0

Unsolved Kozaczek. Kulisy zabójstwa 2pac I notoriusa BIG

1

Liczę, że Roberto usiądzie na ławce.

2

Popieram Cię całkowicie.

4

Czekamy 2 lata trochę długo.

0

To znaczy dzisiejszej nocy

0

Interwały nocne do kibelka

0

Jak mam to haftuje niestety

0

Ale ja nie pisalem ze mam helikopter

1

Taki helikopter jest najgorszy jak się kręci w bani I idzie się spać i kładzie sie reke na podłogę i wtedy podłoga się kręci. Jak zyć

5

Życiowka XD. Gratki

0

Żeby nikt na ośce nie podskoczył.

0

Ja ogolnie zawsze bylem szczupły O to chodzi, jak gram w piłeczki to stawy siadają.

0

W sumie racja. Ale te 8 dych to mało jakoś

0

Ważę grubo powyżej setki ,a wazylem 90

0

Przy 197 cm wzrostu jaka waga byłaby optymalna? Wydaje mi się że ulałem się jak świnią bo poltora roku temu wazylem 1/4 mniej

0

I pisze komentarzu typu że Juve to zespół na miarę Barcelony, ta sam spółka ekonomiczna I piłkarska bo mają Cristiano.

0

Ostro, dzięki wielkie. Też liczę na finał, ale zobaczymy jak to będzie.

0

Nostradamus, a pierwsi ludzie na księżycu to nie fejk?

0

Zidane tez Ale takie życie.

0

O kurde rzeczywiście. Młody Nas

5

Jest bardzo dobry.

0

Heheheehehehe takie życie.

0

No Pezinho był kotem. Ale no cóż, takie życie.

1

Nic z tego klepania nie mieli. Wrzuta na przypał I gol. Normalka

1

Tak Gabi Jesus by pasował do nas.

0

Ładny gol Rafinhi? Jakie zmiany oprócz niego zostały przeprowadzone.?

0

W takiej roli widziałbym Inieste. Każdy go szanuje, ludzie wiedzą co zdobył, znają jego magie. Iniesta nie mówiąc slowa byłby w stanie przekonać cracków do przyjścia.

5

wygrana w finale LM gówno wart? Już wiem w takim razie dlaczego odpadamy w 1/4 ...

0

to nie śmieszne ;)

0

Stanowski to idiota

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?