mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Marcelo ma lepszy drybbling, strzał I dośrodkowanie górą od alby. Jednakże w defensywie gra Marcelo nie istnieje, a jest obrońcą. Jest też dużo wolniejszy od Hiszpana I nie wybiega tak za plecy obrońców. Do nas by nie pasował, ale obaj są na podobnym poziomie.
0
Nie napisałem nic o murowanym faworycie. Chodziło mi o to, że można nawzajem stawiać te ekipy wyżej.
2
https://m.facebook.com/groups/bydgoszczanie/permalink/2223575791019762/
Ale Sebek xD
0
A stawianie Barcy przed Juve jest zrozumiałe? Jasne , że jest. Przyznam, że masz jednak sporo racji.
0
Niby tak, ale trzeba to jakoś pogodzić. Jeden mecz. Wiadomo ktokolwiek by nie grał z Barceloną u siebie to będzie wielkie wydarzenie dla klubu. Rozumiem kibiców Girony, ale ciężko to wszystko pogodzić
14
Messi i Ronaldinho :)
0
Piszcie co chcecie, ale ja uważam, że fajnie by było jakby Barcelona ten jeden mecz zagrała w USA. Fajna promocja, może i nowi inwestorzy, pieniądze. Kibice w USA mieliby możliwość obejrzenia meczu w przystępnej dla nich godzinie, a do tego by doszli nowi Cules.
3
Widzę I co z tego. Mamy teraz szeroką kadre, a wcześniej tego brakowało.
4
Co to za pytanie xD
1
Trochę czytałem. Dla mnie sporty w których ekstremalnie naraża się życie nie są godne uwagi. Potem płacz, że gość co się wbijał przy złych warunkach na górę zostawił swoje dzieci.
1
Widziałem karty zawodników ekstraklasy. Szok, że niektórzy mają tyle gwiazdek gorszej nogi I skilsów, jak są zeronożni.
2
Myślę, że po prostu żartował. Luźne portki
1
Juventus rok temu pokazał z Barceloną co znaczą, odpadli na tym samym etapie I sfrajerzyli się tak jak i my.
0
Mam dzisiaj poprawe z tego I chyba idę na piwo...
1
Nawiązując do wywiadu Del Piero ciekawe czym się kierował przy wskazywania faworytów skoro postawił Juve, PSG I City przed nami albo chociażby przed finalistą Liverpoolem, który się wzmocnił oraz Półfinaliście Bayernowi.
0
Co za głupota. Stawiać PSG, City I Juve przed nami albo chociażby Liverpool za tymi drużynami. Real jest jednym z faworytów A razem z nimi my Juve I Liverpool. Nic wiecej nic mniej.
6
To ten ból. Też tak mam, gdy czytam "weteran" "doświadczony zawodnik" "31 latek ". Jest to trudne, ale cieszę się każda chwilą.
1
Porównujesz Fabregasa do Messiego. Przecież notorycznie jeden to Ryszard Kalisz A drugi Usain Bolt.
8
No co ty. Żartujesz
0
Messi to zawodnik najlepszy w historii Barcelony jak i ligi hiszpańskiej. Ciężko się nie zgodzić że słowami Ronaldinho. Mnie już serce boli gdy pomyślę o zakończeniu kariery.
0
Wygrywała w latach 2008-11 grała football totalny, gdzie nikt nie mógł im dorównać. Real ma jedną ważną umiejętność, gra słabo ale wygrywa. Co do zmian w kadrze. Zobaczymy jak Real poradzi sobie bez gościa który strzelał gole w 3 finałach I bił wszelkie rekordy w LM.
0
Odszedł James Kova Cris, nie mają mocnej ławki bo niektórzy są pod formą. Wcześniejsze 2 finały wygrali psim swędem, a bez Crisa przy takiej mizeria nie widzę tego
0
Z Asensio przesadziłem bo w sumie Silva I Iniesta są starzy. Jednak Nacho? Skoro już tak stawia na młodych to mógł powołać kogoś za niego, bo jest mega przeciętny.
2
Powołanie dla Caballosa Asensio I Nacho to jak niesmaczny żart.
1
Dużo osób faworyzuje słabszych.
0
Z taką kadrą to sie nie dziwie, że trzyma kciuki za Real. Zdobycie jakiegokolwiek pucharu to będzie mega osiągnięcie.
0
8 liga mistrzów
1
Może i grupa trudna, ale ja się zajebiscie cieszę, że będą tak fajne mecze w naszej grupie oraz w grupiach : A, C , H. Festiwal footballu. Bomba
0
Unsolved Kozaczek. Kulisy zabójstwa 2pac I notoriusa BIG
1
Liczę, że Roberto usiądzie na ławce.