mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Właśnie wleciała we mnie sarna z silnym ciałem na P . Zderzaka nie ma reflektor pęknięty , poduchę wywaliło , przeciwmgielne tez gdzies wyleciało . Coś cieknie i nie mogę wylaczyc awaryjnych pozdro i dobranoc
4
@Dr_Cabasisi
Pewnie ze wina Bartka,
jakos taki Real suchą stopą przeszedł,
nietrafione inwestycje i sciaganie pilkarzy którzy nawet nie chcieli u nas grac. Trzeba umieć zarządzać klubem i go ubezpieczać. Bo czołowe kluby przeszły panedemie w miare bez szwanku oprócz nas oczywiście.
1
@kaczucha1899
za niego christiansen a pozniej Kounde juz tak w 2/3 kolejce
2
@Marcelinho99
to już swoją drogą, ale wytyczne La Ligi są turboidiotyczne
0
@ini_barca sorry byku nie możesz
9
@messi564
Nie szkoda,
Chłop jest wychowankiem przeszedł każdy stopień Juniorski a odchodzi do Realu. Nie ważne, że nie bezpośrednio od nas ale wciąż mega słabe. nie życze powodzenia pozdro
1
@Kidd
chłop odemnie z miejscowości
0
@El Madridista.
ja nadal uwazam, że REal powinien sprowadzic napastnika typu nawet Giroud i jakiegoś skrzydłowego właśnie typu Di Maria, żeby mieć głębie. To sie źle skonczy, jestem przekonany. Mega debilnie , mówiąć szczerze to jestem w szoku, że można tak źle zarządzać kadrą jak Kaszalot
0
@Gall
zobaczymy, bo są zgrani. Pojedynczych piłkarzy nie maja lepszych na bank
0
ale te Limity w La Lidze są z dupy, w Anglii czy Francji dawno byśmy mieli zarejestrowanych piłkarzy.
0
Turbo beka,
typa otwarcie nie chcą robią mu takie rzeczy, a on chce zostać. Do tego ma zarabiać 22 mln netto. ja bym wyciągną caly arsenał i zmusił go do odejścia tak czy siak. Trybuny Kamieniołomy cokolwiek. Ktoś przyklepał idiotyczny kontakt. Chłop 5 mln netto wart jest max, maaaax
0
@El Madridista.
4 zawodników na 3 pozycje to cienko
0
@okiemtypera_lucaxx95
Ciekawy a gdzie taki kurs ?
0
@Cvzx Nie lubie Marvela zupelnie Stranger Things to jedyny serial tego typu który oglądam powaznie. Tak to BB The Suits itp
Peaky Blinders wolne straszne jest
0
@Yoshi94 ANsu ma 14 baniek ?
5 mln to max co moze dostac tym bardziej ze będzie rezerwowym
0
@DaPidejpi
Rozśmieszył mnie ten komenatarz XDD. No wiadomo prawdziwy sigma. Pali szluga za szlugiem i pije wude bez popity.
@Vandal No tak wiadomo. Tylko ja mam seriali których nie lubie, ale wiem co ludzie mogą w nich widzieć, a tu kompletnie nie mam pojęćia. Nic ciekawego.
@Bobo25 może nie jest tak dopracowany i nahajpowany jak stranger things. Inny level moim zdaniem produkcji
0
@MesQueUnClub_87
z rankigiem masz racje, ale poza tym to nie ten level co BB
1
Stranger things mistrzostwo świata ten 4 sezon. Nie dziwie sie, że ten serial jest tak nahajpowany bo jest genialny.
Za to obejrzałem też Peaky Blinders, a skłonił mnie do tego nowy sezon, więc pomyślałem, że zacznę swoją przygodę z tym serialem. No nic żałuje straconego czasu. Bardzo przeciętny ten serial jak na to co mówią tutaj o nim ludzie , tak samo z prison break oprócz pierwszych 2 czy 3 sezonów.
0
@zurek1207
no własnie na tej stronie widziałem wiele zachwytów.
Jednakże serial odbił się bez echa i ma dużo gorsze opinie przez krytyków i jestem w stanie to zrozumieć. Jednakże tak jak powiedziałem jest dobry ale to nie poziom BB. 2 półki niżej ale wciąż dobry.
1
@Yoshi94 Chodzi o to, że to ostatni ludzie na wysokich nieproporcjonalnych do ich umiejetnosci kontraktach. Teraz wygląda to fresh xD. A nie ze przychodzi sobie jakis Griezmann i dostaje 30 baniek na sezon
1
@Bykunn
no oczywiście , że tak to logiczne koszty wytworzenia są wyższe niż produkt a tak być nie powinno
2
@Hubsao ]
xDDDDDDDDDD
0
@MesQueUnClub_87
Breaking Bad mistrzostwo to było,
Better call saul to już nie taki poziom ale serial jest ok
3
@doc ja juz sie nie moge doczekać aż tych wszystkich lamusów sie pozbędziemy typu De Jong Pjanic Braithwaite Umtiti Lenglet. Trzeba przewietrzyć szatnie i ten nowy komin płacowy wygląda zdecydowanie lepiej. Jeszcze jakby Alba i Busquets sie dostosowali to miód
2
@MeMyselfAndI
Środek obrony mój Panie, lewa obrona lepiej obsadzona. Pomocy wcale nie mamy gorszej napad rzecz jasna sporo lepszy. Oprócz tego mamy zmienników, gdzie w środku sezonu są MŚ. Sami zobaczycie zresztą
0
@daniel32778 Carlo Ancelotti to trener przypadku mam wrażenie. Poważnie, zmiany tak późne. Ja mam wrażenie, że jego reakcja na wygraną to. O kurde wygraliśmy. Wiadomo, że trener przypadku to nie jest bo wygrał bardzo wiele i to z różnymi zespołami.
@El Madridista. Nie chodzi mi o słaba forme. Nie widzi mi sie poprostu, ze dziadek Benzema pyknie sobie 80 meczyków w sezonie, nikt nie da rady tyle grać
0
Izi z tym realem pojedziemy, z tymi gwiazdorami , nie martwcie się kumple
1
@AmigoBlancos
To napastnik skoro jest rozliczany z goli to Lewandowski był lepszy . Vinicius i Modric równie wielce a przede wszystkim moim zdaniem Courtois był konstruktorem Ligi mistrzów . Benz był dobry w tym sezonie moim zdaniem tez powinien wygrac złota piłkę . Poza tym KDB miał tez nieziemski jak na pomocnika sezon .
1
@daniel32778
Nasza kadra rok temu ? Bardzo słaba . Żelazny pierwszy skład simeone . Rzeczywiście Caro jest mega elastyczny . Raz na 10 meczy zaskoczy jakimś Valverde za Kroosa
15
@norbi77
Zmielimy ich w tym sezonie , gdzie ich kadra a gdzie nasza