0

Pamiętaj, ze 3 dni temu oni tez grali w LE z Salzburgiem i po pierwszym meczu gdzie wynik nie rozstrzygnal dwumeczu - grali najsilniejszym skladem.

Na Real odpuszcza, zeby na Barce anowu wystawic asów.

0

myślę, ze oni myślą :) ze moga tyle wygrac w srode. Jezeli by tak nie mysleli to nie mieliby poc ow ychodzic na murawę.

Gdyby Neymar strzelil karnego i byloby 4-1, to pewnie bylaby ciut inna historia.

0

Bardzo dobra oferta - brac poki znó nie ugryzie ;)Luis tez najmlodszy nie jest.

0

Choc przede wszystkim na tym wyniku zaważyła koncowka ligi. Wtedy w 3 kolejnych meczach z Rayo (2), Malaga (3) i Espanyolem (4) strzelil 9 goli. W ostatniej kolejce nic nie strzelił w meczu z Betisem. Jednak te 9 goli w 3 meczach bylo kluczowe.

Inna sprawa, ze gdybysmy wtedy pokonali Chelsea w 1/2 finalu LM - to pewnie Pep gralby juz rezerwami jak w sezonie 08/09 przed finalem z Manchesterem. Po porazce na Camp Nou z Realem (1-2) mistrzostwo bylo niemal nie do wygrania.

0

Dokladnie - kolega nizej odpowiedzial

1

Przede wszystkim Messi 2 miesiące nie leczy kontuzji

6

Tak zwlaszcza z City bez formy...

1

Zwlaszcza, ze Villaral wystawi rezerwy. Zgadzam sie, ze MotM jest Rakitic.

0

Przeciez bda grac rezerwami, wiec nie ma co liczyc - to tak jakby Deportivo przeyjezdzalo tylko bez 40-letniego Manuela Pablo.

1

Inna ciekawostka - to juz kolejny mecz, w ktorym zdobywamy 3 punkty, gdzie poprzednim roku wyjezdzalismy z przegrana. Wczesniej w meczu z Bilbao zdobylismy 3 punkty.

Stracilismy natomiast punkty z Getafe i Malaga oraz Realem, gdzie w poprzednim roku nie tracilismy.

Mecz ze strata punktow ktory łączy Barce Taty oraz Lucho to porazka z Sociedad na wyjezdzie.

1

Ja mysle, ze dal Leo na przelamanie po tym karnym - ale powinien uwazac na takie sytuacje, bo Leo byl na minimalnym spalonym i moglo to sie zle skonczyc

0

Niestety takie zespoly jak widza szanse na trofeum, to wola tam postawic wszystko na jedna karte. Jezeli jakos uda im sie odrobic strate z Barca, to maja ogromne szanse na TYTUL. Z Realem nawet w najmocniejszym skladzie ciezko bedzie o remis - ale to ich wybór. Szkoda jesli tak bedzie, bo z nami rozegrali bardzo dobry mecz i tylko genialna odpowiedz Barcy i strzal Leo z prawej zawazyl ze skonczylo sie 3-2 dla nas.

3

Pamietams moja dyskusje jakis czas temu odnosnie meczu Real Villareal. Pisalem, ze Villareal wybiegnie rezerwami, bo grali 3 dni temu mecz w LE, a pozniej beda sie oszczedzac na polfinal z Barca. I tak faktycznie bedzie.

Z nami Villareal gral zaciety mecz pelnym skladem, a z Realem jeden z najmcnoejszym zespolow w la liga wybiegnie rezerwami...

1

Ciekawe czy sa to najszybciej strzelone 4 bramki w LA Liga?

1

Jezeli ma 4 zolte karki to czerwona nie resetuje mu tych 4.

W drugim przypadku nie jestem pewien, wiec sie nie wypowiem ;)

0

Jedna rzecz, ze fajnie ze Suarez dal tak apilke do Leo na przełamanie, ale w sumie racjonalnie powinien to skonczyc - w koncu byl spalony, wiec mozna bylo przez frajesrstwo zaprzepascic wazna bramke.

