mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kryhaa
No, ale taka jest. Ma inne atuty, ale nie jest to drybling
0
@PakietShakhtar
Właśnie widzisz nie zrozumiałeś. To jest pdoobny typ napastnika. Mnie to już irytuje, że wy nie czytacie ze zrozumieniem. TO PODOBNY TYP NAPASTNIKA, tylko jest piekielnie szybki co jest fenomenem. Prawdą jest za to, że ma super technike użytkową, ale ogólnie technicznie jest słaby. Co do Salaha to dla mnie fenomen. Gość tak pokracznie sie porusza oprócz tego ma tak słaby strzał ciągnięty z biodra a strzela tyle bramek. To naprawde kozak, wyrobił się bardzo
0
@PakietShakhtar
Nie chodzi o suft. Predyspozycje technicznie albo sie ma albo nie. Napewno Erling bedzie się rozwijał. Erling to fenomen bo to striker typu Gomez czy Mandzu ale opróćz tego jest piekielnie szybki
0
@Borneo
Pjanic najwidoczniej nie jest mu potrzebny. Oczywiscie ze to jego praca. Pamiętaj, że przede wszystkim musimy wygrywać
2
@Medium
Lewy u Guardioli mam wrażenie, że jeszcze lepiej by hulał. Haaland jest super, ale kilka fajnych piłek zmarnował. Poprzez złe przyjęcie lub błędy technicznie pare szans mu uciekało.
5
@Danny Gaucho
wiadomo kto baby nie bije to wątroba jej gnije
3
@AllBundy
Z myślami tylko
0
@Striker
Wypadł wczoraj na browara z kolegami . Także luz
0
@Schoogs
dokładnie tak będzie nie kłame
0
@Image
Ale to nie jest ujmowanie . Na przykład Dembele ma problem z wykonczeniem a przynajmniej miał do tego czasu. Ma świetną wizje i podanie ale z wykonczeniem miał problem. Viniciusa słaba strona to pojedynki 1 v1 bo nie ma jakiejś super techniki. To inny profil niż Ronaldinho, Neymar czy nawet anthony. Ja bym powiedział, że to bardziej zawodnik w stylu Adamy Traore niż typowego brazylijczyka. Tylko nie pomyl, że porównuej go do Adamy Traore tylko o stylu gry bo Adame zjada bez problemu. Mbappe też raczej bazuje na szybkości. To nie sa piłkarze którzy trzymają piłkę krótki przy nodze. Są mega eksplozywni
0
@Encore
KDB w każdej płaszczyźnie jest lepszy niż Bruno . Szybszy silniejszy ma lepszą wizje ciąg na bramke. To tak jak Thiago Alcantara i Iniesta. Thiago jest bardzo dobry ale Iniesta nie będzie. Bruno też jest dobry ale KDB nigdy nie będzie for sure
0
@MSN30
A może FOX , Romper albo Harde ?
0
@Encore
a dobra to wcale przez ponad pół roku nie kopał sie po czole. Sorry Bruno najlepszy jednak xDDD. chodziło mi o to, że raczej powinien ustabilizować forme.
KDB to to nigdy nie będzie ale też napewno to bardzo dobry pomocnik mimo wszystko
0
@jacobFCB
Oba piwa są dobre, jak sie ich nie pije
0
@Image to taki profil piłkarza. Jego dryblingi wygrywa głównie poprzez szybkość, ale to dobrze bo to jego super atut i umie to wykorzystać. Neymar robi dryblingi poprzez technike i sztuczki techniczne i kreatywność. Taka różnica
0
@Encore
Oj byczk Bruno od Dawna nie jest top. Gra delikatnie mówiąc słabo od jakeigos czasu, ale myśle że w końcu odnajdzie forme
@Encore
my też czasami wtopimy z ogórkami zdarza się :D
0
Harnaś król gór vs Tatra xDD
Które piwo jest bardziej menelowe. Chyba oba, ale jednak taterka ma to coś
1
@Encore
A Liverpool ich nie rozsmarowal 0:9 w dwóch meczach w Lidze w zeszłym sezonie ?
1
@Encore Ty jestes fanbojem United i Bruno to nic dziwnego, że tak piszesz
0
@tbas
Z jednej strony tak z drugiej strony nie. Bo liczby też nie są wymierne, ale to raczej w przypadku ich braku. Tu Vini sie broni liczbami zdecydowanie przynajmniej w tamtym sezonie zobaczymy jak w tym
3
Ale będę cisną jak United pomimo wzmocnienia kadry skończy poza top 6, czego im z całego mojego serduszka życzę
1
@Encore
Mało który zawodnik z topu nie wie za bardzo co chce zrobić z piłką jak Vinicius xD i jest tak mega chaotyczny jak brazol. Vini jest mega eksplozywny. Jest praktycznie szybszy od każdego i to prawda
2
Jak przyjdzie Alonso to Busquets będzie miał w końcu rywala w biegu na sto metrów
2
@Firestone
No w sumie racja, ale still beka bo nie rozumieją podstawowych rzeczy.
0
na RM.pl uważają że nie mam Racji z tym, że Vinicius jest przecięny w grze 1v1 :(. Nawet nie nazwałem go słabym piłkarzem tylko napisałem fakt :D.
W tym sezonie póki co 20 % udanych dryblingów , w Zeszłym 45 % gdzie pod koniec sezonu ta skutecznośc zaczeła spadać. W Cl 44 % i dwa lata temu 58 %
Są to dobre wyniki ale raczej przeciętne. Najlepsi mają po 60-70 % a Leo zdarzało sie mieć 80 % . Dembele jest lepszy w dryblingu to napewno i tylko tyle lol
0
@mateusz1989VeB
Tam nawet podróbke Depaya mają XD
0
@Encore
DREWNIAK Z URUGWAJU XD
0
Kurcze powiem wam, ze PO i ofensywnie usposobiony pomocnik i możemy zdmuchnąć każdego
1
@against_modern_football
Ja jestem postornnym kibicem bo nie mam swojego teamu.
5
@tbas
Czyli to wina Auby, że ma hajs i prowadzi wystawne życie. to co napisałes jest straszne. To nie jest jego wina.