mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kessie wole imperatora
3
@Eklerek
to dopiero wieczorem
3
@aspr1me
i fajnie
5
@Kessie a co stawia?
0
@Eklerek csa a jakże innaczej
1
ale bym was wszystkich w 1.6 porobił jak dzieciaki
0
@Zoker
tam nie dosc ze pisza takie rzeczy o naszej druzynie za ktore tu jest ban, to admini przyklaskuja
1
@Sysia11
ktorego gothica
bo ja wszystkie uwielbiam ale moja ulubiona jest Gothic 3
1
@Jakchcesz
no to masz zle przeczucie
1
Głęboko wierze, że każda osoba która jest na notatniku ma IQ ledwo wystarczające na samodzielne oddychanie. Jest wiele absurdalnych rzeczy, których człowiek nie rozumie i jedną z tych jest kibicowanie Realowi
0
Co sie stalo wczoraj z zawodnikiem Marsylii? Ogladalem wczoraj mecz, ale musialem wyjsc w 75 minucie.
6
Zgadzam sie z wszystkim co powiedzial Kroos. Doslownie z wszystkim
1
@ricardo0705
zgoda tez nie rozumiem hypu na niego. Chlop na Villareal czy Seville
0
@Kgorecki2500
Z diozem juz od dluzszego czasu jakiws szemrane akcje
46
Ci wyzwający Real. Przestancie siac tyle nienawiści. Nienadążam wszystkiego lajkować
5
Ludzie, Nie mamy 5 kluczowych zawodnikow z czego 2 powraca po kontuzjach. Real mial kazdego jak trzeba. W pelnym skladzie robimy ich bez zajakniecia
3
@barcelonaLM
nigdy go nie lubilem i mam racje
0
Ma ktos powtorke z faulem Huijsena?
0
@kanver_
oby nie xD
1
patrzac na sytuacje kadrowa. Nic nie musimy, ale mozemy. Bedzie sie ten mecz duzo latwiej ogladac
0
@Encore
Nie ma bardziej irytujacego typa od niego. Fajnie ze zgnije w tym srednim klubie do konca kariery i nic nie wygra
7
@barcanawieki
blad na korzysc Realu? Kto by sie spodziewal
0
Barcelona nie jest w najlepszej formie, a przede wszystkim wielkie braki kadrowe. Real za to nie gra wiele lepiej niz w zeszlym sezonie. Sa do zrobienia na spokojnie
0
@Stinger_
nie wiem mi ten Doue nie siada i za bardzo nie przepadam za nim
0
@VegetaPolska
Ja Valverde cenie glownie za wybieganie i walecznosc. Oprocz tefo za wiele nie wnosi
2
Caragher ma racje, ze nasza obrona jest xa slaba na wygranie LM. O ile Kounda to scisla elita swiatowa, to Balde ciagle wybijany jest przez kontuzje razem z Dunczykiem, a Cubarsi to jeszcze bardzo mlody obronca. Jestem przekonan, ze bedzie jednym z najlepszych w przeciagu paru lat. Brakuje nam tak naprawde jednego zawodnika i jest nim srodkowy obronca z absolutnego topu. Gabriel/Saliba/Van Dijk nie wiem. Wiem ze brakuje bam do kadry 2 max 3 zawodnikow. Ogólnie w naszej kadrze nie chodzi o jakosc pilkarzy tylko o ludzi naławce
0
@Stinger_
przegonil. Jednak chyba Doue jest ciut starszy od Yamala dodatkowo nie ma co ich porownywac bo dzieli ich kilkanascie poziomow
5
Uszaty odlecial teraz juz fest xD
1
@michal26
jak jest patologiczne prawo to jak widac patologicznie sie je probuje obchodzić
. Ja troche to widze z drugiej strony niz ty i tes moge być nieobiektywny
3
Mbappe wraca ze zgrupowania i drobny niegrozny uraz kto by sie spodziewal xd