0

@FCB24
no i chyba to jest to. Szkoda bo potencjal mamy wysoko i nikt mi nie wmowi ze jest innczej. Widzialem co ta ekipa potafi grac

0

@Encore
Solidna, ale to nie jest zespol ktory wygrw cokolwiek. Skoncza w PL na 2/3 miejscu ale nie oszukujmy sie w tym roku zadna z czolowych druzyn nie jest w formie. w LM nie widze zeby wygrywali z najlepszymi w decydujacych fazach turnieju. Maja po prostu zbyt mizernych pilkarzy. Trener ogarnia, ale tam naprawde gra duzo srednich zawodnikow

1

@Michael24
Wychodza na nas slabym Garnacho iNeto z przodu. To sa slabi pilkarze. W obronie Chalobah Gusto I Fofana. Na bramce bramkarz ktory nigdy w kadrze nie liznie nawet lawki. Zaden z tych pilkarzy nie jest wazny dla kadry narodowej bo to pilkarze ktorzy rownie dobrze mogliby grac w jakims Brighton. Z lawki wchodzi jakis Delap i jakes inne wynalazki xD . Ja cie prosze. Jestesmy w niedyspozycji bo takie druzyny to walimy po ryju az milo. To nie jest zespol ktory sie postawi takiemu Bayernowi czy Psg jak jest rozpędzone blagam Cie

0

Ja dalej nie wierze, ze przegralismy z jakas jablecznikowa chelsea. PSG rozumialem to najlepszy team na świecie ale Chelsea jeszcze bez Palmera? Naprawde oprocz Caicedo czy Jamesa to tam nikt nie jest klasy swiatowej zawodnikiem. Wiem ze zaraz komentarze sie posypia ze u nas tez nie ma, ale nas jednak wymieniali jako pretendentow do pucharow w tym sezonie a nie Chelsea. To jest zespol ktoremu blizej Borussi niz nie wiem, Bayernowi

1

@Ignareks
czemu sie tym uefa nie zajmie. Przeciez Chelsea nie ma przychodow jak Barca Real czy nawet United

0

@Michael24
Blagam Cie. Przeciez to jest zawodnik ktory nic oprocz kopania po kostkach nie wnosi

0

@AmigoBlancos
no tak bo w zeszlym gralismy lepiej xd

2

@AmigoBlancos
Juz ktorys raz piszesz najmniejszy wymiar kary xD. Najmniejszy wymiar kary to mieliscie z Elche ale was sędzia podciągnał jak zawsze

0

Duzo mowi o dormie naszych zawodnikow jak taki leszcz jak Cucurella jest MVP meczu. Przesłaby zawodnik. Dzisiaj ciagle faulowal

0

@AmigoBlancos
po prostu mamy dolek formy i to sie zdarza

0

@derus
xDD zostan wrozka ziomek

19

Jesteście rozpusczeni jak dziadowski bicz. Mam nadzieje, ze w razie jak ten sezon skonczymy z pucharami to pokaza sie Ci wszyscy co w listopadzie skreslaja druzyne. Pilke od wczoraj śledzicie?

4

Cucurella 5 fauli i bez kartki :)

0

@derus
tak ty wiedziales oczywiscie. Nie wmowisz mi ze mamy gorszy zespol. Sobie ogladaj co chcesz, ale Chelsea nie jest pretendentem do zadnego tytulu. My rok temu bylismy w tym roku w tej formie nie. Ale mowienie ze nie mamy czego szukac jest zabawne. To Chelsea nie Bayern

0

@pt9
no tak my mamy samych ogorkow przeciez. Nie lubie takiego gadania. Ciekaw jestem co na wiosne bys gadal

0

PSG rok temu tez tak wygladalo, moze jest szansa xd

0

@derus
Daj spokoj tak sie ulozyl mecz. Ja spojrzalem na ta jedynastke Chelsea to moze kojarzylem 2 zawodnikow. Przeciez tam oprocz Jamesa i Caicedo to zaden pilkarz nie wskoczy do naszej jedynastki. Ma takie poczucie jakbysmy przegrali z sociedad

1

@Fc112 hahaha no niestety xd

0

Dobea mowcie sobie co chcecie, ale przegrac z taka Chelsea to wstyd. Przeciez to nie jest kandydat do jakiegokolwiek pucharu w tym sezonie. Fakt zagralismy slabo, ale mamy kadre i potencjal na wygrywanie a oni nie

0

@Barceloniarz987
pikarzem jest dobrym ale to nie wirtuoz

0

@pt9
jest ale mnie irytuje do tego jest slaby technicznie

0

Ale mnie ten drewniak Caicedo irytuje

0

0

Majac o tyle lepszych zawodnikow troche wstyd przegrac z Chelsea

0

Nie chce ktos Heista na kasyno w Gta zarobic teraz? xD na PC

0

@karci0 po ciemku nie trafil

0

trzeba ta Chelsea oklepac wysoko dzisiaj

6

Slaby jest Cucurella. Choc Balde nie jest jakims asem to w zyciu bym go nie wymienil na Cucurelle

0

Ale piekne jest te United. Tak mnie ciesze jak ich widze w takim dolku, a jakby mogli byc jeszcze nizej to jeszcze lepiej

1

@Frimpong
chodzi o to, ze moze by sciagneli pilkarzy potrzebnych do gry, a nie gwiazdy i najemników. Brakuje im takiego zaciecia jak u naszych mlodych, zeby walczyc za barwy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?