0

tak bedzie musiual pauzowac

4

ja mys;le ze on to zrobil uwzgledniajac, to ze Leo ostatnio zepsul karnego i byl pewnie troche podlamany. Ja pamietam jak kiedy MEssi zagral jeden z tych sowich meczow - strzelil hat tricka z Saragossa, pozniej wywalczyl karnego i oddal go Zlatanowi. Ostatnio oddal tez karnego Neymarowi.

To znaczy ze jest dobry spirit w druzynie :)

23

Bardzo dobrze - od meczu a Almeria w pierwszej rundzie czekalem na taki mecz - w ktorym Leo zagra slabo, ale reszta druzyny zrobi swoje. Dzisiaj byli to Suarez i Rakitic. Zebysmy wygrali trofea w tym sezonie potrzbeujmey meczów, gdzie w Meczach, w ktorych Leo nie pociagnei zespolu - reszta to zrobi.

0

W tym samym meczu karnego zmarnował CR - równie wazny to byl karny

0

Tak wlasnie probowal strzelil z Chelsea, ale trafil w poprzeczke. Inna sprawa, ze jak przeprowadza akcje to strzela rogalem po dlugim slupku - przy karnych tez powinien strzelac cos ala karny z Milanem. Po pierwsze pilka jest w takich sytuacjach w dalszej odleglosci od bramkarza, a po drugie ma ten strzal opanowany doskonale.

0

Poza komfortem w rewanzu dodatkowo Messi utrzymalby swietna passe - to bylby 6 kolejny mecz ze strzelona bramka w LM. Dogonilby rowniez w klasyfikacji strzelcow Luisa Adriano. Wazne ze jest dobry wynik, a to jest najwazniejsze.

1

Jakby nie patrzec sam wywalczyl tego karnego.

0

Messi strzeli w 1/4 finale Copa America
Strzelil rowniez wszystkie karne Realowi
Strzelil w poprzednim roku manchesterowi (a to byl wtedy wazniejszy karny)

Ronaldo strzelil z Anglia w dodatkowej rozgrywce na Euro.
Do tego strzelal Barcy czy w lidze czy w PK

0

Wlasnie o to chodzi, ze próbujemy ocenic tych graczy indywidualnie - w jakims sensie w kontekscie druzyny / rywala / meczu i wyniku, ale jednak rowniez wklad kazdego gracza indywidualny. To, ze druzyna wygrywa nie znaczy, ze wszyscy zagrali na 10 i w drugą stronę. Moze niektore oceny ciut za wysokie, ale tez nalezy zwrocic uwage, ze defensywa nie zagrala tak tragicznie all in all.

0

Uwazam ze dobrze oceniles - ma wyzsza ocene od Iniesty - tak powinno byc za ten mecz (redakcja dala na odwrót). Chodzilo mi, ze warto by to bylo umiescic w samej opisowce.

0

Kwestinuje sam argument - a nie bronie Pedro jako tako.

0

W przypadku Rafinhi nie zapominaj o fantastycznej interwencji w defensywie - która nas uchroniła od straty bramki - więc to też należy wyróżnic na plus.

0

Jezeli mialbym sie jeszcze do czegos przyczepic - to o to, ze Inieste chwali sie za to ze sie urwal obroncy, ale zepsul dogodna okazje. Natomiast w przypadku Pedro nie jest napisane ze zgubil obroncow - tylko, ze zepsul okazję, wieć ocena o 1,5 w dół...

2

Wlasnie moim zdaniem ten mecz dobrze pokazal - jak czasami krytyka redakcji przez niektorych jest smieszna. Pokazuje tez ogromna niekonsekwencje niektorych przy wystawianiu ocen.

Smieszne jest to, ze defensywa dostala u nas noty jakby bylo objezdzani raz i drugi przez graczy Malagi i tka jakbysmy stracili co najmniej 4 bramki. Barca u siebie ze sredniakiem ligowym ma obowiazek zdobyc co najmniej 2 bramki - wiec to ofensywa zawiodla - a niektorzy daja ocene Alvesowi 1,5.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?