mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Króciuteńko z typkiem
0
@KrwawiaceoczyVEB
O jakiego gracza konkretnie chodzi ?
0
Ale on nie musi pokazywać, ze jest lepszy. On jest lepszy. Simple as that
0
@Encore
Umtiti to chyba po udarze
10
@DonMatteo901
Przecież to bullshit,
Słomki do soczków maja ostra końcówkę z jednej strony przecież
4
@Emhyr
Japonia - Gavinoda
2
@Luciano99 Dokładnie ja np nie jestem i bym sie przelizał hehehe
0
@Luciano99
ta?
ja se wszedłem randomowo i sie izi wydawało to napisałem, ale też przez myśl przeleciał mi Grzesiu Rasiak
0
@Herato
Dostane jakiegoś Kustosza Malinowego za to ?
2
@DonMatteo901
Zajebiste by to było xD.
Niestety męskie środowisko piłkarskie jest nietolerancyjne
3
@Herato
Brzmi jak Pirlo
10
@AmigoBlancos
A kto ?
0
@Zieliniak
Ja tez bylem zachwycony, ale dla wielu to tez jest nudne.
2
@Zieliniak
Nigdy nie rozumiałem fenomenu tego serialu. Bez szału
0
@_KrAtOs_
miałem na myśli tego ziomka z brodą za nim
3
@Lionel_Messi10 Gavi z ogórkiem
0
Komentarz usunięty
0
@Fan2005
Oczywiste jest fakt, że Dembele to półka niżej niż Donatello.
Nie napisałem, że mało ma do zaoferowania. Pace to najbardziej użyteczna umiejetność jaką posiada. Poza tym zobaczymy jak sie sprawdzic w klubie z wieksza presja. Wielu tak dobrych jak on i to w ostatnich latach nie dawało sobie rady. Hazard czy u nas Cou i Griezmann
0
@Fan2005
xDDDDD
2005 to rocznik urodzenia jak mniemam
0
@P33ck
Drybling ma ok, techniką właśnie Mbappus nie grzeszy. łatwośc w dochodzeniu do sytuacji bramkowych i wykończenie to rzeczywiśćie są jego atuty. Co do dobrych podań to chyba mamy różne pojęcie o tym .
Napewno piłkarz bardzo dobry, ale no szybkość głównie robi z niego topowego grajka
0
@Kwasiak98 A i chciałbym dodać, żę raczej jednowymiarowy Skrzydło od biedy szpica.
0
@Kwasiak98 Drybling ? Głowa gra ok, fizycznie jest mocny i asyst ma dużo ale nie rozgrywa tylko wyklada na pusta . Wszystkie te cechy bazują na jego dynamice oprócz gry głową
0
Komentarz usunięty
0
@P33ck
Żółw ma generalnie bardzo mało atutów oprócz szybkości
0
@JohnA
i nawet dwa z City :D
1
@Fan2005
Moim zdaniem jednak brak mu takich umiejetności jak Dembele. Napewno ma lepszy rytm pracy ale nie jest crackiem niestety
2
Szkoda jakby Dembele odszedł. Chyba dużo lepiej sie prowadzi bo od listopada kontuzji nie łapał grał bardzo sporo. Typ jest mega gamechangerem. 20 meczy 13 asyst w lidze. Jak mu sie chce to łyka spokojnie Viniciusów czy innych Rodrygów .
Jak gra tak jak gra to czołówka zdecydowanie
8
Między Gavim a Żukiem jest mniejsza różnica wieku niż Gavim a Puigiem
2
@FC1899Barca
Robi wrażenieee
1
Szacun kurde dla Realu. Tyle co mi rozrywki w tym sezonie LM dostarczyli. Piekne 3 dwumecze mecze. Piękna historia dla nich. Teraz wygrać LM i wygrali z najlepszymi.