2

@Arkon jakaś żenada. Oby Górnik coś grubego szykował. Ślązacy mają charakter i na moje ani oni, ani GKS nie odpuści tematu europejskich pucharów...
No, ale to zobaczymy.

Lech ma skład na LM. To mówię bez cienia ironii.
Jaga bez Pululu i Masłowskiego...
Raków...słabo to wygląda póki co.

Ech

@Safrani

0

@Rifek dobra, ale tam i tak 42-43% AfD i masz samodzielną. Nie rządzą, więc będzie im rosło poparcie. Ktoś nie przekroczy progu i jestesmy w dupie. A 30% to mają jak w banku. Kwestia czy za te 3 lata przekroczą 40%..

0

@Vegeta88 znaczy się...dla Niemiec jest to bardzo dobra partia. Dla nas jest zła. Ich rządy, a co gorsza - samodzielne - to jest z marszu negatywne info dla Polski.
Tam wszyscy są antypolscy, prorosyjscy, ale AfD nie patrzy kompletnie na nic, poza interesem Niemiec...

1

@Kgorecki2500 oby nie mieli samodzielnej.

@Safrani nie do końca. Wszystko zależy od tego, jak to się rozwinie. Na moje? Kryzys gospodarczy w Niemczech będzie się pogłębiał, problemy z migracją także. Chiny za dobrze sobie radzą, by Niemcy nie mieli finalnie problemu..

Do wyborów jeszcze trochę. Wschodnie landy to już prawie samodzielna.
Wystarczy pechowy układ (parę partii się nie dostanie do Bundestagu) i nic Ci nie da ten kordon.

0

@RanDiFCB dla mnie to jest oczywiste, że należy piętnować takie zachowania. Do tego wszechobecna narracja, że zwierzęta są lepsze od ludzi. Niebywałe co się stało z naszym gatunkiem. Chyba jesteśmy jedyni, którzy dążą regularnie i co raz mocniej, do autodestrukcji (siebie i gatunku), a także zieją wręcz nienawiścią do siebie.
Nie wiem, czy jest jakiś inny gatunek, który (na miarę swoich możliwości) tak podchodzi, jak my..

0

@Geble tylko, że problemem Barcy nie była ofensywa, a defensywa. Chłop totalnie nic nie dawał w pressingu. To jest nasza pierwsza linia obrony i fundament "gegenpressingu", którego wyznawcą jest Flick.

Pomijam już kwestię, że potrzebujemy wzmocnić obronę i kupić środkowego napastnika, więc te kilka baniek euro wolnego w kominie płacowym - cóż. Przyda się.

0

@Karol145 ja nie wyzywam kobiet, jako generalnie płci, tylko specyficznej grupy, której przedstawicielki mamy w komentarzu w oryginalnym poście.

Kobiety uwielbiam i uwierz mi, że nie mam wobec nich (płci) negatywnych emocji.
Gardzę po prostu taką tępotą, głupotą.

Tylko tyle i aż tyle.

Tak samo gardzę wszelkiej maści onlyfansiarami, czy materialistkami.

Podobnie gardzę sukinsynami, co porzucają swoje żony i dzieci dla młodszych kochanek, czy też Januszami biznesu, którzy wykorzystują swoich pracowników.
I co? To też objaw wyimaginowanej samotności, którą w swych omamach dostrzegasz u mnie? XD

1

@Safrani jeśli to ma być transakcja, to nie widzę nic złego w tym. Jednak ja naszym politykom nie ufam. Dalej twierdzę, że Ukraińcy cynicznie nas wykorzystują.

0

@mmaciass no jak widzisz - nie przemówisz.

0

@Karol145 XDDDDDDDD

Nie mam kompletnie problemu z samotnością gamoniu xD

Tamte babki co pisały komentarze są powalone i tutaj powstał consensus w tej sprawie.

Kociary i psiary są powalone, podobnie jak ci od bambinizmu, czy w męskiej grupie - incele płacące na onlyfansiary. To jest dokładnie ten sam poziom spierdzielenia umysłowego

1

@gumaz nie byłoby problemu, jakby leki nie były na receptę.
Odpłatność 100%, a z receptą ewentualnie wtedy mniej.
No może poza antybiotykami, ale psychotropy na receptę? Brzmi groźnie, ale w tej grupie są np. Leki na ADHD (z czego kojarzę, mogę się mylić). I osoba, która ich potrzebuje, jak lekarz odwoła termin, to np. 2-3 tygodnie może być bez leków xD

Przecież to jest absurd jakiś

0

@Ilka z Hiszpanią i Argentyną mam tak, że nawet mógłbym w teorii dla nich złamać sobie nadany zakaz oglądania fazy grupowej. No, ale finalnie pewnie nie obejrzę xD

2

@Kibol_83 będzie wyjątkowo solidne i pewne wicemistrzostwo Hiszpanii dla Realu

0

@fotohobby no dobra. Rzeczywiście to włos był na stole.

Niemniej. W moim domu był pies przez kilkanaście lat, a nigdy nie było włosów psa na stole. W sensie sierści.

W pies niejednokrotnie spał z nami xD

Natomiast dla obcego człowieka może to być problem i zwyczajnie psiary są spieprzone umysłowo. Podobnie zresztą jak kociary. Ogólnie jest to objaw bambizmu

0

@TR3YWAY no mnie generalnie trudno obrzydzić takimi rzeczami, bo bardzo lubię psy.

Niemniej tutaj absurdalnym jest myślenie, że ten gościu miałby nie przychodzić do swojej dziewczyny do domu. Ona nawet o tym nie wspomniała. Tylko mowa jest o tym, że nie chce tam jeść.

To co te psiary piszą jest nienormalne. Zero szacunku do człowieka, którego MOŻE brzydzić to, że pies jest NA STOLE. Przecież to normalna rzecz, że ktoś może mieć opory

1

@tribo najlepszy możliwy tryumfator spośród półfinalistów (no formalnie to spośród finalistów swoich konferencji).

Bardzo się cieszę. I najważniejsze, że Wemby na utarty nos za jego zachowanie!

0

@BorzyKrzys podziwiam Was szczerze, że chce się Wam oglądać te wszystkie mecze xDDD

Ja i kolega @Safrani poszliśmy po rozum do głowy i dołączymy do Was na 1/16 xD

0

Double DNF xD
Grubo hahaha

0

WTF xD masakra i będzie SC

4

Grande Kimi hahahaha!!!

Pamiętaj George kim jesteś! :D

2

Mercedes..grande strategia xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MessiForeverTheBest oczywiście.

Podobnie jak mam nadzieję, że pojedynczy mecz Czechów też nie jest przyczynkiem do takich dyskusji

1

@MessiForeverTheBest pogadamy w ćwierćfinałach, a być może już na początku fazy play-off

0

@ranger3120 no nie działa faktycznie

0

@DragonxNF a czyli też. Na tel mi jeszcze działał xD

0

@ranger3120 Facebook o dziwo działa.

0

@Hosh dobra. Czyli nie tylko mi. Dzięki

2

@macio_944 według mnie Alvarez nie jest rozwiązaniem. Nie za te pieniądze. Za 80 mln ok, ale za tyle nie przyjdzie.

Gordon super opcja, ale o reszcie jest cisza, a po mundialu, to wartości mogą tylko wzrosnąć...

0

@Arkon swoją drogą piszesz, że na każdym kroku się ośmiesza.
W jaki sposób się ośmieszył przy okazji spaceru Dendrologicznego, czy też w kwestii emerytur dla artystów?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?