. Flick dobrze mowi. Realcja druzyny byla prawidlowa. Zaczelismy lepiej grac, ale druga sprawa ze sie nie udalo odwrocic. Sluchajcie po przerwie na repce czesc grczy wypocznie czesc wroci. Bedzie dobrze
2
sedzia wie ze w bialych to Sevilla a nie Real Madryt?
0
ja nie wiem kazdy mecz kolo poludnia tak wyglada mam wrazenje
0
Martin to taki tartak
1
@Michael24
moim zdaniem stac nas zeby ich lac bez problemu
0
Ogolnie co jak to byl tylko gorszy dzień i normalnie wrocimy zaraz do lania wszystkich po kolei?
1
@kuz
ja mam wrazenie ze tylko w naszym przypadku pisza, ze dramat. Jakby Real czy Bayern zagral taki meczy to by pisali ze walczyli do konca
0
O ile pierwszą jedynastkę mamy równie dobrą jak PSG to widać różnice w ławce. Latem ważne jest jakby nam sie w końcu udalo sprowadzić z 2 piłkarzy przy czym, żeby nie odszedł nikt ważny. Tak naprawde jakiś porządny zmiennik na boki obrony. Ktoś do przodu i ew ktos do pomocy i mamy naprawde bardzo bardzo mocną kadre. Mamy chyba 4 czy 5 najwyżej wycenioną kadre z czego takie PSG Real Liverpool i Chelsea mają dużo więcej zawodników na ławce. To pokazuje, że jedynie czego nam brakuje to z 2-3 zawodników do rotacji
1
@CLS63AMG
ogolnie takie mecze sie zdarzają. Gralismy z mocna druzyna. Jest poczatek sezonu. Wazne zeby na wiosne dobrze wygladac
0
@lucca87
Nuno powinien w 60 minucie przebierać sie w szatni. Szok, że z takiego tłumoka Enrique zrobił dobrego piłkarza. Typ oprócz biegania i faulowania nie potrafi za wiele, ale prawda, że robi to najlepiej na świecie. Uważam, ze z Christensenem i Erickiem by to lepiej wyglądało. Moim zdaniem mamy potencjał, żeby ich naklepać tym samym składem już w fazie pucharowej bez problemu
1
@ShawnC
Najlepsze sytuacje mieliśmy my. Ferran miał pustą bramkę a Olmo przed strzałem mógl zapytać bramkarza gdzie strzelić. Z 5 najlepszych sytuacji w meczu z 3 były nasze
0
@Faro
Dziura na dziurze i przegrywamy 1:2. Piszesz głupoty i tyle. Przegrali w nic nieznaczącym turnieju. Każda drużyna zalicza wtopy. PSG wygrało finał LM najwyższą różnica goli. Jestem pewien, że skoro z nami wygrali to wygrali by z takim Realem 4 x tyle nie mówiac o jakims Bayernie czy Liverpoolu
0
@Cules69
Prawda jesr, ze przydaloby sie nam szybki prawy obronca
0
@pt9
Moim zdaniem nie ważyly więcej. U nas nie było 2 ważnych zmienników 3 zawodników z pierwszego zespołu i jeden zawodnik wracał po miesięcznej kontuzji bez rytmu ( yamal)
0
@ShawnC
Obejrzeałem. Zero setek pozdrawiam. Jedyna to sytuacja z golem, która jak sie okazuje jest wątpliwa. Nic im te klepanie nie przyniosło xD
0
Komentarz usunięty
0
Szkoda ze nie ma rewanzy w LM. Bardzo chcialbym, zeby in sie zrewanzowali
1
@spiderman1899
mieli pilke i kontrole z ktorej nic nie wynikalo ale jednak mieli kontrole xd
4
Ale ta karta sie pieknie odwrocila. Śmietankowi swietuja nasz porażke po wyrownanym meczu z aktualnie najlepsza ekipa świata, bo widza ze bedzie ich tak niewiele. W październiku wjeżdżamy do tej puszki Bernabeu bijemy mocno i wysoko :)
0
@ShawnC zero setek. Pozdrawiam bez odbioru
4
@Comentateiro
Jest przede wszystkim juz doswiadczonym trenerem. Jak z takiego Mendesa co tylko biegac umie zrobil takiego kozakA
13
Smieszą mnie Ci co pisza, ze to najniższy wymiar kary. Przeciez najlepsze sytuacje w meczu do bramki mielismy my. Te PSG nas zabiegalo ale nie mieli z tego klarownych sytuacji
1
@TheKlucha
co ty gadasz xD
2
@macio_944
totalnie sie zgodze. Brakowalo 2 rottwailerow i bramkarza ktory zawsze daje cos ekstra. Ja kumam ze PSG bez swoich 3 najostrzejszych zebow, ale blagam. Kogo na lawce mial Lucho o Flick
0
@AmigoBlancos
Duzo lepsza talie kart mial Lucho na lawce. Porownanie jednak PSG ktore jest najlepszym zespolem na swiecie z ktorym toczylismy wyrownany pojedynek mimo oslabienia kadr z obu stron do meczu derbowego w ktorym dostaliscie manite jest lekko nie na miejscu
0
Nuno zart jakis. Ukrainiec to byl ich najlepszy gracz
0
@Filipem
tak zgodze sie