mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Codziennie jestem wdzieczny, ze ktos taki jak Vinicius nie gra dla mojego klubu xd
3
Nie pamietam takiej sytuacji jaka ma Mo Salah w Liverpoolu. Jak mozna sie w taki sposb wypowiadac o klubie, ktorego jestes legenda bo 3 mecze przesiedziales na lawce bo grasz grube łajno. Opchnac go za jakies drobniaki tam do swoich zimą i elo.
5
@Fantastyczny Chłopiec
oby nie, ale życze zeby się pozbierał
0
@Kgorecki2500
Chlop tez pare meczy opuscil i wracal pare do formy
1
@Eklerek
z tymi Wolves to Fermin by wygladal jak KDB prime
0
@Derean
Maja 2 punkty w tym sezonie
0
@Encore
Co do 1 sie nie zgodze a co do drugiego sie zgodze
2
Czy mozliwe jest to ze David Neres gra taki napruty buchem?
0
@Cule1019
Stary nie gadaj glupot. Na jajez tam braki, ale to jeden z najlepszych pilkarzy na świecie. Ja bym mu zarzucil ze slabo presuje
2
@masik86
Martin nabrał pewnosci siebie i duzo sie nauczyl. Rok temu sie potykal i byl niepewny. Tu widac, ze sie poprawil plus mental lepszy
0
@BorzyKrzys
O co chodzi?
0
@Fog_W_1899
Napisales, ze mogl uwazac. To napisalem ze nie mogl
9
@Fog_W_1899
Nie. Nikt nie jest ponad klub.
1
Salah za takie gadanie do mediów to jest takim leszczem. Liverpool powinien odpalic go juz zimą
1
@PatrykBarca
Nie wiem. Lubie Salaha bo to dla mnie pilkarz fenomen. Chlop z takiego ogórasa wszedl na top. Szczesny mowi ze tez nie mogl uwierzyc, ze Salah robi takie liczby, bo na treningu nie musial sie wysilac zeby bronic strzaly egipcjanina i ciezej cos bylo wpuscic niz obronic. Do tego te koślawe poruszanie sie i strzaly ciagniete z biodra xd
2
Irytuje mnie takie jechanie po Kounde. Nie znam pilkarza ktory nie miał gorszych okresow w karierze. Ogladam go w Barcelonie widzialem go tez w Sevilli. Wiem jak umie grac i kazdy tez wie jaka etyke pracy ma ten gosc. Olmo potrafil powoli wrocic to i Jules wroci.
1
@reloaded
to zalezy jakie warunki ma firma. Pracownicy maja taniej osoby towarzyszace juz wiecej placa. Firma czasami tez sama finansuje te pakiety w jakims stopniu
2
Jakby Real Legia i United utrzymaly swoj kurs do konca sezonu to bym sie nie obrazil
6
90 minutes at Barbecue is a very long time
2
@VeB 1899
Wydali tyle kasy na transfery latem, juz na bliki za sedziowanie nie stykło
6
Kibice Realu narzekaja na brak czerwa dla Iglesiasa i malo kartek Celty i ogolnie slabe sedziowanie.
Mam takie odczucie jakby zlodziej plakal, ze go okradli.
1
Xabi leków nie wział
2
Jaki piekny wieczor k**wa
0
Jak my z tymi plackami z madrytu dostalismy 2:1?
3
@AmigoBlancos
mi tam nie szkoda Mbappe. Zwykly burak
1
@Czyhrynski
Mysle ze nie prawda to jest
0
@Pedri16Future
Nadal jest druga po Premier League
5
@Fake69
to taki szef, ze mu laga w nogawce przeszkadzala po prostu
8
Mamy 47 goli w lidze Bayern 49, ale wiadomo ze to liga ogórasów. Nastepne jest City z 35 golami. Atak mamy Elitarny, ale ta obrona
0
@Peciak
to tylko jeden mecz, ale szwed wygladal dobrze. Nawet jak nie wychodzilo to probowal