0

@kanver_
ma to sens co piszesz i się zgadzam. Za sam rok 2025 powinno wyglądać to tak: 1.Pedri 2. Yamal 3.Rapha

3

Ten artykul Marki o Vlahoviciu to chyba z okazji wczorajszego Święta Młodzianków.
Po co tutaj taki leszcz.

0

@JanuszKorwinMikke
troche sie pilka zmieniła. Ja bym widział gracza pokroju Rice za Pedrim, zeby go odciazyc z zadan defensywnych.

0

@Arden
Mamy Pedriego. Od Vitinhi bardziej siadłaby nam prawdziwa 6.
.

1

@norbi77
nie bo żartowałem tak sobie napisalem. Nie znam tych filmow, ale dzieki bo bede mial co sobie sprawdzić

2

@norbi77
Dobra to teraz czekamy na te 2 dobre filmy.

0

@mekston
juz fakt, że w nazwie jest soccer odbiera tej nagrodzie całą powage.

0

@Czajka90
Moze i moglem, ale mi sie nie chcialo

0

@FcPortoFan1999
Nie lubie jej bardzo. Zirytowala mnie porazka z nimi

0

@Frimpong ogórki dwa. Lalala

0

@FcPortoFan1999
Nie no kibice Arsenalu zastanawiali się czy wolą Sake od prime Messiego albo Timbera nad Alvesem. Zabawne to jest naprawdę.

0

@Eklerek
Ja nie jestem Chelsiokiem. Arsenal> Chelsea. Swoją drogą Arsenal to mój ulubiony klub w Anglii.

0

@Czajka90
Ruszyło czyli mam racje xD
Nie wiem jak można się zastanawiać nad tym czy Saka czy Messi albo w najlepszej XI dać Cola nad Alba czy Salibe nad Pique. Odklejeni Ci kibice, ale tu mialem na myśli tych w Anglii co udzielają tych wypowiedzi pod stadionem

0

Jak widze te uliczne wywiady z kibicami albo jakieś programy z kibicami klubów Premier League to kibice Arsenalu to najgorszy sort kibica bezapelacyjnie

0

@mekston
gdzie tak pisal?

4

@MeMyselfAndI
ty jestes Madryciokiem to

1

@Dzieniu
10 mln brutto na rok i mozna brac

0

Ciekawy post o prawach telewizyjnych na notatniku. W ciagu paru lat szykuje sie taki odjazd, ze jakies kluby pokroju brighton czy Sunderlandu beda mogly sobie pozwolic na takie zakupy jak Real czy PSG

2

Kamil Gala to na bank pasyw

4

Ogladam sobie Dextera 6 sezon i nie ma bardziej irytujacej potaci niz Debra Morgan na zmiane z La Guerta.

4

Aj Pedri, kto nie tęskni?

1

@tbas
duzo troche. Pewnie bedzie chcial tez wysoki kontrakt a nie jest topowym obronca. Jak ma zarabiac wiecej niz powiedzmy 13 mln euro brutto rok to powinnismy odpuscic

0

@APTAPT 5-10 raczej za chlopa z polrocznym kontraktem

1

@Gibbon_FCB
zwykly laczek

1

Oby United w trabe dostalo dzisiaj

0

gniota nas jak kalesony jaja

2

@Kgorecki2500
3 godziny 20 minut ło panie

0

Szczerze to obecnosc tego nalesnika Bellinghama w tej 11 to wieksza kontrowersja jakby dac tam De Jonga

1

@AmigoBlancos
PSG na czysto

0

@AmigoBlancos
Calkiem powaznie. Nie powiesz, ze Miejsce Bellinghama a brak Raphinhi wyglada jak zart. W samym Realu byly lepsze opcje za niego.
Dodatkowo 3 miejsce zolwia w top 3 to tez jakas paranoja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?