18

Codziennie jestem wdzieczny, ze ktos taki jak Vinicius nie gra dla mojego klubu xd

3

Nie pamietam takiej sytuacji jaka ma Mo Salah w Liverpoolu. Jak mozna sie w taki sposb wypowiadac o klubie, ktorego jestes legenda bo 3 mecze przesiedziales na lawce bo grasz grube łajno. Opchnac go za jakies drobniaki tam do swoich zimą i elo.

5

@Fantastyczny Chłopiec
oby nie, ale życze zeby się pozbierał

0

@Kgorecki2500
Chlop tez pare meczy opuscil i wracal pare do formy

1

@Eklerek
z tymi Wolves to Fermin by wygladal jak KDB prime

0

@Derean
Maja 2 punkty w tym sezonie

0

@Encore
Co do 1 sie nie zgodze a co do drugiego sie zgodze

2

Czy mozliwe jest to ze David Neres gra taki napruty buchem?

0

@Cule1019
Stary nie gadaj glupot. Na jajez tam braki, ale to jeden z najlepszych pilkarzy na świecie. Ja bym mu zarzucil ze slabo presuje

2

@masik86
Martin nabrał pewnosci siebie i duzo sie nauczyl. Rok temu sie potykal i byl niepewny. Tu widac, ze sie poprawil plus mental lepszy

0

@BorzyKrzys
O co chodzi?

0

@Fog_W_1899
Napisales, ze mogl uwazac. To napisalem ze nie mogl

9

@Fog_W_1899
Nie. Nikt nie jest ponad klub.

1

Salah za takie gadanie do mediów to jest takim leszczem. Liverpool powinien odpalic go juz zimą

1

@PatrykBarca
Nie wiem. Lubie Salaha bo to dla mnie pilkarz fenomen. Chlop z takiego ogórasa wszedl na top. Szczesny mowi ze tez nie mogl uwierzyc, ze Salah robi takie liczby, bo na treningu nie musial sie wysilac zeby bronic strzaly egipcjanina i ciezej cos bylo wpuscic niz obronic. Do tego te koślawe poruszanie sie i strzaly ciagniete z biodra xd

2

Irytuje mnie takie jechanie po Kounde. Nie znam pilkarza ktory nie miał gorszych okresow w karierze. Ogladam go w Barcelonie widzialem go tez w Sevilli. Wiem jak umie grac i kazdy tez wie jaka etyke pracy ma ten gosc. Olmo potrafil powoli wrocic to i Jules wroci.

1

@reloaded
to zalezy jakie warunki ma firma. Pracownicy maja taniej osoby towarzyszace juz wiecej placa. Firma czasami tez sama finansuje te pakiety w jakims stopniu

2

Jakby Real Legia i United utrzymaly swoj kurs do konca sezonu to bym sie nie obrazil

6

90 minutes at Barbecue is a very long time

2

@VeB 1899
Wydali tyle kasy na transfery latem, juz na bliki za sedziowanie nie stykło

6

Kibice Realu narzekaja na brak czerwa dla Iglesiasa i malo kartek Celty i ogolnie slabe sedziowanie.
Mam takie odczucie jakby zlodziej plakal, ze go okradli.

1

Xabi leków nie wział

2

Jaki piekny wieczor k**wa

0

Jak my z tymi plackami z madrytu dostalismy 2:1?

3

@AmigoBlancos
mi tam nie szkoda Mbappe. Zwykly burak

1

@Czyhrynski
Mysle ze nie prawda to jest

0

@Pedri16Future
Nadal jest druga po Premier League

5

@Fake69
to taki szef, ze mu laga w nogawce przeszkadzala po prostu

8

Mamy 47 goli w lidze Bayern 49, ale wiadomo ze to liga ogórasów. Nastepne jest City z 35 golami. Atak mamy Elitarny, ale ta obrona

0

@Peciak
to tylko jeden mecz, ale szwed wygladal dobrze. Nawet jak nie wychodzilo to probowal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?