0

Właśnie do tego zmierzam. Mbappe to trochę jezdziec bez glowy, a czolowi pilkarze potrafia stworzyc zagrozenie po niekonwencjonalnym zagraniu czy to podaniu .

0

Techniko człowiek sie uczy za małolata. Wedlug mnie ma teraz najlepszy okres w życiu i tyle.

1

Brakuje mu troszke techniki. Wolałvym zeby Neymar wrocil niz zeby on u nas grał. Przeciez on w grze kombinacyjnej bby sie pogubił po rozpoczęciu gry ze środka. Chodzi mi o to ze to nie jest pilkarz ktory zrobi cos takiego jak Messi ze zalozy siate gosciowi i zagra ladna pilke albo Neymar , ze sombrero nad gosciem i brama. Nie przekonuje mnie on totalnie. Grał na mundialu we Francji ktora grała z kontry, a jego klub gra w lidze ogórków

0

Musi to być napastnik z Włoch?

7

Ogladalem gre Mbappe od jakiegos czasu i troche dziwie sie , ze ludzie tak pieją z zachwytu nad nim. On oprocz szybkosc nie ma zbyt wielu atutow. Niektorzy mowia ze to nowy Henry ale błagam. Henry mial ulozona noge, krecil rogale miał wizje gry umiał uderzyć z rzutu wolnego i niezle rozgrywał. Mbappe gra za to strasznie szarpaną piłkę i to nie jest zawodnik ktory sprzed pola uderzy wewniakiem po długim, zagra pilke jak wczoraj suarez, wrzuci czy poda z fałsza czy znajdzie luke miedzy dwóch. Szybkość i tylko szybkość.

1

Podobała mi sie gra naszych jednak szkoda ze nie zszedł Rakitic tylko arthur i , ze nie wszedł Malcom

0

Na to wygląda.

0

XD

2

Sama ranga spotkania jest emocjonujaca. Rozumiem twoje nieszczescie , ale nasz wygrany mecz z wieloma bramkami Ci to wynagrodzi.

7

MATS powinien zmienic nazwisko na Marc Andre saves forever

0

Munir Szugar Dadi gola sieknie teraz

0

Szkoda, bo gość ma potencnał. Nie potrafie tego zrozumieć, że nie gra.

0

Ale kozak ziomek. Prawie jak w Galctic football

0

Ludzie starszej daty to czesto konserwy. Tomaszewskiego nie mozna brac na powaznie.

0

Chetnie bym Ci pomogl, ale nie mam pojecia. Wpisz moze po angielsku w google i znajdziesz.

0

Poprawiam.

0

Ja bym chyba wolał Asusa

0

Z jednej strony dobrze dla Langleta ze Umtiti doznał kontuzji. Gra calkiem niezle i widac ze ma spory potencjał. Fajnie jakby to on i Umtiti tworzyli pare stoperow. Do tego ten de Liegt. Pique przy takiej formie moze miec spore zmartwienie. Coraz lepiej yo wygląda.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Iniesta przereklamowany? Zejdz na ziemie. Widze twoj nick i nie dziwie ze bronisz Benzemy, ale trzeba byc slepym zeby nie widziec jakim jest miernym topornym klocem bez dryblingu i wykonczenia. Nigdy nie byl i nie bedzie w czolowce zawodnikow, a Don Andres to prawdziwa legenda i Benzema nie dorownalby mu nawet jakby mu zostalo 20 lat grania.

0

Benzema to najslabszy napastnik w topowym klubie w ostatnich 10 latach. Jest od niego 15 lepszych napastników oraz jak ro nazwales innych graczy ofensywnych.

6

No co ty. Jego rekord zyciowy to około 30 goli w sezonie , suareza 59. Benzema nigdy nie byl blisko poziomu Suareza.

6

Benzema? XDDDD. To Dobry gość.

0

Sam fakt, ze nie widac u niego bledow wynikających ze zmeczenia. Po Rakiecie to widac. Gra sporo gorzej i mam nadzieje ze da mu odpoczac bo dopiero poczatek pazdziernika, a on juz ledwo zipie.

0

No moze i niższy, ale nie mozemy sie spodziewac, ze zbijemy Valencie na jej terenie od tak.

0

No nie, ale nie gramy tez tragicznie. U niektorych widsc zmeczenie. Posadzilbym Rakiticia dał wiecej szans Arthurowi i Langletowi. Chcialbym zobaczyc wreszcie pomoc Cou Arthur i Busquets.

0

Mysle, ze nasze chlopaki skupiaja sie na szybkim wyjściu z grupy ligi mistrzów. Mysle ze zaraz po tym wroca do optymalnej dyspozycji i beda kosic, ale warto wspomnieć, ze Valencia u siebie to nie jest łatwy przeciwnik.

1

Ataf, sklepkoszykarza, basketo, zalando , outletstore, eobuwie, nike, adidas, vitkac, aboutyou

0

W dalszym ciagu nie wpadam w ekstaze. Chodzi mi o to ze nasz slabszy okres trwał tydzien. To zaden kryzys

0

No ma właśnie , ale latwiej mu sie chyba te kolka robi. Wydaje mi sie tez ze on tak śmiesznie podaje i wlasnie dziwnie mi sie go ogląda, bo wyglada jak 21 letni Sebuś ktory gral pol zycia na betonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?