2

Układ Wenerska-Szczurowska też nie działa..

Stysiak lepiej gra z Wenerską, a Szczurowska z Grabką. Możliwe, że trener coś testuje. Oby jednak to widział..

0

@addept to już wtedy będzie za późno.

No i co, że dostają mniej? Ona ma przede wszystkim blok. W ataku operuje na zasięgu i tyle. Nic ponad to

0

@FCBparasiempre nie no. Argentyny też obiektywnie się da nie lubić. Cwaniaki i chamy. To jest obiektywna raczej opinia o nich. Uważają się za niewiadomo kogo. Podobnie Włosi i Anglicy.

0

Mówię. Dać Stysiak na środkową i będzie mega zawodniczka. Z takim zasięgiem idealnie się tam nadaje. Ma blok! Tam nie potrzeba też takiej dynamiki.

4



Jeden z najlepszych dokumentów, jakie widziałem.
Świetnie pokazujący mentalność Argentyńczyków. Ukazuje jakiego pierdolca ma Argentyna na punkcie piłki...to jest jak religia..

Super film. Po angielsku.

@mekston @Encore @macio_944 @Safrani @Arkon

1

@APTAPT no mega Ci idzie!
Ja póki co 14 miejsce, ale powiem Ci...ani jednego meczu nie oglądałem hahahhaa xD nie wiem jakim cudem ja tutaj w top15 też jestem xD

Ale Ty to normalnie system rozwalasz

I to aż 3 pkt przewagi mecz. W praktyce to mecz przewagi

0

@APTAPT nie za dobrze Ci idzie w tej lidze typerow? ^^

0

Jak Kanada tutaj nie wygra jakimś 7:0 to się zdziwię xD

1

@VamoSBarca88 bo @Popitek12 to jest Koń Rafał

1

@Popitek12 dalej mordo ciąża by trwała wtedy 10 miesięcy, ale już tam walić xD

0

@Who_you_mam najdłuższa ciąża ever

5

@Popitek12 jak w drugiej połowie kwietnia, jak mamy czerwiec? XD WTF

2

@Jarema2000 dokładnie. 4 pkt to pewniak. Mała szansa, że w 8 na 12 grupach będzie lepszy rezultat. Dużo powinno być drużyn z 2 lub 3 pkt

0

@Koni8M I będę najeżdżał. Dla mnie to zawodniczka o motoryce konia pociągowego i zdania nie zmienię. Marnuje potencjał kadrowy Szczurowskiej, która powinna grać pierwsze skrzypce.

@gumaz a żebyś wiedział xD Ja się nie pitolę i jadę po całości. I o ile w wielu sprawach nie mam racji, bądź mam tylko częściową - tak tutaj - rację mam w pełni.

Stysiak ma potencjał, ale do cholery...26 lat skończy w tym roku, a ciągle ją traktujemy jak 20 letnią gówniarę z ogromnym potencjałem na rozwój. Jej kiwki to jest żenada jakaś.
I na Boga! To są do cholery Ukrainki! 16 drużyna. Przyjdzie mecz jakiś z Brazylią, czy Turcją w pełnym składzie i Stysiak opierająca swoją grę wyłącznie na zasięgu - dalej będzie chimeryczna. Po prostu. Trafi się drużyna lepiej ustawiająca blok, lepiej przyjmująca i jest koniec.

1

Stysiak przeplata 2 wybitne ataki, 1 takim, po którym tracimy punkt...

0

@Safrani no uwierz mi, że duży odsetek Polaków ma już dość POPiSu. Wieczne kłótnie, zero merytoryki.
Razem i Konfa sporo zbiorą w następujących wyborach

0

@Encore ona nie daje tej przewagi. Grają tak samo na nią, jak na Szczurowską, ale Julia jest znacznie skuteczniejsza. Na tę samą liczbę ataków, więcej kończy. Plus znacznie lepszy serwis ma.

