2

@Kessie wole imperatora

3

@Eklerek
to dopiero wieczorem

3

@aspr1me
i fajnie

5

@Kessie a co stawia?

0

@Eklerek csa a jakże innaczej

1

ale bym was wszystkich w 1.6 porobił jak dzieciaki

0

@Zoker
tam nie dosc ze pisza takie rzeczy o naszej druzynie za ktore tu jest ban, to admini przyklaskuja

1

@Sysia11
ktorego gothica
bo ja wszystkie uwielbiam ale moja ulubiona jest Gothic 3

1

@Jakchcesz
no to masz zle przeczucie

1

Głęboko wierze, że każda osoba która jest na notatniku ma IQ ledwo wystarczające na samodzielne oddychanie. Jest wiele absurdalnych rzeczy, których człowiek nie rozumie i jedną z tych jest kibicowanie Realowi

0

Co sie stalo wczoraj z zawodnikiem Marsylii? Ogladalem wczoraj mecz, ale musialem wyjsc w 75 minucie.

6

Zgadzam sie z wszystkim co powiedzial Kroos. Doslownie z wszystkim

1

@ricardo0705
zgoda tez nie rozumiem hypu na niego. Chlop na Villareal czy Seville

0

@Kgorecki2500
Z diozem juz od dluzszego czasu jakiws szemrane akcje

46

Ci wyzwający Real. Przestancie siac tyle nienawiści. Nienadążam wszystkiego lajkować

5

Ludzie, Nie mamy 5 kluczowych zawodnikow z czego 2 powraca po kontuzjach. Real mial kazdego jak trzeba. W pelnym skladzie robimy ich bez zajakniecia

3

@barcelonaLM
nigdy go nie lubilem i mam racje

0

Ma ktos powtorke z faulem Huijsena?

0

@kanver_
oby nie xD

1

patrzac na sytuacje kadrowa. Nic nie musimy, ale mozemy. Bedzie sie ten mecz duzo latwiej ogladac

0

@Encore
Nie ma bardziej irytujacego typa od niego. Fajnie ze zgnije w tym srednim klubie do konca kariery i nic nie wygra

7

@barcanawieki
blad na korzysc Realu? Kto by sie spodziewal

0

Barcelona nie jest w najlepszej formie, a przede wszystkim wielkie braki kadrowe. Real za to nie gra wiele lepiej niz w zeszlym sezonie. Sa do zrobienia na spokojnie

0

@Stinger_
nie wiem mi ten Doue nie siada i za bardzo nie przepadam za nim

0

@VegetaPolska
Ja Valverde cenie glownie za wybieganie i walecznosc. Oprocz tefo za wiele nie wnosi

2

Caragher ma racje, ze nasza obrona jest xa slaba na wygranie LM. O ile Kounda to scisla elita swiatowa, to Balde ciagle wybijany jest przez kontuzje razem z Dunczykiem, a Cubarsi to jeszcze bardzo mlody obronca. Jestem przekonan, ze bedzie jednym z najlepszych w przeciagu paru lat. Brakuje nam tak naprawde jednego zawodnika i jest nim srodkowy obronca z absolutnego topu. Gabriel/Saliba/Van Dijk nie wiem. Wiem ze brakuje bam do kadry 2 max 3 zawodnikow. Ogólnie w naszej kadrze nie chodzi o jakosc pilkarzy tylko o ludzi naławce

0

@Stinger_
przegonil. Jednak chyba Doue jest ciut starszy od Yamala dodatkowo nie ma co ich porownywac bo dzieli ich kilkanascie poziomow

5

Uszaty odlecial teraz juz fest xD

1

@michal26
jak jest patologiczne prawo to jak widac patologicznie sie je probuje obchodzić
. Ja troche to widze z drugiej strony niz ty i tes moge być nieobiektywny

3

Mbappe wraca ze zgrupowania i drobny niegrozny uraz kto by sie spodziewal xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?