mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Filipem
przeciez PSG robi to samo. Przegralismy golem w koncowce, a tu narracja jakny PSG nie wiadomo ile okazji stworzylo
0
Smieszy mnie to jak ktos pisze, ze PSG grało rezerwowym, ale nie widzi juz tego ze gralismy bez bramkarza ktory daje cos extra, Raphinhi Balde i 2 waznych zmiennikow ktorzy zazwyczaj robia roznice wchodzac z lawki. Szczegolnie brakowalo mi dzisiaj Raphinhi i Fermina, ktorzy by ta intensywność PSG wytrzymali na luzaku
0
@ZwyklyKibicBarcy04
zle zmiany flicka. Jak zszedl Pedri stracilismy resztki kontroli nad meczem
2
Chcialbym PSG w fazie pucharowej i dojechac wysoko
0
Flick sie zmianami pograzyl. Widzialem jak Pesri schodzil i wiedzialem
0
@escarabajo
Mysle, ze widzi wiecej i mysle, ze sie pomylil. Brakuje tam kogos takiego im jak Pedri Vitinha czy Kroos nawet. Pamietajmy ze gra bo Bellinghma byl kontuzjowany a Camavinga tez jest oe dluzszego czasu polamany. Tam beda musieli zrobic porzadek. Mam wrazenie ze wielu tam dobrych graczy, ale
ulamek pasuje do tego co chce grac Alonso
0
The Cure ogloszone na openerze. Zaczyna się nieźle
0
Ciekawe kogo Real odpuli latem. Nie wydaje mi się, żeby Bellingham, Rodrygo i Camavinga pogodzili sie z tym, że są rezerwowymi albo zawodnikami do rotacji
0
@escarabajo
Okej ja czuje, że turek zniknie i tyle. Tam robi sie bardzo ciasno. Nie pasuje mi profilem do Realu
0
@escarabajo
Mocny rywal i Ardy nie ma. Tak bylo rok temu i tak bedzie w tym
0
Arda Guler to pilkarz, ktory moim zdaniem swietnie pasowalby do takiej Sevilli albo Villarealu. To jest jego poziom
1
@FcPortoFan1999 Dzięki chłopie
1
@Cvzx
To jest typowy pracuś. techniki za grosz nie ma, przeglądu tez nie. Ja bym go widział w anglii w jakimś Liverpoolu czy Arsenalu. W rozegraniu prawda jest bezuzyteczny, ale można go dobrze wykorzystać
3
@Eto'o9 R10
Nawet jakbym próbował to bym tego lepiej nie napisał
1
@Comentateiro
Troche nie na miejscu. To tak jak Porto do Bayernu porównać. Liga Niemiecka jest słabsza niż Hiszpanska. Fakt, że 6;0 z lipskiem robi wrażenie
0
@LeoMessiiBarcaPepa
mowi tak bo to kibic Realu
6
Moze i oddanie stadionu sie opóźnia, ale zawsze mogliśmy dostać taką szkarade co wyglada jak puszka sardynek (wg mnie basenik szpitalny) jak Real
1
@AxelF
xDD, dorzuc krate piwka i jestem
0
@draxidox
nigdy teog nei zrozumiem i nigdy nie będę chciał tego zrozumieć
0
@FabianekMrozek
nie zasluzyl zeby byc wyzej niz Rapha
0
@Derean
no to nawet smieszniejsze
2
Pedri ktory jest duzo lepszym pilkarzem niz Vitinha jest 11 a Portugalczyk jest 5
1
@Marusek
jest jakis pilkarz ktorego nie jedziesz. Pewnie Pedri bo to jedyny pilkarz bez skazy u nas w zespole
0
Garcia jest bardzo bardzo szybki. On czesto juz jak zawodnik oddaje strzal jest ustawiony w taki sposob, ze nie musi sie wysilac. Do tego dobrzr lapie. Naprawde widac w nim takiego skilla i to co sie dzieje to nie przypadek
0
@Aragorn33 podpinam sie
0
Jestesmy mocni, bo Newcastle u siebie to bardzo mocna druzyna. Jedziemy dalej
1
@tbas Ban od 22 właściwie nawet
8
@tbas
Ja mieszkam w Gdańsku akurat i prohibicja tam była już od roku przynajmniej na starym mieście. Teraz weszła prohibicja juz w całym Gdańsku od września. Ogólnie chyba ludziom sie podoba, bo oburzenia nie widziałem
0
@tbas
Jesteś z trójmiasta?
2
@Comentateiro
Szkoda, że oba zespoły nie mogły przegrać