0

Moim zdaniem mamy lepiej obsadzoną każda formacje szczególnie napad I bramkę. Może poza pomocą.

0

Bale o ile jest w formie I Asensio to tyle. W lidze pokazali jak ich poziom gry nie spadał. To nie jest już Real z mocna lawka. Zwykły farmazon.

41

Piłka nożna jest tak cudacznym sportem. Nadal nie mogę się nadziwić, że my z mocniejsza kadra niż Real I najlepszym na świecie w drużynie odpadamy w ćwierćfinale A oni psim swędem wygrywają finał.
Nie mam pojęcia jak już 3 rok z rzędu po tylu kontrowersjach błędach przeciwników I słabej grze Real nadal zdobywa to trofeum. Wszystko im sprzyja. Gwizdy, powietrze, deszcz, trawa, nawet przeciwnicy hah. Imponujące.

0

Co to z strona?

0

Mam wielką nadzieję, że dostanie taki oklep, że odechce mu się grać w koszykówkę.

4

Czy ja wiem. W finałach Ronaldo nie był nigdy głównym architektem.

1

to wiem ale dlaczego, to jest niezrozumiałe. jakieś pachołki jadą a on nie...

0

Czemu nie jedzie Semedo ?

0

Co ty gadasz. Po 1 sezonie oceniasz trenera. Gratulacje.

0

To nie do ciebie miało być haha

4

Nasze 2 tryplety. A sekstet?

0

Się dziwisz? Fajnego macie kapitana tak w sumie.

2

Życzę powodzenia w ogładaniu finału. Jednakże mam nadzieję, że dostaniecie oklep.

0

Porażenie mózgowe miał chyba gdy nie wybrał Roberto

2

Andres Iniesta w innej koszulce to jak Spiderman w produkcjach DC

1

Niech Cię nie zawiedzie dobry aparat w huaweiu choć w Samsungu jest lepszy podczas dnia. Samsung lepszym telefonem.

0

S8 za 2k albo za te 3.5 to s9

0

Btw. Ma ktoś jakieś zdjęcie Andresa siedzącego późnym wieczorem na środku stadionu oraz zdjęcie z fety mistrzowskiej. Będę wdzięczny.

0

Był ktoś na Juvenaliach w Olsztynie? Jeżeli tak, to jak wam się podobało?

1

A jaki jest ideał kobiety?

1

Na stadionie są dorośli ludzie. Griezmann jeszcze nie oświadczył, że zostaje ani odchodzi, A oni jak małe dzieci. Dziecinada

1

XDD. Mina jaki śmieszny jest. Wygląda podobnie jak ja kiedy ganiałem za 12letnimi gówniakami kiedy porysowali mi auto.

3

Ryszard Suarez Kalisz.

22

Suarez porusza się z lekkością Titanica.

0

Panowie jest ktoś na Juvenaliach w Olsztynie?

0

Ludzie nie da się zmieścić tylu ofensywnych graczy na boisku. Jak odejdzie Luis to zrobi mu miejsce. On nie będzie siedzial ani Suagryz.

2

A tu Cyk za rok turniej I zagramy z drużyną Andresa. A on zakłada koszulke Barcy xD

0

Gdzie kupie koszulke Iniesty że znakiem nieskończoności.

0

Jestem wkur*iony dobranoc.

2

Gra jak z paraliżem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?