- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1663 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
kodi77
43
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1663 Culés
4
Jeden z najlepszych dokumentów, jakie widziałem.
Świetnie pokazujący mentalność Argentyńczyków. Ukazuje jakiego pierdolca ma Argentyna na punkcie piłki...to jest jak religia..
Super film. Po angielsku.
@mekston @Encore @macio_944 @Safrani @Arkon
1
@michal26 nie trawię Argentyny, więc nie oglądam
1
@Safrani Kiedy ty w końcu odpowiesz mi konkretnie z jakiego powodu nie trawisz?
1
@FCBparasiempre to nie jest tak,że jest jakiś jeden powód. To jest złożone i nie bardzo chce mi się o tym pisać . Zaraz powstanie jakaś zbędna bzdurna dyskusja.
Nie lubię ich, Niemców i Włochów i niech tak zostanie.
1
@Safrani Nie lubić Niemców i Włochów to dla mnie całkiem normalne plus jeszcze Anglików. No ale nie dzierżyć Argentyny to dla mnie całkowicie niezrozumiale? No ale trudno, tak jak mówisz: niech już tak zostanie.
1
@FCBparasiempre a dlaczego mam lubić Argentynczykow? Bo Messi? Messiego też nigdy nie lubiłem.
Jedyny Argentynyńczyk, którego dażyłem sympatią to Maradona. Ale wtedy byłem młody......
1
@Safrani Ale między nami nie jest mowa dlaczego ty nie lubisz Argentyńczyków, tylko z jakiego powodu ich nie dzierżysz? Przecież można też być wobec nich tylko i wyłącznie obojętnym. A skoro się ich nie dzierży, to coś, kiedyś i z jakiegoś powodu musiało się wydarzyć.........???
1
@FCBparasiempre kiedyś, w wolnej chwili napiszę Ci na priv
1
@Safrani I to rozumiem!
0
@FCBparasiempre nie no. Argentyny też obiektywnie się da nie lubić. Cwaniaki i chamy. To jest obiektywna raczej opinia o nich. Uważają się za niewiadomo kogo. Podobnie Włosi i Anglicy.