mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kanver_
Tak odniose sie. Moze zle sie wyrazilem. Po prostu w tamtych meczach. Szczegolnie w finale kto inny gral pierwsze skrzypce. Najlepszymi graczami PSG w tamtej edycji PM byl Vitinha Hakimi i Mendes
0
Smarki Smark - Na@ebawszy. Co to jest za dzieło. Brakuje troche takich projektow i luźnego klimatu
0
@kanver_
Nie wiem. raphinha strzelil 3 gole Bayernowi 3 Interowi w półfinale. Był królem asyst i królem strzelców i najwyżej ocenionym zawodnikiem. Tu nawet nie powinno być cienia wątpliwości. To tak jakby Nacho był uznawany za najlepszego obrońce turnieju bo jego Real wygrał w LM a Van Dijk nie. Po prostu tu ten wybór jest abstrakcyjny
0
@maroon
No to jak Cie smieszy stand up albo kabaret to widzisz. We mnie to ostatnie co wzbudza we mnie śmiech. Uważam to za cringową rozrywke milenialsów. Każdy ma swoje. Ten typo ogólnie nagrywa takie rzeczy na tiktoka jak np nie wiem kłótnie Fermina z Gavim xD czy nie wiem skok Małysza w Willingen. Prawdopodobnie jest on chory i po prostu z tego beka jest z tego całego kontentu. Ja tak to odbieram. Ludzie mu tez piszą w komentarzach. " Wchodzisz do pokoju a tam Duplantis bije rekord świata" Nie wiem co więcej Ci moge napisać, żebyś mnie zrozumiał. No bekowe to jest przez samą osobę. Jakby to był kto inny to by to tak nie śmieszyło xd
1
@spiderman1899
Dembele nie byl tez najlepszym graczem PSG. Francuz nie byl decydujacy ani w finale ani w polfinalach
0
@maroon
dobra a co Cie smieszy?
2
@EsteBlanco
Łatwo to można uzasadnić. Były podyktowane karne od 2017? może 2018 roku nie pamiętam. Real Madryt tak wymiatał w podyktowanych karnych na jego korzyść, że aż ciężko mi było w to uwierzyć. Tam mieliście z 25 czy z karnych wiecej niż my. Może to wynikać ze sposobu gry drużyny nawet tak pomyślałem. My z kolei mieliśmy najmniej przeciwko podyktowanych. Długo utrzymujemy sie przy piłce i rywal mało jest w polu karnym. Real zawsze z kolei bazował na szybkich piłkarzach i grze z kontry. Z tymi czerwonymi kartkami to ja bym sie bardziej skłaniał, że byliście w LM bardziej traktowanie pobłażliwie niż w Lidze surowo. Pamiętam jakie chamskie faule popełniał Ramos, a czegoś takiego co zrobił Pepe liga nie widziała nigdy. Dziwnym trafem największy psychol w historii pilki nożnej Pepe i gośc który jest rekordzistą pod względem kartek ogólnie (Ponad 300 kartek) brali u was dokłdnie w tych latach. Dziwnym trafem w erze Mourinho i klasyków to Real byl stroną która kopała i to mocno i grała na połamanie nóg Messiego, Xaviego czy Iniesty.
0
@4drian0
Prawda ma deal z EA. I nie powiedziałbym jakby to było lekko podkręcone, ale tutaj naprawde już grubo lecą. Tchouameni względem poprzedniego sezonu z 85 powinien spaść do 81-82 a dali mu tylko -1 a Camavingi nawet nie tkneli i dalej jest na poziomie 83
1
Jak spojrzałem na ratingi i oceny Realu w nowej ea fc 26 to niezle to wygląda. Pewnie rok temu wygrali co najmniej 3 puchary i grali w półfinale LM, bo nawet częśc zawodników dostała upgrady. Naprawde niezły sezon mają za sobą trzeba przyznać
0
@Safrani
Tak bardzo nie lubie United, że serce mi sie raduje, iż są w tak głębokiej dupie ;) Bardzo mi to odpowiada i jakby sie dało jeszcze gorzej to wchodze w to w ciemno
0
@EsteBlanco
A pamiętasz w tym dwumeczu kartke dla Vidala? XD Po tym jak go Asensio kopnął w nogę i przede wszystkim brak kartki dla Casemiro. Chłop miał żółtą kartke na koncie, a sytuacjie na drugą żółtą miał jeszcze ze 3 i sędzia nie odważył sie mu pokazać. To co sie działo w LM często w meczach Realu to była patologia i każdy to wie
0
@Borneo
Nie zawsze był mega skoczny i nie zawsze był silny. Ty musisz zrozumieć, że Cubarsi to chłopczyk. On fizycznie będzie kocurem. Cubarsi nie jest wolny xD i nie jest słaby fizycznie. Przestawiał Osimenha, więc grubo sie mylisz. Wogóle cała ta twoja wypowiedź jest jakaś dziwna xd
1
@Borneo
Co do Erica sie zgodze. Eric jest wolny. Nadaje sie na obrońcę, ale może takiego co gra w zespole co nie gra tak wysoko. Ma też zalążki do gry na środku pomocy
1
@Borneo
Przecież Ramos też nie był za wysoki. Ludzie dalej nie rozumieją, że grając tak wysoko takie gole wpisane są w ryzyko. Jak przeciwnik przełamię linie obrony grając piłke na skrzydło to jaka wina jest takiego środkowego obrońcy?
