La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1663 Culés

4



Jeden z najlepszych dokumentów, jakie widziałem.
Świetnie pokazujący mentalność Argentyńczyków. Ukazuje jakiego pierdolca ma Argentyna na punkcie piłki...to jest jak religia..

Super film. Po angielsku.

@mekston @Encore @macio_944 @Safrani @Arkon

1

@michal26 nie trawię Argentyny, więc nie oglądam

1

@Safrani Kiedy ty w końcu odpowiesz mi konkretnie z jakiego powodu nie trawisz?

1

@FCBparasiempre to nie jest tak,że jest jakiś jeden powód. To jest złożone i nie bardzo chce mi się o tym pisać . Zaraz powstanie jakaś zbędna bzdurna dyskusja.
Nie lubię ich, Niemców i Włochów i niech tak zostanie.

1

@Safrani Nie lubić Niemców i Włochów to dla mnie całkiem normalne plus jeszcze Anglików. No ale nie dzierżyć Argentyny to dla mnie całkowicie niezrozumiale? No ale trudno, tak jak mówisz: niech już tak zostanie.

1

@FCBparasiempre a dlaczego mam lubić Argentynczykow? Bo Messi? Messiego też nigdy nie lubiłem.
Jedyny Argentynyńczyk, którego dażyłem sympatią to Maradona. Ale wtedy byłem młody......

1

@Safrani Ale między nami nie jest mowa dlaczego ty nie lubisz Argentyńczyków, tylko z jakiego powodu ich nie dzierżysz? Przecież można też być wobec nich tylko i wyłącznie obojętnym. A skoro się ich nie dzierży, to coś, kiedyś i z jakiegoś powodu musiało się wydarzyć.........???

1

@FCBparasiempre kiedyś, w wolnej chwili napiszę Ci na priv

1

@Safrani I to rozumiem!

0

@FCBparasiempre nie no. Argentyny też obiektywnie się da nie lubić. Cwaniaki i chamy. To jest obiektywna raczej opinia o nich. Uważają się za niewiadomo kogo. Podobnie Włosi i Anglicy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?