1

@Rust_Cohle
Pisałem o tym wyżej. Wiem co tu sie stało

0

@xVENUMx
Z Polaka niezapowiedziane dyktando na godzinie wychowawczej

0

@Szreko
To prawda z tych nowych czasów brakuje mi to, że brak młodym flow. Taki Filipek miał genialne pociski, ale wywalał sie z bitu i był drewniany technicznie. Wyrobił sie co prawda, ale mówimy o ówczesnym finaliście półfinaliście WBW i jednym z najlepszych

0

@Mario96w
Doceniam, ale to jest takie wzdychanie z sentymentu. Bardzo podobał mi sie Muflon też, bo to on zapoczątkował takie bardziej ukierunkowane Panche na przeciwnika. Ale wszystko poszło do przodu to normalne.

0

@koziar
Dokładnie, przecież kiedyś piłkarze jarali szlugi pili wóde i grali.
Zobacz pod jaką presją są dzisiaj piłkarze jak rozwinęła sie taktyka, tempo technika, wydolność i warunki oraz popularność sportu. Totalnie to co innego.
Zgadzam sie w 1000%

0

@fart
No właśnie, gdzie o konkurencje było łatwo. Byle gośc ze Zadupic Górnych mógł w dowolnym wieku zacząć grać jako pros

0

@Mario96w
Nie no stary, ty słuchałeś walki Muflona a Bobera czy Filipka. Przecież tam są tak agresywne i przekminione punche i followupy. Bez problemu by powsysal każdego, bez wysiłku.

0

@fart
słowo klucz dla Ciebie. Rzeczywistość jest inna, gdzie temu gościowi do Robercika potężnego. JEden sie kopał w Legii drugi wygrywał LM w Bayernie, a teraz podbija drugą lige. O czym tu gadać w ogóle xD
Potencjał mógł mieć największy to prawda, ale nie najwybitniejszy

0

@Szreko
No teraz Punche są dużo bardziej agresywne , Edzio by zjadł Muflona i tetrisa też bez żadnego problemu po 1 wejściu już . Kiedyś freestyle był na niskim poziomie.
Świat sie rozwija rozwija się i freestyle.

0

@Mario96w
Szczerze to Filipek raczej by ścisną Pana duże Pe Tetrisa Muflona Flinta w jednym wejściu i nawet by nei usieli odpowiadać. Gadasz tak z sentymentu, ale kiedyś freestyle to była bida właśnie

0

@Rust_Cohle
Własnie Teraz jak kolega wyżej napisał na Bitwie o Południe to Fifi go totalnie zjadł. Widać, że troche wypadł w formy ale jak był w formie to był arcymocny.

0

@GCBW NO ciekawe to dosyć było, bo pamiętam, że Koro go zezłomował na Bitwie o Kostrzyn 2019.

0

Szkoda, że już WBW sie nie odbywa od 3 lat ?
Jaki jest najlepszy Polski freestylowiec ?

0

@Vebrol
Powiem Ci , że najlepsze że to prawda

8

KDB > Bruno zgoda ?
Bernardo > Bruno tu tez zgoda

1

@adi7adi8
To dobrze bo grał kiedys ze mna w pilke ale sie przebranżowił :D

0

@LioMessi10
Ale to jakiś kozak na skale światową ? Czy tylko w kadrze ?

1

Dobry jest ten Jakub Kochanowski z Kadry ?

0

@pax
Mam teraz grzebać w twoich analizach ?

0

@pax
Bardziej chodziło, ze jestem już uczulony na to co piszesz, bo potrafisz bywac nieobiektywny. Oczywiście, że nie da sie być całkowicie obiektywnym ale to ty robisz analizy nie ja.

0

@pax
fakt zostaje też MOTM wybieranym przez kibiców tylko dlatego, że jest polakiem i nie umie nawet kopać prosto piłki. To nawet chyba nie muszę się odnosić też xD.
To, że notorycznie ciśniesz po De Jong a bronisz Sztangersa to też już nie muszę się odnosić bo zrobili to już inni.


PS. A propos tych dwóch graczy tylko dodam, że to dużo bardziej odczuwalny jest brak Busiego niż de Jonga to samo w przypadku kiedy obaj panowie grają słaby mecz.

2

@matirix20
Myśle, że tak nawet bym sie pokusił, że bliżej top 5 niż top 10

0

@DonMatteo901 Biggest mental on earth

0

@lucca87
To za późno czy nie jest to nierealne ?

0

@arcziFCB
to już by był 3 pomocnik

0

@nowy19pl
Nawet jakby miało kogos konkretnego na rynku, a takiego profilu jak Bernardo chyba nie ma ...
Fajnie jak De Jonga bysmy im wcisneli a do nas przyszedł Bernardo

0

Ten cały Romero to wisienka na torcie

1

@kryhaa
Nie jest tak, Prędzej w takie pojedynki wdaje sie Messi i Neymar z ktorych wychodza zwyciezko

0

@PakietShakhtar
też nie napisałem, że sie tego nie nauczy. Ty nie czytasz tego co ja pisze xDDD. To nie jest zawodnik który słynie z techniki. Co do Modricia on nigdy nei był drewniany i Benzema tez nie . Higuain nigdy za to nie był wybitny technicznie. I tak jak napisałeś Zlatan jest we wzroście Erlinga i on to ma a Haaland nie. Ibra byl zawsze fenomenem technicznym.

0

@PakietShakhtar
Chłop ma problemy z przyjęciem. Nic dziwnego przy jego wzroście. Zobacz na Zlatana. To sie ma albo sie nie ma. Jest super piłkarz, ale w tym aspekcie jest słaby. Nie ma zawodnika perfekcyjnego. Oczywiście, że sie zdarza i zdarza sie też nawet Leo Messiemu. Kwestia tego, że nie zdarza im sie tak względnei często. Mam wrażenie, że ty dalej nie rozumiesz o czym napisałem. To dalej nie przekreśla tego, że jest super piłkarzem ,ale ma swoje atuty. Na przykład Lewandowski nigdy nie był takim sprinterem jak Haaaland i nie będzie . Ma inne atuty i tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?