0

@Filipem
przeciez PSG robi to samo. Przegralismy golem w koncowce, a tu narracja jakny PSG nie wiadomo ile okazji stworzylo

0

Smieszy mnie to jak ktos pisze, ze PSG grało rezerwowym, ale nie widzi juz tego ze gralismy bez bramkarza ktory daje cos extra, Raphinhi Balde i 2 waznych zmiennikow ktorzy zazwyczaj robia roznice wchodzac z lawki. Szczegolnie brakowalo mi dzisiaj Raphinhi i Fermina, ktorzy by ta intensywność PSG wytrzymali na luzaku

0

@ZwyklyKibicBarcy04
zle zmiany flicka. Jak zszedl Pedri stracilismy resztki kontroli nad meczem

2

Chcialbym PSG w fazie pucharowej i dojechac wysoko

0

Flick sie zmianami pograzyl. Widzialem jak Pesri schodzil i wiedzialem

0

@escarabajo
Mysle, ze widzi wiecej i mysle, ze sie pomylil. Brakuje tam kogos takiego im jak Pedri Vitinha czy Kroos nawet. Pamietajmy ze gra bo Bellinghma byl kontuzjowany a Camavinga tez jest oe dluzszego czasu polamany. Tam beda musieli zrobic porzadek. Mam wrazenie ze wielu tam dobrych graczy, ale
ulamek pasuje do tego co chce grac Alonso

0

The Cure ogloszone na openerze. Zaczyna się nieźle

0

Ciekawe kogo Real odpuli latem. Nie wydaje mi się, żeby Bellingham, Rodrygo i Camavinga pogodzili sie z tym, że są rezerwowymi albo zawodnikami do rotacji

0

@escarabajo
Okej ja czuje, że turek zniknie i tyle. Tam robi sie bardzo ciasno. Nie pasuje mi profilem do Realu

0

@escarabajo
Mocny rywal i Ardy nie ma. Tak bylo rok temu i tak bedzie w tym

0

Arda Guler to pilkarz, ktory moim zdaniem swietnie pasowalby do takiej Sevilli albo Villarealu. To jest jego poziom

1

@FcPortoFan1999 Dzięki chłopie

1

@Cvzx
To jest typowy pracuś. techniki za grosz nie ma, przeglądu tez nie. Ja bym go widział w anglii w jakimś Liverpoolu czy Arsenalu. W rozegraniu prawda jest bezuzyteczny, ale można go dobrze wykorzystać

3

@Eto'o9 R10
Nawet jakbym próbował to bym tego lepiej nie napisał

1

@Comentateiro
Troche nie na miejscu. To tak jak Porto do Bayernu porównać. Liga Niemiecka jest słabsza niż Hiszpanska. Fakt, że 6;0 z lipskiem robi wrażenie

0

@LeoMessiiBarcaPepa
mowi tak bo to kibic Realu

6

Moze i oddanie stadionu sie opóźnia, ale zawsze mogliśmy dostać taką szkarade co wyglada jak puszka sardynek (wg mnie basenik szpitalny) jak Real

1

@AxelF
xDD, dorzuc krate piwka i jestem

0

@draxidox
nigdy teog nei zrozumiem i nigdy nie będę chciał tego zrozumieć

0

@FabianekMrozek
nie zasluzyl zeby byc wyzej niz Rapha

0

@Derean
no to nawet smieszniejsze

2

Pedri ktory jest duzo lepszym pilkarzem niz Vitinha jest 11 a Portugalczyk jest 5

1

@Marusek
jest jakis pilkarz ktorego nie jedziesz. Pewnie Pedri bo to jedyny pilkarz bez skazy u nas w zespole

0

Garcia jest bardzo bardzo szybki. On czesto juz jak zawodnik oddaje strzal jest ustawiony w taki sposob, ze nie musi sie wysilac. Do tego dobrzr lapie. Naprawde widac w nim takiego skilla i to co sie dzieje to nie przypadek

0

@Aragorn33 podpinam sie

0

Jestesmy mocni, bo Newcastle u siebie to bardzo mocna druzyna. Jedziemy dalej

1

@tbas Ban od 22 właściwie nawet

8

@tbas
Ja mieszkam w Gdańsku akurat i prohibicja tam była już od roku przynajmniej na starym mieście. Teraz weszła prohibicja juz w całym Gdańsku od września. Ogólnie chyba ludziom sie podoba, bo oburzenia nie widziałem

0

@tbas
Jesteś z trójmiasta?

2

@Comentateiro
Szkoda, że oba zespoły nie mogły przegrać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?