mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
za co ta kartka ...
0
Zbyt prosta piłka jak dla mnie. Najlepsza liga na swiecie? Zdecydowanie nie napewno najbardziej wyrównana. Dlaczego? Bo te zespoły są jednakowo słabe
1
Jak ja już czekam na start Naszej Ligi. Premier League totalnie mnie nie zadowala;/
0
Jedna za dużo ;D
0
Noo, Ale To młoda krew na skrzydłach. Dobrzy zmienić, całkiem fajny sklad się rysuje, który może zamieszać w europie
1
Jeżeli sprzedamy Mine I Gomesa to kogo pozostaje nam sprzedać? Paco I ktoś z dwójki Denis Rafinha.
2
To może kupić z napędem na 4.
0
Trochę odleciales z tymi 30 golami. Ja mówię o definitywny odejściu Luisa za rok, a znalezienie zmiennika tyczyło tego okienka.
0
Komentarz usunięty
0
Podoba mi się okienko w wykonaniu Barcelony jednak liczyłem, ze Barcelona kupi dobrego zmiennik dla Suareza. Z całym szacunkiem dla Urusa, ale jest cieniem samego siebie. Strasznie wolny ,toporny, gubi piłkę, beznadziejny drybling, a nawet zdarza się, że podać dokładnie na 3 metry nie potrafi. Myślę że to już czas na Luisa.
0
Byłem we Włoszech, Chorwacji, Czarnogórze, Francji, Anglii, Hiszpani Ale cieszę się że na dobra sprawę nie muszę ruszać dupy za granicę od jakiegoś czasu.
0
Przepraszam, wypadło mi z głowy.
0
Giżycko również pozdrawia
2
Nie ma piękniejszego miejsca niż mazury latem
0
Netflix Przekonuje mnie bardziej.
0
Jasne, że tak. Ja się cieszę. Super zmiennik za dobra kasę.
0
Czy ja wiem. Nie ufałbym.
3
Wzięło mnie na przemyślenia I zdałem sobie sprawę, że pomimo tego że byłem smutny gdy Puyol, Xavi I Iniesta odchodzili to nie wyobrażam sobie jak Messi zawiesza buty na kołku. Serce boli strasznie jak pomyślę że ma 31 lat.
1
Poszukaj na stronach. Jest dużo przecen teraz.
11
To jest treningowka sprzed 4 sezonów
0
Jasne, ale zastanawiam sie nad jednym. Które jest jednak częściej wybierane przez Ciebie ?
0
Polecacie Netflix albo HBO Go lub inną platforme? Co myślicie, jakie plusy i minusy ? Chciałbym sie zorientować bo chciałbym założyć konto.
0
Mamy tak mocną kadrę. Mamy w końcu bardzo mocnych zmienników I młode utalentowane wilki. Super , oczekiwania są wielkie. Dawno nie było tak mocnej kadry.
0
Fajnie bo Vidal rak jak Paulinho tez strzela kilka goli w sezonie. Gość, w jakiejś końcówce ważnego meczu, gdy trzeba gonić wynik lub gdy trzeba zrobić remontade pasuje jak nikt. Walczak z charakterem. Za taki hajs . Bombaa
0
Czy ja wiem czy Pogba nie do wyciągnięcia. Nie jest niezastąpiony dla United. Do tego widać, że nie leży mu ich styl
1
Pomimo 32 lat to jasne. Gość jest kozaaaaakiem
0
Chodzi o to, że napewno nie jest 1 wyborem, a alternatywą. Do tego jest wiekowy. Jestem pewien, że Vidal by sporo wniósł, ale też jednak wolałbym kogoś młodszego .
5
Wolał połamańca Carvałaka który grał piach.
0
Mówisz o Kompanym?
0
Tam strona jest pokroju tych z 2003 roku