mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kanver_
ma to sens co piszesz i się zgadzam. Za sam rok 2025 powinno wyglądać to tak: 1.Pedri 2. Yamal 3.Rapha
3
Ten artykul Marki o Vlahoviciu to chyba z okazji wczorajszego Święta Młodzianków.
Po co tutaj taki leszcz.
0
@JanuszKorwinMikke
troche sie pilka zmieniła. Ja bym widział gracza pokroju Rice za Pedrim, zeby go odciazyc z zadan defensywnych.
0
@Arden
Mamy Pedriego. Od Vitinhi bardziej siadłaby nam prawdziwa 6.
.
1
@norbi77
nie bo żartowałem tak sobie napisalem. Nie znam tych filmow, ale dzieki bo bede mial co sobie sprawdzić
2
@norbi77
Dobra to teraz czekamy na te 2 dobre filmy.
0
@mekston
juz fakt, że w nazwie jest soccer odbiera tej nagrodzie całą powage.
0
@Czajka90
Moze i moglem, ale mi sie nie chcialo
0
@FcPortoFan1999
Nie lubie jej bardzo. Zirytowala mnie porazka z nimi
0
@Frimpong ogórki dwa. Lalala
0
@FcPortoFan1999
Nie no kibice Arsenalu zastanawiali się czy wolą Sake od prime Messiego albo Timbera nad Alvesem. Zabawne to jest naprawdę.
0
@Eklerek
Ja nie jestem Chelsiokiem. Arsenal> Chelsea. Swoją drogą Arsenal to mój ulubiony klub w Anglii.
0
@Czajka90
Ruszyło czyli mam racje xD
Nie wiem jak można się zastanawiać nad tym czy Saka czy Messi albo w najlepszej XI dać Cola nad Alba czy Salibe nad Pique. Odklejeni Ci kibice, ale tu mialem na myśli tych w Anglii co udzielają tych wypowiedzi pod stadionem
0
Jak widze te uliczne wywiady z kibicami albo jakieś programy z kibicami klubów Premier League to kibice Arsenalu to najgorszy sort kibica bezapelacyjnie
0
@mekston
gdzie tak pisal?
4
@MeMyselfAndI
ty jestes Madryciokiem to
1
@Dzieniu
10 mln brutto na rok i mozna brac
0
Ciekawy post o prawach telewizyjnych na notatniku. W ciagu paru lat szykuje sie taki odjazd, ze jakies kluby pokroju brighton czy Sunderlandu beda mogly sobie pozwolic na takie zakupy jak Real czy PSG
2
Kamil Gala to na bank pasyw
4
Ogladam sobie Dextera 6 sezon i nie ma bardziej irytujacej potaci niz Debra Morgan na zmiane z La Guerta.
4
Aj Pedri, kto nie tęskni?
1
@tbas
duzo troche. Pewnie bedzie chcial tez wysoki kontrakt a nie jest topowym obronca. Jak ma zarabiac wiecej niz powiedzmy 13 mln euro brutto rok to powinnismy odpuscic
0
@APTAPT 5-10 raczej za chlopa z polrocznym kontraktem
1
@Gibbon_FCB
zwykly laczek
1
Oby United w trabe dostalo dzisiaj
0
gniota nas jak kalesony jaja
2
@Kgorecki2500
3 godziny 20 minut ło panie
0
Szczerze to obecnosc tego nalesnika Bellinghama w tej 11 to wieksza kontrowersja jakby dac tam De Jonga
1
@AmigoBlancos
PSG na czysto
0
@AmigoBlancos
Calkiem powaznie. Nie powiesz, ze Miejsce Bellinghama a brak Raphinhi wyglada jak zart. W samym Realu byly lepsze opcje za niego.
Dodatkowo 3 miejsce zolwia w top 3 to tez jakas paranoja