mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tam strona jest pokroju tych z 2003 roku
0
Brzmi jak strona typu dopestore
0
Wystarczy, że zapytasz ludzi z ulicy, kibiców różnych drużyn. Barcelona to zespół z topu A nie klub wprowadzający ogórki pokroju Mandzukicia czy Higuaina do pierwszej jedenastki.
0
Nie wygra Dembele, ale no Matuidi lepszy od Busiego? W żadnym wypadku jest sporo gorszy, Pjanic tez jest gorszy od Cou, jeszcze ten Sandro z Alba. Reszta jak najbardziej , za to na niektórych pozycjach nie przesadzałbym w drugą stronę. (Że gracze Juve są gorsi, albo Dużo gorsi)
1
Jesteś mocno zaślepiony. Powaznie nie zmniejszając Juventusowi bo uważam ich za zespół z najwyższej półki, to Barcelona ma dużo mocniejsza kadrę.
1
Jak dla Ciebie Matuidi remis z Busquetsem to nie ma O czym dyskutować, do tego cou I Pjanic. Też beka. Sandro alba remis beka, pique /benatia bekaaa. Rozwalił mnie nieznaczne wskazanie rakitica względem cana. Ja rozumiem wspierać klub, ale warto otworzyć oczy.
1
Mocniejsza liga, projekt sportowy. Myślę że gra z Messim bardziej by co przekonała do przejścia, jedna jest ona nam zbędny. Nie widzę Pjanicia w naszych szeregach.
1
Nie, strzelał tez tak z Atleti I w pucharze gampera z Santosem O ile pamiętam.
4
Semedo jest bardzo dobry. Podoba mi się dużo bardziej niż Roberto. Brak mu ogrania. Dynamiczny dobry technicznie.
6
Kurczę 100 baniek w życiu. Po co nam taki drogi rezerwowy.
2
Jakbyś śledził nasze ruchy na rynku to albo multum kasy na grajkow wydajemy z czołówki albo wynalazki bądź niewypały. Nie dziw się więc że każdy się cieszy że kupiliśmy utalentowanych graczy za dobra cenę.
0
No bo ludzie się cieszą proste. Ja ich uważam za fajne wzmocnienia. Mają sporo do pokazania jeszcze, ale wydaje się że mają zaplecze by coś tam wnieść. Fakt faktem są to też młodzi zawodnicy.
0
Co ma być? Walka !
4
Bawi mnie jak ludzie piszą, że to zemsta na Romie. Byli lepsi I też chcieli wygrać. Odegrać to się można sportowo, na boisku
0
Prawej, jest lewonożny
0
Cancelo Peron świetni grajkowie XD. Juventusu nie stać na takiego transfery. Dybala rozwina się e Juve Higuain zadna gwiazdą nigdy nie był. Do czasu Cristiano tam nie bylo żadnej gwiazdy. Do tego taki Mandzukic to w Barcelonie nawet murawy treningowej by nie powachal. Macie solidnych piłkarzy to napewno. Ronaldo wielka marka? Jasne, ale jeżeli porównujesz pilkarza u schyłku kariery gdzie zostało mu 2 może 3 lata grania z 20 letnim czy nawet 26 letnim piłkarzem to coś jest z Tobą nie tak.
0
Jakbyś się chociaż trochę interesował I otworzył oczy to byś to dostrzegł. Gratuluję zakupu Cristiano najlepsze lata ma przed sobą. Wcześniej e życiu by do was nie dołączył. Kolejna kwestia to 100 się zastanawialiście czy znajdziecie fundusze. My coutinho Dembele Suareza wprowadziliśmy lekka ręka. Nie umniejszam nic , ale taka jest prawda.
0
Możliwości finansowe i statystyki nie kłamią. United My I Real to 3 największe machiny finansowe. Najwięcej fanów I osiągnięć. Bez urazy Ale Juventus to nie ten Level.
41
Znając Inter oferta opiewałaby na 3 małe hot dogi z żabki, 2 paczki Laysów I opakowanie gum kulek.
0
Czy ja wiem. Według mnie dwa I oba w Hiszpanii.
0
Co za bzdury. Chicago jest dobry Ale zaraz kontuzja. O rabiota walczymy. To był zupełnie niezależny transfer
4
Może grać za Dembele. Jeżeli będzie lepszy to czemu nie. Poza tym Barcelona to Olimp sportowy nie oszukujmy się.
0
A no cóż oni mają na ławce? Asensio gwiazdy 1 sezonu? Śmieszny Vazquez? Isco jest solidny. Odszedł James Danilo. Tam już nie ma dobrej ławki mamy dużo mocniejsza I zbalansowaną kadrę.
0
W Realu już od jakiegoś czasu ławka jest mizerna.
0
Jacy piłkarze obecnie zajmują miejsca spoza Unii? Cou, Arthur I Mina tak? Jeżeli tak to odejście Miny jest nieuniknione
0
Willian byłby fajnym zawodnikiem na zmiane. Jeszcze jakiś napastnik plus Lewy Obrońca i naprawde byśmy mieli bardzo mocną ławke.
0
Nie no Kurtuła miał dobry mundial ale MATS jest lepszy. Oblak też jest dobry, ale też nie jest lepszy od Ter Stegena. Nr 1 to De Gea bez dyskusji. Wracając do Oblaka, to on i Alisson maja podobny styl bronienia. Wydają sie tacy torporni. Ich siła polega na dobrym ustawianiu się, a nie wyjmowania nieprawdopodobnie ciężki strzałów z bliskiej odległośći czy też poleganie na refleksie.
14
Bez Busquetsa nie jest możliwe funkcjonowanie lini pomocy.
0
Beka Z ludzi co piszą, że jest slaby. Nie przeszedł sezonu przygotowawczego. Do tego miał kontuzję, A ludzie myślą, że jak jest zdrowy to znaczy, że jest w formie.
0
A grał sporo sporo sporo gorzej od naszego Leosia