Jak dla mnie wybór oczywisty. Ławka.

0

@Encore i to od 5 lat, tylko Lavarini był ślepy na nią

0

Nie mogę patrzeć na grę Stysiak. Dalej twierdzę, że ta dziewczyna nie ma za grosz motoryki. Jedynie na srodkową się nadaje.

1

@Safrani PiSiory poczuły? A co dopiero Konfiarze, gdzie mają dodatkowy argument, że nie warto dorzucać do NFZ, tylko trzeba przeorać ten system wydatków i ułożyć od nowa. PiS żadnej reformy nie chce, tylko gadać xD sami będą atakowani, że szpitale były pozamykane w pandemii

1

@Hasszz był chyba nawet taki film, który opowiadał o mechanizmie, który trochę działał w ten sposób.
Jakoś z 2014 roku, czy coś takiego. Tylko tam oni te myśli jakoś przekazywali i przyszłość pokazywali. No, ale była właśnie kwestia telepatii.

Nie wiem czy to fizycznie jest możliwe. Niemniej my już potrafimy ODCZYTYWAĆ FALE MÓZGOWE. Człowiek tylko za pomocą myśli może kierować robotami, etc.
Więc...jeśli działa to w ten sposób, to czemu miałoby nie działać w ten podany przez Ciebie.
Nie jestem naukowcem. Nie wiem, czy to jest możliwe. Jakbym szukał gdzieś problemów, to na pewno odległość. Fale magnetyczne, lub radiowe...no cóż. Działają w pewnej odległości i częstotliwości. No i to może być przeszkodą. Poza tym...w jaki sposób oddziaływać akurat na tę konkretną jednostkę?

1

@Safrani Świderski.

No brawo! Super transfer. Widzew myślę, że spokojnie powalczy o europejskie puchary.

A swoją drogą, patrząc na rywali jakich ma GKS i Górnik Zabrze, to utwierdzam się w przekonaniu, że Wielka szkoda, że Legia finalnie nie klepnęła tego GKSu na koniec... Nie wróżę nic dobrego Ślązakom finalnie.

1

@takisobiektos szczerze? Zgadzam się z tą diagnozą. Trochę taki kloc na parkiecie. Zagrała kilka naprawdę dobrych meczów, ale przy tych warunkach fizycznych ma zasięgi w ataku i bloku praktycznie takie same jak pół głowy niższa Szczurowska. Już pomijam aspekty marketingowe (wiadomo o co chodzi).
Julia weszła i rozwaliła system. Magda zwyczajnie była jest i będzie chimeryczna, a gra tylko dlatego, że nie miała rywalki na swojej pozycji + ma gabaryty.
Jako druga atakującą ok, ale w podstawie tylko Szczur

1

@fcbarcafan19 dlatego wygrana z nimi, to dla Kolumbii będzie mocny boost. Na moje - Portugalia zremisowała z najłatwiejszym rywalem w grupie.

1

@Encore no to właśnie chyba sobie to bardzo utrudnili...
Kolumbia jak wygra z Uzbekistanem, to będzie faworytem do 1 miejsca.

3

Portugalia, umówmy się, prześlizgnie się. No, ale jeśli by przegrali następny mecz, to będą mieli mega ciepło.
Uzbekistan po prostu muszą pokonać.
Kolumbia z definicji nie będzie łatwym rywalem.
Oby CR7 grał jak najwięcej! XD

0

@Xaviball no to jest właśnie kluczowe, bo czasami te grupy są takie, że się ze sobą spotykają wcześniej.

Super. A moim zdaniem wygrają

1

Do speców mundialowych. Czy jest techniczna możliwość, by Argentyna zagrała z Hiszpanią w finale?

0

@MessiForeverTheBest A jak Hiszpania wygra grupę (tak będzie moim zdaniem) i Argentyna?

0

@MessiForeverTheBest a na kogo mogą trafić?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?