0

@xavi890
Casado silny moze nie jest, ale ladnie na dupie jeźdzci i potrafi kąsać. Tak go zapamiętałem z okresu tamtego sezonu

1

@Cules69
duzy rozstrzal 170-177. Akurat my duzo bramek po stalych fragmentach nie tracimy, a nawet więcej strzelamy. Brakuje takiego jednego silnego pomocnika obok Pedriego lub na 6stce. Ja bym widział pomoc casado, Pedri + ktoś. lub Pedri + Gavi plus jakaś silna 6tka

2

@Kinginiesta
nie no to to prawda

1

@Kessie
mocny na tym etapie jest Arsenal. Ciekawe czy beda grozni na wiosne

0

Gerrard Martin to bardzo dobry pilkarz do rotacji.Umiejetnosci moze nie ma jak najlepsi stoperzy, ale widac ze mysli Przetestowałbym go na śo. Mysle ze on i Christensen mogliby naprawde stworzyc fajna pare. Do tego czasami zagralby tam Eric i moze Cubarsi jakby zaczal grac na swoim poziomie

1

@Cule1234
taka ciekawostka. Kuba gral kiedys w pilke na pozycji bramkarza. Wiem bo z nim gralem i jakos w wiemu 12 lat przerzucil sie na siatke

0

@draxidox
watpie z eto prawda xd

9

Casado dobrze znosi takie warunki co narzucila Chelsea. Nie bez powodu Lewy na niego mowi Pirania.

0

@LOPEZ16
nie zartuj przy tej trojce wyglada komicznie ta Chelsea

0

@Zoker
ladne zdjecie pozdrawiam

0

Ten klapek Cucurella w Premier League tez fauluje po 150 razy i nie dostaje kartek? To taki Tchouameni na boiskach premier league czy jak to tam jest?

4

Haramball gol. Arsenal w swoim stylu

2

Nudny ten mecz Arsenalu okrutnie.

0

Ma ktos chec zrobic kasyno na sprytnym w Gta online na pc? xD

1

@Krystiansigma2734
3 gole i asysta akurat

1

Od gry Araujo śmieszniejsi sa tylko bydlo z Londynu spiewajace ze Estevao jest lepszy niz Yamal. Jakis chlop co strzelil narazie 4 gole w europie rzekomo jest lepszy niz zwyciezca ligi, mistrz europy i jeden z najlepszych zawodnikow na świecie.

0

Sa jacys ciekawi gracie do zgarniecia za free latem?

12

Mimo ze kazdy wie- Yamal jest kilka klas lepszym pilkarzem niz Estevao to sam sobie winien takich obelg

0

@Encore
United musiało tak postąpić. Jakby został to konsekwencje dla klubu byłyby spore. Mason jak widać ma umiejetnośći, żeby iść gdzieś "dalej". Moim zdaniem to weźmie go jakieś PSG, bo w Anglii jest spalony

5

@lukmrz
Dług to nie problem. Mądrze rozłożone płatności i problemu nie ma. Tu chodzi o to, że La liga nie pozwala nam dysponować własnym budżetem. Mam nadzieje, ze latem sie wzmocnimy na pozycji obrońcy bo tam jest lej po bombie.

0

@MesQueUnClub_87
nauczmy sie rozróżniać umiejętności pilkarza od jego formy. Gra teraz slabo, ale to nie jest slaby pilkarz.

0

@MesQueUnClub_87
Kadra wyceniona na ponad miliard i tylko Real i Arsenal maja drozsza

0

@gaucho104
no mozliwe. Elche gralo lepiej od Realu. Real ma zly moment tak jak i Barcelona ale overalowo potencjal druzyny z hiszpani maja wiekszy niz chelsea

0

@gaucho104
Dobra to w sumie Sunderland to tez jest top druzyna skoro sa w czolowce na ten moment to dobrze dla nas ze nie graja w LM. Jak tak topowa druzyna z takim skladem personalnym jest ro zle swiadczy o reszcie zespolow

0

ż Estevao odlecial chlop xd

0

@Encore
Nie na poziomie Getafe. To jest drużyna w tej chwili jak widać lepsza od nas. Kluczem jest słowo w tej chwili. Ale oni grają ponad stan a my grubo, grubo, grubo poniżej. Nie jest to poziom Getafe, ale tak jak napisałem, nie jest to klub który będzie w półfinale LM czy też ćwierćfinale i tyle
@Eklerek
Może te moje komentarze są spowodowane też tym, że ja Chelsea gardze bardzo mocno i każdym piłkarzem przychodzącym do 70 osobowej kadry tam. Robią sobie samopas. Słyszałem, że planowane są limity w PL. Przecież to w takie gówno jak Chelsea czy City uderzy od razu. Jak oni wydali 1,4 mld w 3 lata i tak wygląda ich zespół XD to nie wiem kogo oni kupowali

0

@Eklerek Słaba prowokacja ;)

0

@directedbyfcb
No niby tak. Ale personalnie jezeli chodzi o graczy to tam taka sraka jest ze szkoda gadac. Widze wczoeaj Garnacho w podstawie Obroncow, ten Malo Gusto to myslalem ze jakis pizzerman z Telepizzy. To samo ten fodana czy Chalobah. Taki zespol wiesz klasy Newcastle. I zawiodlem się bardzo

0

@directedbyfcb
Jestesmy na podobnym poziomie bo Chelsea ma góre my lapiemy doly. Przy optymalnej formie walimy Chelsea na dziure nawet grając na Marsie, ale poza forma jestesmy od poczatku sezonu

0

@Giwera
Cucurella to ogor jeden dobry mecz z Barcelona tego nie zmieni. Chlop faulowal wczoraj 5 razy i nie dostal nawet kartki drugie tyle nawet nie odgwizdane. co eo Jamesa sie zgodze. Jak gra to jest to topowy zawodnik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?