Cubarsi fizycznie wygląda znacznie lepiej niż Huijsen. Jest niższy, ale jest też znacznie szybszy i jest też znacznie silniejszy, a z biegiem wieku to sie będzie zmieniało. Ramos w jego wieku grał na boku obrony. Chłop okrzepnie i będzie najlepszym Śo przez kolejną dekade conajmniej. Take it eazy
0
@EsteBlanco
Dokładnie. Przecież w Lidze Mistrzów jest masa kontrowersji. Mecze z Bayernem jakieś widmo spalone jak z Lipskiem czy właśnie Casemiro. Gra aktorska Ramosa w finale z Juve. Ja rozumiem, że chcą obwinić Barcelone po aferze w Negreirą, ale pomyłki sędziowskie i to grupe w waszą stronę nie pomagają w tej narracji. Wystarczy przytoczyć El Classico z zeszłego sezonu i cała linia na której to sie opiera upada od strzała.
1
@ShawnC
Dokładnie. Przecież wiele goli anulowanych było po spalonych. To w czym problem? XD. To chyba dobrze dla innych, że istnieje ten VAR, bo z tego co pamięetam przed tą Erą Varu to dużo goli Real ze spalonych wbijał
2
Patrząc na Deana Huijsena i Cubarsiego to obaj są kozakami w wyprowadzaniu piłki. Cubarsi umie dać długa piłkę na nos, ale jego mocną stroną jest gra z pierwszej piłki czy takie podania przeszywające. Huijsen te długie podania na skrzydła ma dobre i wejście wyżej z piłką. Przypomina mi Pique. O ile Cubarsi nie jest w najlepszej formie to fizycznie wygląda dużo lepiej niż Huijsen. Dean jest bardzo wolny i bardzo mały zwrotny. Właśnie też dlatego przypomina mi Pique. Tutaj musi grać ciągle na czujce
1
@kanver_
też o tym pomyślałem. Coś w stylu Busquetsa, ale zgranie Ferrana też było wybitne
0
@EsteBlanco
Ja sie z czerwoną Huijsena nie zgadzam też. Militao był blisko i jeżeli to kwestia interpretacji to chyba w przypadku jakby Usain Bolt Prime był napastnikiem to dałbym czerwo. Co do tych statystyk czerwonych kartek to sie nakłada z posiadaniem w drużynie przez Real Madryt Pepego Ramosa Casemiro ;). Też warto by było nadmienić o tym. Może niech podadzą statystyki rzutów karnych. Real Madryt TV to jest żenada na kółkach i hańba dla klubu, ale w sumie chyba nawet nie skoro na to pozwalają
3
@ZwyklyCuler48
Troche przykro sie patrzy na tych hipokrytów
2
@EsteBlanco
To tak jakby złodziej płakał, że został okradnięty. Real Madryt TV pokazuje filmiki z Huijsenem i te z Barceloną, że niesłużna czerwona albo bardziej tendencja tam jest, że to Barcelona jest lepiej traktowana, ale... No właśnie ale? Ale co? To już nie pamiętacie sytuacji z tchouamenim i Ferranem Torresem? Gdzie to jest ujęte w materiale? O brzy dli stwo. Obrzydlistwo jak wybiórcze tam materiały są. Żenujące to jest. Link poniżej. Wszyscy to dobrze pamiętają ;)
2
To co robi RmTV i brak reakci klubu na to może obrzydzać sam Real Madryt nawet jego kibicom. Co za paskudny, obrzydliwy, mały i zakłamany klub to sie w pale nie mieści.
0
Bardzo nie moge sie doczekac az zmielimy te niedorajdy w klasyku
2
Kylian Mpypek lepszy dryblnf niz Yamal xD. Bellinghamowi smialo wrzucilis 85 na 90 Overall w zeszlej odslonie ale rozumiem ze Pedri czy Raphinha juz na to nie zasluzyli
2
@MeMyselfAndI
Co ty tam gadasz Madrycioku
0
@Encore
Do rozwazenia
0
Czy Pedri jezeli gra w taki sposob to najlepszy pomocnik na swiecie?
5
@insp1re
przez te zielone pod twoim komentarze widać jak krotką pamiec maja ludzie na tej stronie xd
0
@BulaKG
Karate Kid
0
@Seledynowy
Oczywiście, że ma braki bo przede wszystkim jest tragicznie wolny i mało zwrotny :D To jest jego pięta achillesowa nie do przeskoczenia