0

@AmigoBlancos
oby dobrze

3

@Beztroskii
z Ferranem na bank

1

@lajcior
Ja mysle ze wam City taki odwiert zrobic od drugiej strony xd

0

@Fake69
zapomnialem o tym xD

2

Martin dzisiaj bardzo dobry wystep. Najlepszy wstod obroncow

0

@Kubix03
nie lubie Chelsea wiec jak przegrali to spoko wsm

5

Yamal moze byc zly na siebie. Tragiczny wystep

1

@blakkudium
za taki kontakt karny? xD

0

@tbas
z Galata jestem pewien ze straca

0

@MirusAmisz
mam na mysli, ze to ze to od razu rzuca sie w oczy

2

Ferran jest milion razy szybszy niz Lewy

0

Fajnie ze nie forsuje Flick tego Raphinhi tak od razu

0

@Kubix03
jaki Łysy?

1

@regatta52
Rash i Rapha maja mlotki w nogach

0

Cos czuje ze ten cipek z gwizdkiem nas dzisiaj przekreci

0

@szymonekk
za darmo

1

@tarczon
Wstawi relacje z piosenka 50 centa z albumu Get Rich or Die Tryin

0

ktos pisal 2,40 na Marsylie. Mial racje jak za darmo

0

@WiecekFCB
nie wierze Ci, ale prawda smiesznie by bylo

0

@Adi123456789
jaki Bernal xd

8

Ferran za Lewego na juz

6

Ale mnie te pety krzyczace Puta Barca irytuja

0

Zeby im za te kradniecie czasu karma dojechala

1

W 2 polowie FDJ do środka

0

bez kartki? xD idzcie w chuj

0

@Jackazz
graja bardzo nisko

4

Gerard Martinez

4

Ale Martin narazie jaki pewniak

1

8 minuta Yamal juz irytuje

0

@mr Barca
w reprezentacji Vinicius nie jest zawodnikiem ktory jest wazny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?