mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moim zdaniem mamy lepiej obsadzoną każda formacje szczególnie napad I bramkę. Może poza pomocą.
0
Bale o ile jest w formie I Asensio to tyle. W lidze pokazali jak ich poziom gry nie spadał. To nie jest już Real z mocna lawka. Zwykły farmazon.
41
Piłka nożna jest tak cudacznym sportem. Nadal nie mogę się nadziwić, że my z mocniejsza kadra niż Real I najlepszym na świecie w drużynie odpadamy w ćwierćfinale A oni psim swędem wygrywają finał.
Nie mam pojęcia jak już 3 rok z rzędu po tylu kontrowersjach błędach przeciwników I słabej grze Real nadal zdobywa to trofeum. Wszystko im sprzyja. Gwizdy, powietrze, deszcz, trawa, nawet przeciwnicy hah. Imponujące.
0
Co to z strona?
0
Mam wielką nadzieję, że dostanie taki oklep, że odechce mu się grać w koszykówkę.
4
Czy ja wiem. W finałach Ronaldo nie był nigdy głównym architektem.
1
to wiem ale dlaczego, to jest niezrozumiałe. jakieś pachołki jadą a on nie...
0
Czemu nie jedzie Semedo ?
0
Co ty gadasz. Po 1 sezonie oceniasz trenera. Gratulacje.
0
To nie do ciebie miało być haha
4
Nasze 2 tryplety. A sekstet?
0
Się dziwisz? Fajnego macie kapitana tak w sumie.
2
Życzę powodzenia w ogładaniu finału. Jednakże mam nadzieję, że dostaniecie oklep.
0
Porażenie mózgowe miał chyba gdy nie wybrał Roberto
2
Andres Iniesta w innej koszulce to jak Spiderman w produkcjach DC
1
Niech Cię nie zawiedzie dobry aparat w huaweiu choć w Samsungu jest lepszy podczas dnia. Samsung lepszym telefonem.
0
S8 za 2k albo za te 3.5 to s9
0
Btw. Ma ktoś jakieś zdjęcie Andresa siedzącego późnym wieczorem na środku stadionu oraz zdjęcie z fety mistrzowskiej. Będę wdzięczny.
0
Był ktoś na Juvenaliach w Olsztynie? Jeżeli tak, to jak wam się podobało?
1
A jaki jest ideał kobiety?
1
Na stadionie są dorośli ludzie. Griezmann jeszcze nie oświadczył, że zostaje ani odchodzi, A oni jak małe dzieci. Dziecinada
1
XDD. Mina jaki śmieszny jest. Wygląda podobnie jak ja kiedy ganiałem za 12letnimi gówniakami kiedy porysowali mi auto.
3
Ryszard Suarez Kalisz.
22
Suarez porusza się z lekkością Titanica.
0
Panowie jest ktoś na Juvenaliach w Olsztynie?
0
Ludzie nie da się zmieścić tylu ofensywnych graczy na boisku. Jak odejdzie Luis to zrobi mu miejsce. On nie będzie siedzial ani Suagryz.
2
A tu Cyk za rok turniej I zagramy z drużyną Andresa. A on zakłada koszulke Barcy xD
0
Gdzie kupie koszulke Iniesty że znakiem nieskończoności.
0
Jestem wkur*iony dobranoc.
2
Gra jak z paraliżem.